Atsiliepimai

Lietuvos sporto universitetas

Sporto g. 6, Kaunas

Atsiliepimai

arnoldasz

Svajonių studijos

Šiame universitete baigiau Kineziterapijos studijas. Esu patenkinta tuo ka išsinešiau iš jo. Dėstytojai yra šios srities specialistai, kurie suteika reikiamą pagalbą ir pabaigus studijas. Pačios studijos buvo įdomios ir gan plačios. Nebuvo koncentruojamasi tik į Lietuvą. Studentai galėjo bendradarbiauti su užsienio studentais bei dėstytojais ir gauti pačia naujausią mokslinę medžiagą. Organizuojami seminarai, kuriuose suteikiamos ne tik teorinės, bet ir praktinės žinios.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.13

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

sportgirl

Vieta, kur sportinkai jausis savimi

Tikrai galiu vertinti teigiamai šį universitetą, nes jame yra įvairių sričių reikiamų savęs realizavimui. Didelis pasirinkimas sporto programų, dėstytojai paslaugūs ir malonūs, padeda bendradarbiauti su kitomis šalimis. Įgijęs šio universiteto diplomą, žmogus galintis išvažiuoti į užsienį ir užimti aukštas sporto pareigas, nes puikiai paruošti sporto meistrai reikalingi visose šalyse. Šio universiteto aplinka žavi savo subtilumu, jaukia atmosfera. Žmonės susirenka aktyvūs, žinantys, ko nori ir padeda siekti aukštumų ne tik sau, bet ir kitiems.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.04

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

sauliusfm

Kaip ir visi universitetai daug teorinių žinių

Studijavau šiame universitete sporto ir turizmo vadybos magistrantūros ir išlyginamąsias studijas. Studijų metu pasigedau praktinių žinių, bet manau taip yra dėl to, kad studijuoji universitete ir yra reikalinga labiau bakalaure tos praktinės žinios. Kas dėl teorinių žinių tai man kažkaip naujo kažko nebuvo, tiesiog visą laiką dirbo galva ir nebuvo kada stovėti vietoje. Šiaip veiklos universitetas gali pasiūlyti - baseinas studentams, krepšinis, sporto klubai.Aišku studentai dauguma dirba,kad išgyventų ir nėra kada sportuoti visiems. Kas dėl visos valdybos tai labai didelės ten problemos, kurias dėstytojai atsineša net iki paskaitų ir pasakoja studentams, to neturi būti. Stipendijas moka gerai besimokantiems, stipendijos nedidelės, bet reikia stengtis.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.03

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai

Tomas
Domina KINEZITERAPIJOS studijos. Kaip dėstytojų kompetencija, ar turi atsakymus į visus savo srities klausimus? Ar patys nepraleidinėja paskaitų, nėra linkę "atsikratyti" studentais - paleisti anksčiau laiko iš paskaitų? Kaip pateikiama teorinė medžiaga, rašomi "diktantai" paskaitų metu ar galima gauti elektroniniame variante ir pan.? Ar dalyvaujant paskaitoj būna aiškiau, ar tas pats, kas knygą skaityt? Kaip vyksta praktiniai užsiėmimai, ar išsamiai paaiškina, parodo judesius ir t.t. ar reikia viską traukti klausimais?

Tomas parašė klausimą 2017.05.31

Netinkamas klausimas? Pranešk

Atsakyti