Atsiliepimai

Atsiliepimai

Agnė

Nepagarbus bendravimas su klientais.

Klaipėdos akropolio membershop parduotuvė. Atkreipkite dėmesį ką priimate į darbą. Blondinė pardavėja su akiniais be galo bjauri ir nemaloni, visiškai neturi kompetencijos dirbti darbo su žmonėmis. Tokiai tik maximoj prekes dėlioti. Šią parduotuvę aplenksiu per 5 metrus, jeigu dar ją pamatysiu dirbant. 2023-11-18 17h.

Atsiliepimas parašytas: 2023.11.18

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Eugenija

Labai graži ir patogi kuprinukė

Užsisakiau 2 kuprinukes. Pristatymo terminas turėjo būti po 16 dienų. Po kelių dienų neiškentusi paskambinau ir paditeiravau, ar negalima gauti greičiau. Atsiliepusi darbuotoja pasiūlė vieną kuprinę išsiųsti 'kad ir šiandien, nes kita bus tik numatytu terminu. Aš, žinoma, sutikau. Tai siuntinį gavau tą pačią dieną. Ir daiktas atitiko ir nuotraukose parodytą, ir mano lūkesčius - kuprinukė daili, natūrali oda ir visa kita kaip kad turėjo būti. Net maišas toks simpatiškas jai saugoti įdėtas ????. Dabar laukiu kitos ????????
Greitas pristatymas, susisiekus - malonus ir dalykiškas bendravimas, lengvai atidaromas įpakavimas, prekė absoliučiai atitiko lūkesčius
Trūkumų neradau ir nemačiau

Atsiliepimas parašytas: 2023.06.24

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
tiesa

Netvari ir aplinkos netausojanti parduotuvė

Pirkau mažą kremuką, įpakuota tarp didžiausio maišo, kremas užimė kokius 10% pakuotės, kremas atrodo lyg prasuktas ir panaudotas
Pakuotės ir produktai

Atsiliepimas parašytas: 2023.04.07

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
V.K.

Siuntos taip ir negavau

Užsakiau prekes 06.20. Sakė pristatys per kelias dienas. Po kelių dienų gavau laišką, kad keliasi į kitas patalpas ir pristatys per 1-2sav. Ok, laukiu, po 2 savaičių parašius laišką gavau info, kad siunta bus po 1mėn. Ok, laukiu toliau. Praėjus mėnesiui ir vėl paklausus kur prekės- atsakymas, kad nežinom! Kiekvienam laiške vis tas pats, kad galim grąžint pinigus. Bet man reik prekių, o ne pinigų... paklausus, kad gal visai neturi tų prekių, tai atsako, kad prekės skirtinguose sandėliuose, bet jie nemato jokių statusų... visa laimė, kad brangesnių prekių nepirkau iš jų... visiškai neturi kompetencijos bendraut, iš viso reiktų jiems užsidaryt ir kad kitos institucijos jų veikla pasidomėtų...
Nėra
Viskas blogai

Atsiliepimas parašytas: 2022.07.27

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
autostop

laisvalaikio batai

Sveiki. Pirkau batus 2022.01 31. Norėjau grąžinti 2022.02 18. pasakė, kad grąžinimo terminas baigėsi. Grąžinimas alia 14 dienų nuo pirkimo dienos. Nuo pirkimo dienos praėjo 18 dienų. Batai yra visiškai nauji net nenešioti
batai geri odinai
bet netinka

Atsiliepimas parašytas: 2022.02.18

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:

Kaip ir viskas OK

Galiu tik iš patirties sakyti. Atlikau pas juos kelis nedidelius užsakymus, viskas atkeliavo laiku į jų atsiėmimo punktą. Nusiskundimų neturiu. Pirkau kvepalus, tikrinau batch kodą, viskas yra originalu. Ar pirkčiau kažką iš brangesnių prekių? Paskaičius kitų atsiliepimus manau dar pagalvočiau prieš priimant sprendimą.
Maža kaina, greitas pristatymas į atsiėmimo punktą

Atsiliepimas parašytas: 2021.12.07

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Pantera

Naudotas tušas

Užsisakiau blakstienų tuša.. atėjo be apsauginės plevelės/pakuotės, išdžiuves lyg naudotas, subraižytas. Parašius į jų el.pašta pasakė jog tokias prekes gauna iš tiekėjo. Paklausė ar tuša buvau atidarius taip, bet jo nenaudojau. Jie pareiškė kad prekės nepriims nes buvo atidaryta. Ji atėjo be apsauginės plevelės, neaišku kiek kartu buvo atidaryta ir naudota.
Tušas be apsauginės plevelės, prasuktas, sausas, gal net ir naudotas.

Atsiliepimas parašytas: 2021.12.07

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Anonime

Siaubinga

Pakoreguoti užsakymo NEGALI (prašiau tik išimti iš užsakymo kelias prekes), nes užsakymas jau pradėtas vykdyti. Atšaukti užsakymo NEGALI, nes užsakymas jau pradėtas vykdyti. Net NEGALI neperduoti užsakymo siuntų tarnybai. Pirma turi surinkti užsakymą, jį perduoti siuntų tarnybai, atsiųsti man laišką su siuntos kodu, aš turiu tą kodą persiųsti jiems ir tik tada jie gales kreiptis į siuntų tarnybą ir atšaukti siuntimą, susigrąžinti siuntą ir atšaukti užsakymą. Tai pas ką tos prekės ir kas tas siuntas išsiunčia, jei Membershop net nemato kodų siuntų, kurios išsiunčiamos Membershop pirkėjams? Su kitomis parduotuvėmis dar niekad neteko susidurti, kad klientų konsultantai negali (ar nemoka) atšaukti užsakymo.
JOKIŲ
Visiška internetines parduotuvės darbuotojų nekompetencija

Atsiliepimas parašytas: 2021.11.12

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Sausainis

Kokybè

Pirkau batus per internetinę parduotuvę. Nepaisant to, kad laukiau apie mėn. laiko, tai dar gavusi likau šokiruota. Pirkau Calvin Klein batus, kurių pradinė kaina 159.99eur. Aš pirkau su nuolaidom, skelbia viliojančias nuolaidas. Batus gavau su kinietiškų batų kvapu. Kokybė baisi. Paėmus batus iškart matyti, kad jie neoriginalūs. Neapsigaukite, jie pardavinėja neoriginalias prekes. Dėl to ta kaina tokia maža.

Atsiliepimas parašytas: 2021.10.24

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Sima

VAGYS du kartus

Linkiu niekam nesusidurti su jais. 2 siuntiniai atkeliavo visiškai sumaitoti! O blogiausia tai, kad pinigų negrąžina! Liepė išsirinkt kita preke, vėl susimokejau už siuntimą- atsiuntė vėl sudaužyta! Į kalbas nesileidžia ir pinigu už abu siuntinius negrąžina. Siunčia gražinimo kodus tokius, kad sistemoje matomi kaip “klaidingi” ir vėlgi pinigu negrąžina. VAGYS 2 kartus vagys. Visa video medžiaga ir foto yra. Net nesitikėkit atgauti pinigų už negautas ar brokuotas prekes. O konsultantės parašo tą patį šabloninį laišką į bet kurią užklausą.
Jokio skaitymosi
Nesileidžia i kalbas

Atsiliepimas parašytas: 2021.09.01

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:

Klausimai ir atsakymai

autostop
Sveiki. Jeigu batai visiskai nenesioti.Praejo nuo pirkimo dienos 18 dienu. nejaugi ne galima grazinti, reikia rasyti i vvtat.paskui kreiptis i teisma.

autostop parašė klausimą 2022.02.18

Netinkamas klausimas? Pranešk

Atsakyti