Atsiliepimai

Atsiliepimai

Klientė

Rekomenduoju

Siuntos pristatomos labai greitai, dažnai vakare išsiuntus, kitos dienos rytą siunta jau gavėjo paštomate. Per kelis metus dukart buvo pastrigusios siuntos, bet susisiekus operatyviai rastos ir pristatytos. Kurjeriai malonūs ir paslaugūs.
Greitas pristatymas

Atsiliepimas parašytas: 2023.03.15

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Laimute

Siaubinga pristatymo kompanija, klientu visiskai nesirupinama

Buciau zinojus, kad taip dirba Omnivos pristatymas, gyvenime nebuciau per juos uzsakinejus. Pirmiausia kurjeris nerado pastomate voko, matyt gerai nepaziurejo. Paskui siunta-vokas atsirado, tik siunta jau pristatineja kelinta diena ir niekaip negali pristatyti. Susisiekti su vairuotoju neleidzia. As jau pirmadieni laukiau sio voko su man svarbiais dokumentais, siandien jau treciadienis ir vel matyt negausiu. Siaubinga kompanija, niekam nerekomenduoju, butu ivertinimas minusinis, tikrai tai ir ivertinciau. Dabar deja vienetas !!!

Atsiliepimas parašytas: 2023.03.01

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

T

Omniva invalidai

Šiukšlių konteineris ta omniva apsoliutus invalidai, normaliai ne informuoja paskui pagal sekimo numeri pamatai kad siunta jau grąžinama nors vis dar mieste ir lietuvoje bet omniva teige kad jau nieko padaryti nebegali ir mat rankeles nupus ir nukris jei paliks pašte kaip kitos įmonės arba imes i paštomata, buna esi išvažiavęs ir kartais negali pasimt tu siuntų kada jie usimano jas atsiusti, nenakvoju prie jusu pastomatu deja ypac kai yra prekės iš usienio, nelauksiu viso mėnesio prie paštomato atsigules.. siunta aiškiai dar niekur nedingus ir nei atvažiuoti kur leidžia pasimti nei nieko.. jokio zmogiškumo ar lankstumo.. ne jau viskas amen.. visiški invalidiški degradai.. tipo prašykit pinigu grąžinimo.. gal patys jus su tais kinais ten norit pasiriet ? Ar pinigus grąžinti ir dar pridėti už sugaištą laika.. Gudruoliai... Nerekomenduoju susideti su šitais durniais. Net telefono kontaktuose neturi apart pašto.. apsoliuti kontora kaip jie vapse legalus.. kuo toliau tuo daugiau tokiu įmonių atrodo kurias valdo ir įkūrė maži vaikai.. jokio rimtumo.

Atsiliepimas parašytas: 2022.10.03

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

I888

Tuščia pastomato dėžutė

2022.07.29d gavau žinutę kad į paštomatą atvyko siunta, su durelių kodu kaip priklauso, atvykus atsiimti siuntos suvedus kodą ir apsimokėjus banko kortele atsidarė durelės, tačiau siuntos neradau0 ,tuščia dėžė, buvau šoke, praktiškai apsimokėjau už ‘’orą”. Kas galėjo išimti siuntą neapmokėjus, stebuklai. Čia tik darbuotojo kaltė, matomai kažur ne taip sudėliojo., žadėjo tirti …………Viskas įvyko Kaune,Varnių gatvėj prie Rimi paštomato.Lauksiu atsakymo, o jei nesulauksiu kreipsiuos į žurnalistus ir policiją.


Atsiliepimas parašytas: 2022.07.30

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

randomas

Labai, labai, labai prastas atsiliepimas!

Svetainėje yra teigiama, kad siuntą yra pristatoma per 1D dar neteko niekada kažko sakyti, tad sugalvojome kad pasinaudosime Omniva paslaugomis. Siunta neateina jau savaitę, skambinu ir rašau atsakymas tas pats ,- Gali būt, kad kodas nusilupo. Vot va tak. Be siuntos, pinigai sumokėti ir paliktas visiškoje nežinioje. :) niekam nerekomenduočiau tokios patirties ir išviso susidėti su jais. Kita kartą ieškosiu geresniu alternatyvų
Mano atveju jų nėra.
Praranda siuntas, nepriesiema atsakomybes už savo darbuotojus ir palieka nežinomybėje, niekam nerekomenduočiau tokios patirties.

