Atsiliepimai

Moki veži

www.mokivezi.lt

Atsiliepimai

jurate

Utenos moki veži

Utenoje esančioje moki veži parduotuvėje jau antras sekmadienis iš eilės susiduriu su nesąžiningu prekiavimu . Sekmadienį rugpjūčio 16. d. pirkau 40 vnt. vejos bordiurų . Sandėlio prekės kaina salės etiketėje buvo nurodyta 2.05 eur už vnt, , bet kasoje teko mokėti po 2,19 eur už vienetą. Kodėl etikėteje ir kasoje toks skirtumas kainų nei informacijoje , nei konsultantai nesugebėjo paaiškinti. Kitur, pvz. Bikuvos prekyba bučiau pirkusi tuos blokelius pigiau nei 2,19 eur. Kaina vienetui pasimatė tik prie kasos. Šiandien rugpjūčio 23 d. vietoj VIENOS movos (SANTECHNIKOS PREKĖ) pardavėja kasininkė paskaičiavo 8 vnt. Kodėl sodinamos į kasą nemokančios suskaičiuoti iki 8 vištos ar specialiai ši nevykėlių parduotuvė padengia taip trūkumus? Tragiškiausia, kad gražintų 12 eur 53 ct man atgal informavo , kad teks laukti dėl sistemos net 15 min parduotuvėje. Ar suprantate , kad tos 15 min laukti parduotuvėje savo pinigų kuriuos MOKI VEŽI tiesiog prie kasos iš manęs nuskaičiavo (paprasčiau tariant pavogė) tikras apsurdas. Kodėl apie 15 min laukimus dėl parduotuvės kaltės nėra info prie kasos??? Kodėl net nėra suoliuko atsisėsti laukiančiam pinigų grąžinimo pirkėjui??? Ar taip dirbama pas Jus , kad pirkėjus apvaginėtų, o tie negaišdami laiko tiesiog išeitų iš šios Utenos parduotuvės. Ir dar gražiau , info sėdinti panelė darbuotoja "patarė" taip: jei sunku laukti 15 min. tai atvykti pirmadienį pasiimti savo pinigų. Nesupranta tikriausiai, kad taip laiko sąnaudos ir automobilio kuras irgi kainuoja ypač važiuojant iš užmiesčio. Jokios pagarbos pirkėjui, apgavikų parduotuvė. Kiekvieną mėnesį išleisdavau apie 300- 400 eur Utenos moki veži , viskas kantrybė trūko.

Atsiliepimas parašytas: 2020.08.23

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Pirkejas

Labai nepatenkintas Šiaulių Moki Veži sandėlio darbuotojais ir apsaugine

Buvo nupirkta 20m2 parketlenčių, kurių likutis sudarė 26m2, liko 6m2, užsakyta mašina jų atvežimui. Išeidamas iš parduotuvės iš žmogaus kuris taip pat domėjosi parketlentėmis sužinojau, kad jis nusipirko 12m2 tų pačių parketlenčių.

Norėdamas išsiaiškinti iš kur atsirado papildomas kiekis nuėjau į sandėlį, ten prie mano akių 12m2 metrų parketlenčių buvo atiduotos kitam pirkėjui, nors as už savo kiekį (20m2) sumokėjau anksčiau. Paklausus kokią teisę sandėlio darbuotojai turi atiduoti parketlentes už kurių dalį aš jau buvau sumokėjęs ( Likutis tik 26m2, as užmokėjau už 20m2, kitam pirkėjui atidavė 12m2), atėjusi apsaugos darbuotoja pradėjo aiškinti, kad jie prekes atiduoda tam kas pirma privažiuoja prie sandėlio... Man pasakius, kad iškviestų aukstešnes pareigas užimantį žmogų ir kad bus parašytas skundas. Aukštesnes pareigas užimančio žmogaus neiškvietė ir sakė, kad galiu rašyti kiek noriu skundų. Tai įvyko 2020.01.11 ~13/14h. kas tuo metu ėjo apsauginės pareigas neįsidemėjau.

Išvados
Moki Veži negalima pasitikėti ir netgi užmokėjus pinigus negali būti tikras, kad prekė už kurią užmokėjai pinigus pristatys.

Klausimas
Man įdomu, ką man būtų atvežę užsakytoje krovininėje mašinoje? Gal būtų surinkę visas parketlenčių atliekas iš aplinkinių miestų Moki Veži sandėlių ir pristatę kaip gerą produktą?...
Prastas salės ir sandėlio darbuotojų susikalbėjimas ir aršus apsaugos darbuotojų bendravimas yra tiesus kelias link nepatenkinto ir pikto kliento, blogų atsiliepimų.

Atsiliepimas parašytas: 2020.01.11

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Satnamliv

Gera parduotuvė

mano nuomone tai parduotuvė nelabai nusileidžianti nei senukams nei ermitažams- visko čia taip at yra ir kainos tos pačios, be abejo būna ir nuolaidų. Prieš planuodamas rimtesnį pirkinį visada užsuku ir pas juos, keletą kartų yra pavykę nupirkti pigiau nei kitur.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.11

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

kitiniuks

Didelis prekių pasirinkimas

Didelis įvairių prekių pasirinkimas už gerą kainą.Patogus prekių išdėstymas, lengva rasti, tai ko ieškai. Malonus aptarnavimas.Rekomenduoju.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.04

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Brooklynboy

Moki-veži - LABAI GERA PARDUOTUVĖ!

Kadangi nesenai atlikau namų remonto darbus, teko rinktis tarp statybinių žaliavų pardavėjų. Rinkausi šią parduotuvė ir likau patenkintas. Tikrai, rekomenduoju visiems!

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.03

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Dead02

Normali parduotuvė

Kainos panašios, kaip ir visur. Didelis prekių pasirinkimas, man asmeniškai patogus išdėstymas. Konsultantai, ne visada sugeba padėti ir patarti.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.29

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Evaldas

Moki veži - neblogai

I netoli namų esančia parduotuvę "Moki veži" užsuku kartas nuo karto, kai prireikia kokių nors smulkmenų. Visada viską randu ko man reikia, darbuotojai pasitaiko visada malonus, kurie padeda surasti norimą prekę. Nesklandumų nesu turėjęs su šia parduotuve. Kas patinka, tai jog ji nėra labai didelė, ir galima viska atidžiau apžiūrėti ir surasti norima preke.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.26

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Blofeld

Įprasta normali parduotuvė

Parduotuvės interjeras gražus, neatbaido, prekių pasirinkimas didelis, kainos padorios. Viskas puiku. Nelabai yra kuo skųstis.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.25

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

gytis899

Gera kaina

Kainos šiek tiek mažesnės nei konkurentų, parduotuvėje galima rasti praktiškai visko ko reikia statyboms ir ne tik. Gaila tik, kad mano mieste maža parduotuvė ir reikia ilgai laukti kol ateis užsakytos prekės.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.16

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

mantisz

Vidutiniška parduotuvė.

Prekių pasirinkimas yra platus, tačiau jų išdėstymas yra nelabai tvarkingas, sunku susigaudyti, Kartais net patys konsultantai net nežino kur kurios prekės reikia ieškoti. Todėl vertinu parduotuvę vidutiniškai.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.14

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai