Atsiliepimai

Depo Parduotuvė

www.depo-diy.lt

Atsiliepimai

Raimonda

Darbuotojo elgesys

Buvom šokiruoti konsultantų elgesiu. Stovime prie daikto, kurį norime pirkti 10min. Eina konsultantė sakom norim įsigyti, o ji mums tuoj ateis mergaitė. Dar laukiam. Nusibodo, ateina prie kompiuterio kitas konsultantas prašom, kad jis parduotų. O jis šaipydamasis mums: tai nėjau nėra mano kolegų kas jums parduos. Nu nėra. Teko apsisukt ir keliaut iš parduotuvės.

Atsiliepimas parašytas: 2019.10.18

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

evabed

Padėka

Gegužės 15 diena, du Depo parduotuvės darbuotojai Erikas (sodo prekių skyrius) ir Karolis (zoo prekių skyrius) man labai padėjo nupirkti sunkią prekę Depo parduotuvėje, vaikinai buvo labai paslaugus ir kepsninę net pakrovė į mašiną. Turit puikius darbuotojus, noriu jiems nuoširdžiai padėkoti : AČIŪ, būtinai užsuksiu dar.

Atsiliepimas parašytas: 2019.05.17

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Jonas

Konsultantų patarimai ir darbas

Keletą kart buvau depo ir nei vieno karto konsultantai nepatarė kur ieškoti nei ką pirkti geriau. Dėl šviestuvų nieko nepatarė, nes net nežinojo kaip šviečia ir ar tinka ten kur noriu. Gartraukį pirkom irgi nieko neišmano (klausėm ar garsiai dirba, kiek decibelų) sako jūs ką, juk tokių dalykų net nerašo gamintojas, žiūri ir su sarkazmu bando juokaut iš mūsų. Sakau nukelk dėžę ir parodyk. Ir še, kad nori viskas parašyta.???? Tada nenorom atsiprašė ir išėjo???? Dėl dušų kabinų panašiai. Nieko nepasiūlė, tipo pigi bloga, o brangi geresnė. Nu va taip kažkaip
Kainos nesikandžioja
Konsultantai nieko nemoka patarti, bent kuriuos sutikau

Atsiliepimas parašytas: 2019.02.21

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Arnoldas

Mano metų atradimas - santechnikos skyriuje dirbantis darbuotojas.

Trumpai: 2018 pradėjau statytis namą, statau pats. Taupau pinigus, esu statybininku išdirbęs 10m. , bet niekad nemėgau santechnikos darbų. Reikėjo sujungt sistemą trims namams, nuo vandens gręžinio. Pasidomėjus kainas tik už darbą 200-250 eurų (p.s. 4 val darbas, p.s.s. išnaglėjo santechnikai) .Taigi nuvykau į Vilniaus ukmergės gatvėje atsidariusį DEPO, priėjo konsultantas ALDAS, pasakiau - pas mane gręžinys, kaimynams iš šonų reik vandens ir to užteko, jis netik kad man viską išaiškino, kokio išsiplėtimo bakelio reikia, kaip jungti rėlę ir t.t., jis man schemą ant grindų visą sujungė, aš nusifotografavau, nuėjau prie kasos susimokėjau 270 eurų ir nuvažiavęs į statybvietę viską susirinkau, pritvirtinau ir pajungiau (užtrukau 6 val. ) Jis man metų atradimas, dar niekas manęs nėra aptarnavęs ir šitaip viską išaiškinęs, žmogus man sutaupė gerus 200 eurų. Šiandien 2019-01-30 nuvažiavau grindinio šildymo vamzdelių pirkt, tai susiradau ALDĄ ir paprašiau paaiškinti kokius vamzdelius rinktis, žinoma gavau daugiau nei tikėjausi, nusipirkau 400 m vamzdelių ir išėjau labai patenkintas, leisti pinigus nėra taip sunku kai gauni pilną aptarnavimą. Pasakysiu, kad visi darbuotojai labai paslaugūs, kad ir tą pačią dieną pirkau aliuminio profilius, tai žemaitiškai kalbantis vaikinas, labai buvo paslaugus, esu susižeidęs kelį tai kilnto sunkumų niekaip, tai viską sukrovė į priekabą ir palinkėjo gero kelio ir šiaip kasininkės labai malonios. Apskritai man DEPO yra atradimas, bet ypatingai santechnikos skyriaus specialistas, likusius pinigus kuriuos dar investuosiu baigt statyboms tikrai išleisiu tik toje parduotuvėje, kainos kai kas pigiau, kai kas keliais centais brangiau, bet aptarnavimo kokybė viską atperka. Ir čia buvo tik trumpoji mano versija, nes gerų įspudžių turėjau ir daugiau, bet manau to pakaks (p.s. čia tik apie DEPO parduotuvę esančią Ukmergės gatvėje Vilniuje, apie kitas girdėjau kitokių atsiliepimų )
Aptarnavimas, išmanymas paslaugų kurias siūlo.

Atsiliepimas parašytas: 2019.01.30

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Aidas

Parduotuvė graži, prekių daug, nuolaidų sistema ir aptarnavimas tragiškas

Panevėžyje konsultantų neįmanoma pagauti, gal jie slepiasi? Nuolaidų sistema nesuprantama. Pvz: Saunos smėlio laikrodis 18,19 , jei imi 2 vnt - 16,69, koks normalus žmogus pirks du laikrodžius į savo pirtį. Nėra logikos. Ant čękio parašyta "kainos sumažinimas su DEPO kortele 2.00 Eurai", kažkodėl vistiek moku pilną kainą, t.y. 18.19.
Didelė, daug vietos ir įvairios prekės.
Aptarnavimas, nuolaidų sistema, susidaro eilės prie kasų.

Atsiliepimas parašytas: 2019.01.24

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Renata

Baisu

Tikrai baisu. Mato, kad su kūdikiu ant rankų ir neateina, kad ir paprašai. Svarbu su kitom konsultantėm pašnekėti. Ir palikome nenusipirkę ko reikia ir be konsultacijos.
Konsultantų normalių trūksta

Atsiliepimas parašytas: 2018.06.22

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Rysard

Super darbininkas

Teko aplankyti depo parduotuvę Vilniuje.
Pirkome plyteles, aptarnavo skyriaus darbuotojas ANDRIUS
aukšto lygio darbininkas, linksmas, aptarnavo puikiai.
Maža to, kad yra plytelių skyriaus darbininkas, atsakė į daug kitų klausymų ir parodė esantį asortimentą.
100 balų tokiems jaunuoliams
Aukšto lygio aptarnavimas
Dalis darbininkų yra chamiški

Atsiliepimas parašytas: 2018.05.26

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Tomas

Depo

Vilniaus Depo, medžiagų pjovimo skyriuje dirba puikūs žmonės. Pakonsultavo, atsakė į visus man rūpimus klausimus ir pjovimo bei laminavimo darbus atliko puikiai.

Atsiliepimas parašytas: 2018.04.22

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Erikas

Viskas būtų gerai jei ne personalas

Prekių gausa nustebino. Kainos prieinamos ir kai kuriais atvejais net nustebino labai maloniai mažos. Pvz praustuvas virš skalbyklės, visur kaina nuo 115 iki 167 eur, tuo tarpu Depo kaina Panevėžyje tik 90 eur. Sakyčiau skirtumas jaučiasi. Bet yra ir diiidelis minusas, tai personalas. Maža to kad jų neįmanoma prisišaukti ir susirasti po 20-30 min tai jei jau susimilsta prieiti, prakaito kvapelis nuo pardavėjo trenkia 5m spinduliu. Mano žmona net vengia juos kviesti,stengiasi kuo toliau apeiti prasilenkiant pačioje parduotuvėje. Kaip kitose Depo parduotuvėse yra nežinau, bet Panevėžio tai dirba visiški nevalos. Vadovybė atkreipkite i tai dėmesį. Nesinori juk tikėti kad ir vadovai tokie aromatingi...
Daug prekių, automobiliu stovejimas, kainos
Personalas

Atsiliepimas parašytas: 2018.01.03

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Arthur

Depo(Klaipėdos) parduotuvės darbuotojai-Lietuvos stagnacijos atspindys!

Labai apsidžiaugiau ,kada atėjo į Lietuvą ,,Depo" - pamaniau tai tik į gerą žmonėms!!!
Teko kelis kart lankytis ir pirkti. Sudariau dviejų įmonių sutartis. Toliau pateiksiu paprastą pvz. apie Depo darbuotojų požiūrį į pirkėją.
Praeitos savaitės ketvirtadienį nupirkau vandens šildytuvą po kriaukle. Suvaikščiojo apmokėjimas ir štai penktadienį atvykau pasiimti prekės. Maloniai pabendravome su vadybininke Kristina ir aš maloniai nusiteikęs, parvažiavau namo.
Buvo penktadienio vakaras todėl montavimo darbus teko atidėti iki pirmadienio. Sekmadienį pagalvojau, kad būtų visai neblogai jeigu ,,supakuočiau" naują boileriuką (reikėjo prisukti atbulinį vožtuvą ir movą). Pasiėmiau įrankius ir atidariau dėžę.
Mano nuostabai (dėžė buvo sveika, plėvelė įpak taip pat) nuėmus putplastį viršuje - boilerio kampas buvo suskaldytas.Vėliau pamačiau akivaizdžiai pažeistą pakuotę.Tai matosi nuotraukoje. Daiktas buvo kritęs iš aukštai. Iš išorės jokių pažeidimo žymių?!!!
Nuvežiau prekę į parduotuvę pakeisti. Man sako (sekmadienį) - serviso viršininkas bus pirmadienį. Ok. Pirmadienis - serviso viršininkas man atrėžia, preķè greičiausiai nebus keičiama į nepažeistą - matai aš pats kaltas, kad nepareikalavau apžiūrėti, naujos, supakuotos prekės"!!!
Depo serviso sprendimas - per 14 dienų man paskambins ir kažką pasakys, supratau kad neigiamo!!!
Prekė kainavo apie 67 eur, avarinė situacija nuomininkų wc! Visiškas sveiko proto depo!
Neturiu laiko Jums depo veikėjai, bet ryškiai matau, kad braliukai latviai prašovė su darbuotojais.Visiškas kompetencijos nebuvimas lygioje vietoje, arogancija, nesiskaitymas su pirkėju. Serviso vadovas klounų klounas -matai jis tyrimą atliks su "meistru". Matyt bandys dar vieną šildytuvą iš trijų metrų paleisti ir pažiūrės ar galima jį sudaužyti.
Reziumė-žmonės būkit ATSARGŪS DEPO KLAIPĖDOJE! Tikrinkit supakuotas prekes, NES JOS TEN PAŽEISTOS!!!
TAI TIEK pradžiai - palauksiu 14 dienų! Parašysiu kuo baigėsi ;)
Supakuotos prekės pažeistos mechaniškai!
Supakuota ir pažeista!

Atsiliepimas parašytas: 2017.12.11

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai

Nijolė
Gal turte nedidelių vonių,panašiai kad būtų kaip dušo kabinos padas, bet didesnė ir negili

Nijolė parašė klausimą 2018.04.06

Netinkamas klausimas? Pranešk

Atsakyti