Atsiliepimas parašytas: 2022.06.30

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Karolina8

Ilgai keliauja siuntos

Kodėl nurodote jog, siuntimas šiuo metu trunka 1 darbo dieną ? Jei siuntos reikia laukti 5 dienas ?!!!! Siunta prabuvusi kažkur Kaune viename paštomate 2 dienas, o dar 3 dienas siuntų skirstyme !

Atsiliepimas parašytas: 2022.04.13

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Danas69

Sveiki, ką daryti, jei tiekėjas išsiuntė man plastiką, o omniva pristatė jį sula

Sveiki, užsakiau yamaha slider salono plastmase iš motobeast.lt, pirkau uz 35eurus.parduotuve plastamse išsiunte sveika, siunta atėjo greitai, bet jau su nulužusiu kampu, ką man dabar daryti?
Sveiki, ką daryti, jei tiekėjas išsiuntė man plastiką, o omniva pristatė jį sulaužyta
Nulūžęs plastiko kampas

Atsiliepimas parašytas: 2022.04.04

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Tragiška patirtis

Siunta turėjo būti pristatyta praeitą savaitę. Negavau JOKIO pranešimo nei kada siunta turėjo atvykti, nei kad ji turėtų man būti pristatyta penktadienį. Kurjeris skambino 1 karta, tuo metu deja bet atsiliepti negalėjau, perskambinus nekėlė, taip ir laukiau toliau siuntos. Siunta turėjo būti iteikta kaip dovana, vis dar laukiau pranešimo apie siuntą. Paskambinus į jusu supportą, sužinojau, kad čia kurjeris man skambino, bet jokio pranešimo apie tai nebuvau gavus. Operatorės paprašius pakeisti siuntos gavimo vietą, buvo atskyta, jog turėčiau pati susisiekti su siuntėju ir pati pasikeisti. Tiesiog tragiška patirtis, ačiū už negautą laiku siuntą ir ačiū už negautus jokius pranešimus, kad ta siunta būtų laiku gauta, ar kad aš bučiau jos tikėjusis :) Ne pirmas ir spėju ne paskutinis kartas, tikiuosi daugiau negausiu jokių siuntų per jus :)
Jokių
Visi

Atsiliepimas parašytas: 2022.04.04

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Vilniaus Naujamiesčio taškų aptarnavimas žemiau plintuso

Omnivos vadovybė turėtų susidomėti kurjeriais, aptarnaujančiais taškus Vilniaus Naujamiesčio rajone. Tai melagiai, tinginiai ir atsakomybės jausmo neturintys piemenys. Paskaičius atsiliepimus ir asmeniškai su tuo susidūrus, atsisviekinu su šia luzeriu kompanija.
Nėra
Melagiai ir laiko gaišintojai

Atsiliepimas parašytas: 2022.03.22

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Lape

Kažkoks nesusipratimas ????

Siuntą reikėjo išsiūsti kuo skubiau. Kadangi jie deklaruoja, kad siuntą pristato per 1 d.d, nekilo abejonių ,kad gali būti kitaip, todėl kito kelio neieškojau. Siunta išsiūsta vasario 24 adresato taip ir nepasieke, nebespėjo jos gauti, nes išvyko. Siunta į paštomatą pristatyta kovo 1 d. Norėjom patys ją atsiimti iš paskirstymo vietos, pasakė kad neįanoma! Kosmosas! Valstybinė paslaptis kur siuntos atvežamos, jokios pagalbos, kad bent būtu kitą paštomatą pasiūlę. Niekada nerekomenduosiu ir nepasitikėsiu šio siuntėjo paslaugomis.
Jokių
Melagiai. Jokios komunikacijos,jokios pagalbos

Atsiliepimas parašytas: 2022.03.01

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai