Atsiliepimai

Vilniaus Gedimino technikos universitetas

Saulėtekio al. 11, Vilnius

Atsiliepimai

gytis899

Aukšta studijų kokybė

Labai modernus universitetas, turi daug fakultetų ir daug studentų. Dėstytojai jaunatviški, labai lankstūs ir supratingi, pats mokausi programų inžineriją, tai esu labai patenkintas studijų kokybę, gaunu daug informacijos, vyksta daug praktikos, atvyksta įmonės iš miesto. Taipogi studijų programos dažnai atnaujinamos ir akredituojamos siekiant išlaikyti studijų kokybę.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.11

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Lukas

Per daug nereikalingos informacijos

Teko pasirinkti VGTU IT studijas ir turiu pasakyti, kad atsisakiau VF vietos jau po pirmos savaitės. Asmeniškai, pasirodė, kad šioje srityje t.y Programų sistemos - per daug teorinės medžiagos ir per mažai praktikos. Išgirdęs pilną metų planą bei pasikonsultavęs su kitais studentais, supratau, kad šios studijos nepasitarnaus man tinkamai ir geriau pasirinksiu studijuoti kitur, o gal ir svetur, kad gaučiau tinkamą kokybę - visiškai nesigailiu ir rekomenduočiau tinkamai apsvarstyti bei pasikonsultuoti su jau esamais studentais apie studijas.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.06

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
eimis50

Technikos universitetas, kuris moko ne tik apie techniką

Modernus, turintis jaunus dėstytojus, naujas mokymo programas, o kas svarbiausia draugiškas universitetas leidžia jaustis kaip namie. Dėstytojai visada nusiteikę padėti, o taip pat galima prisijungti prie daugybės veiklų, kurių tikrai nestinga. Choras, teatras, turistų klubas, studentų atstovybė, ESN ir dar dau daug visko. VGTU- tai ne tik mokslo, bet ir visų mūsų antrieji namai.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.05

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:

Klausimai ir atsakymai