Atsiliepimai

Prezervatyvai.net

www.prezervatyvai.net

Atsiliepimai

Deiminas

Puikus aptarnavimas bei labai greitas pristatymas.

Pristatė prekes per 1 dieną. Kainos puikios lyginant su prekybos centrais. Nereikėjo registruotis parduotuvėje pliusas. Prezervatyvų pasirinkimas iš ties labai didelis, sunku net išsirinkt iš tokios pasiūlos :) Perku nebe pirmą kartą, tad tikrai visiems rekomenduoju.
labai greitas pristatymas

Atsiliepimas parašytas: 2018.05.10

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Romis

Neblogai

Džiaugiuosi, kad Lietuvoje atsiranda vis daugiau prezervatyvų parduotuvių, tai skatina ekonomikos plėtrą. Na o kalbant apie šios įmonės veiklą, prezervatyvai tikrai puikūs ir kokybiški - kaip reikiant apsaugo mano "daikčiuką". Žinoma galėtų buti platesnis pasirinkimas, tarkime šviečiantys tamsoje sargiai ar su įvairiais raštais ,panteros, visgi smagu per šventes pasipuošti.

Atsiliepimas parašytas: 2018.02.02

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
kitiniuks

Puiki prezervatyvų parduotuvė

Kažkaip nejauku pirkti prezervatyvus fizinėje parduotuvėje, todėl tą darau internetu.Ši parduotuvė turi didelį prezervatyvų pasirinkimą, o perkant didesnį kiekį, kaina gaunasi tikrai pakankamai gera.Pristatymas vyko sklandžiai, siuntinys buvo konfidecialiai supakuotas.Rekomenduoju.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.13

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
petrasr

Puiki parduotuvė internete

Teko kelis syk pirkti čia prezervatyvus. Vieneto kaina labai nedidelė, tad paėmus ~20 vienetų tikrai sutaupymas nerealus, lyginant jeigu pirkti parduotuvėje pakuotėmis. Pati prezervatyvų kokybė gera, tikrai kokybiški, o ir pasirinkimas labai nemažas. Rekomenduoju.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.11

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Frunt

Problemos su pristatymu

Teko vieną kartą išbandyti tokių prekių užsakymą internetu. Kainos tikrai daug mažesnės nei kitur, o ir prekių asortimentas tikrai labai didelis. Man buvo iškilusi problema su pristatymu. Kaip parduotuvė nurodo, kad siunta atkeliaus "iki pareikalavimo" ir bus ją atsiimti artimiausiame pašto skyriuje, iš tikrųjų nors ant siuntos tą nurodo, bet siuntą man pristatė tiesiai į namus ir papildomai turėjau už ją pasirašyti. Todėl galiu drąsiai teigti, jog konfidencialumo beveik jokio nėra ir šeimos nariai gali pastebėti gautą siuntą.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.10

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:

Klausimai ir atsakymai