Atsiliepimai

Wiirk.com

www.Wiirk.com

Atsiliepimai

acheloisis

Niekam nerekomenduoju

Gautas darbas buvo absoliučiai plagijuotas, į prašymus darbą koreguoti nebuvo atsakoma, ignoravo.
Buvo sumokėti pinigai, tačiau gauta prekė buvo bevertė. Negaliu patikėti, kad kažkas gali taip apgaudinėti žmones ir dar (paskaičius atsiliepimus supratau) nemokėti niekam atlyginimų, o tik sau krautis visus nesąžiningai gautus pinigus. Mano nuomone, tai yra visiška apgaulė.
Pirma kartą pasiskundus teigė, jog galės pataisyti darbą, tačiau niekam neįvykus ir pasiteiravus dar kartą tiesiog ignoravo.
Niekam nerekomenduoju.

Nėra jokios kokybės ar autentiškumo, nesąžiningi

Atsiliepimas parašytas: 2020.01.10

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Vyšnia

Dar keli jų vardai

Dar atradau kelis jų kontaktus. Tai www.nedaryk.lt ir bakalauro.lt tai tie patys sukčiai, aferistai. Yra MB Geradarys, čia vienas iš jų oficialios registracijos vardų. Pasikatosiu: jie apgaudinėja ir darbuotojus, ir studentus, pavagia darbus ir juos parduoda kelis kartus studentams. Kad prisirinktų visokių darbų, turėtų bazę, jie susikūrė www.plag.lt sistemą, į kurią studentai ir netgi naivesni dėstytojai kelia darbus, o paskui tie darbai pasisavinami.
Jokių privalumų, vien tik sukčiavimas, darbuotojų apgaudinėjimas.
Neatsiskaito už atliktus darbus, studentams pardavinėja nekokybišką šlamštą

Atsiliepimas parašytas: 2018.12.04

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Vyšnia

Rasau.lt tie patys aferiūgos

Ta pati kontora, tik pavadinimų kiek tik nori, visi jie išnaudoja darbuotojus. Padaryk nors ir auksinį darbą, vis tiek ras prie ko prisikabinti, kad tik nemokamai gautų darbą ir jį parduotų studentui. Ten studentų darbai siuntinėjami ne vienam darbuotojui, čia bet kas gali panaudoti darbus, parduoti keliems studentams. Patys yra užsimaskavę iki tiek, kad net darbuotojai jų nepažįsta, sutartys sudaromos niekinės, todėl iš jų išsireikalauti, ką esi uždirbęs, turbūt yra neįmanoma. Užsiraus sykį ant tokių, kurie nepaliks visko taip.
Jokių privalumų, vien tik trūkumai ir aferizmas
Apgavikai, apgauna ir studentus, ir darbuotojus. Studentas negauna darbo, nes darbuotojas priverstas mesti užsakymą, nes už senesnius užsakymus nesumoka.

Atsiliepimas parašytas: 2018.12.03

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Vyšnia

Wiirk.com turi labai daug pavadinimų

Jie nuolat keičiasi, užregistruojamas vis kitoks vardas. Čia liūdnai pagarsėjusių writeworks feikai. Niekada jiems nedirbkite, nes nesumokės, pareikš, kad darbas yra blogas, kad klientui nepatiko. Iš to jie ir gyvena. Gal kas nors žinote jų vadovų pavardes, ne tas, kuriomis įregistruoti jie yra, bet realiai tų žmonių, kurie užsiima šia sukčiavimo veikla?
Moka gerai apgaudinėti žmones.
Apgaudinėdami greitai sudega ir keičia pavadinimą.

Atsiliepimas parašytas: 2018.11.12

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Rimantė

Dėl LCC Work24 (Wiirk.com)

Ši ''kontora'' iš tikrųjų yra tiesiog apgavikų kontora. Galiu tik pritarti Julios paliktam komentarui. Matyti, kad yra ir daugiau apgautų vykdytojų, todėl reikia viešinti, kad kaip įmanoma daugiau žmonių, tiek klientų, tiek ir pačių rašymo konsultantų, rašytojų ''neužkibtų'' ir nesusiviliotų gerai užsidirbti, o klientai gautų kokybiškas paslaugas.Teko susidurti su šia kontora, gaila, tačiau pasidžiaugti gera patirtimi, kaip vykdytojai, neteko. Pačioje pradžioje man buvo sumokėta už atliktus darbus(nors netgi atėjus pirmajam atsiskaitymo terminui, teko pačiai teirautis kodėl vis dar neatsiskaityta). Tik tuomet buvo pervesti pinigai, bet manau taip buvo daroma, tik todėl, kad vykdytojas patikėtų, jog jis gaus atlygį, priešingu atveju, vykdytojai nebūtų dirbę, nes nemokami pinigai už atliktus darbus. Vėliau jau jokie pinigai nebuvo mokami. Pasiteiravus kada bus atsiskaitoma ,buvo tik vilkinama viskas, nurodoma, kad artimiausiu metu. Taip kad paprasčiausiai buvau apgauta.
Dar norėčiau pasisakyti dėl teikiamų paslaugų kokybės klientams. Ne visų vykdytojų teikiamos paslaugos nekokybiškos. Priimdama kiekvieną užsakymą per šią svetainę, darbus visuomet stengdavausi atlikti kaip įmanoma geriausiai ,ir iš esmės, nebuvo nei vieno kliento, kuris būtų nepatenkintas mano suteiktomis paslaugomis. Geri, sąžiningi, išmanantys savo darbą vykdytojai prisideda prie įmonės sėkmės, o dėl nekompetetingų vykdytojų paslaugų kokybė būna žema.

Ir dar ...... Nesinori šmeižti, tikrai nežinant, bet labai tikėtina, kad ''ši kontora'' turi dar ir kitą puslapį, kuris vadinasi academic help https://academichelp.org/lt/lt/ ir toliau ieško patiklių vykdytojų, o taip pat ''lupa'' pinigus iš klientų už prastos kokybės darbus. Puslapio apačioje anksčiau buvo matyti, parašyta ''LCC WORK24'', kurio dabar nebėra. Tad būti atsargiems reikia tiek klientams, tiek ir paslaugų teikėjams(vykdytojams).

Atsiliepimas parašytas: 2018.06.04

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Julia

Šis tas apie LLC „Work24“ arba Wiirk.com

Nuoširdžiai patariu neprarasti budrumo aptikus tokius pavadinimus kaip LLC „Work24“ ir (arba) Wiirk.com. Po vienu slepiasi kontoriūkštė, prisistatanti „jauna tarptautine įmone, dirbančia su skirtingais media projektais“ arba „motyvuotų ir entuziastingų žmonių komanda, turinčia ne vienerių metų patirtį (?)”., o po kitu – jos išlaikoma „kūrybinių paslaugų“ arba „freelancerių parduotuvė“, ieškanti „laisvai samdomų specialistų“ įvairiems rašto darbeliams atlikti.

Kam tas perspėjimas? Ogi tam, kad buvau viena iš naivuolių, pasiryžusių bendradarbiauti su šia įstaigyte. Kitaip tariant, tapau viena iš vykdytojų, kuriuos taip aktyviai (ir galbūt visai pagrįstai) koneveikia nukentėję klientai. Tačiau, prisipažinsiu, pati niekada nebuvau sulaukusi jokių priekaištų dėl savo triūso, nes stengiausi dirbti kokybiškai. Gaila, kad to paties negaliu pasakyti apie atsiskaitymą su laisvai samdomais darbuotojais (įmonė, žadanti puikų rašto darbų atlikimą, turėtų vengti tokių nelietuviškai skambančių žodelių kaip freelanceris ir panašiai).

Pats darbas vyko sklandžiai. Man buvo siunčiama visa užduotims atlikti reikalinga medžiaga. Atsakymus į klausimus dėl užduočių pobūdžio ir atlikimo gaudavau laiku. Firmelės personalas (įskaitant darbuotoją vardu Akademine pagalba) aktyviai bendravo tol, kol nepradėjau uždavinėti klausimo, kurio taip bijo ir nekenčia visos įtartinos kontoros.

TAI KADA GI GALIU TIKĖTIS SAVO ATLYGINIMO?

Viskas. Mano laiškai jau nebesulaukdavo tokio entuziazmo kaip anksčiau. Prasidėjo ignoravimas ir tylėjimas. Staiga atsirado nauja atsiskaitymo tvarka, kuri anksčiau nebuvo minėta sutartyje. Iškamantinėta firmelė galiausiai prasitarė, kad „to nėra sutartyje, nes sudarant sutartį tokios situacijos nebuvo. Ši tvarka yra dabartinės situacijos sprendimas, kad visi dirbę gautų pinigus“.

Vėliau paaiškėjo, kad tikriausiai ne visiems. Mat pinigai, kontoriūkštės personalo žodžiais, „mokami tokia tvarka - pirmiausia tiems, kurie ir šiuo metu dirba (kiekvieną mėnesį gauna dalį skolos su nauja alga, kuri mokama iš naujų užsakymų), tuomet didžiausios sumos - nes tie žmonės daugiau dirbo ir daugiausia laiko skyrė ir tokia tvarka yra daromi mokėjimai. Jie atliekami ne iš skolų, o iš naujų klientų atnešamų užsakymų. Jų kiekio ir dažnio prognozuoti negalime, todėl labai sunku pasakyti kada išmokėsime tiems, kuriems skolos didesnės ir ateis Jūsų mokėjimo eilė.
Dar kartą atsiprašome ir dėkojame už kantrybę.“

Kitaip tariant, „net nesitikėkite, kad kada nors Jums sumokėsime“. Basta. Tačiau man tikrai ne, nes vis atrodo, kad kažkas čia ne taip. Bandant išsiaikint tiesą, įstaigytė prisipažino, jog „deja, ne visi klientai ir ne visi vykdytojai buvo sąžiningi praėjusį sezoną, todėl ir patyrėme nuostolių“. Cheche...Jeigu yra nuostolių, tai iš kur „šiuo metu dirbantys“ gaus uždarbį ir grąžintą skolą? Be to, užsakymų kiekis ir dažnis nėra neprognozuojamas dalykas. Tai – rizika, kuri turi būti numatyta sutartyje. Jeigu įmonė net nesistengia pasirūpinti tokiais dalykais, tai ką ji gali pasiūlyti klientams ir vykdytojams? Nebent špygą pažadų pakuotėj.

Apskritai, kyla įspūdis, kad tiek LLC „Work24“ vykdytojai, tiek klientai įtraukiami į savotišką tinklą. Kontoriūkštė vilioja darbuotojus nemažais pinigais už didelės apimties rašto darbus. Šie noriai imasi užduočių, kad vėliau galėtų pasidžiaugti pinigėliais, kurių, geriausiu atveju, sulaukia po kažin kiek laiko. Šiems pradėjus nerimauti dėl teisėto uždarbio, įmoniūkštė vėl juos maitina pažadais, tik jau tokio turinio, koks buvo pateiktas citatose.

Tikėdamiesi neprarasti bent dalies savo pinigų, vykdytojai toliau priima užsakymus, taip ir nesulaukdami visos žadėtos sumos. Jie tampa tarsi prirakinti, nebent jiems trūksta kantrybė ir jie nusprendžia ištrūkti iš apgavysčių sūkurio. Bet firmelė nesuka sau galvos ir greitai užpildo praretėjusias vykdytojų gretas. Todėl neturėtų kelti nuostabos faktas, jog ten gali atsidurti abejotinų kompetencijų specialistai. Juk svarbiausia –prigaudyti kuo daugiau klientų, o kokybė ar nepatenkintųjų pretenzijos…phi, antraeilis dalykas. Patys kvaili, jei užkibo.

Tad klientai ir vykdytojai lieka it musę kandę. Vieni negauna kokybiškų darbų, kiti – atlyginimo. Visai gali būti, kad tie pinigai visgi yra, bet jie nusėda ne ten, t. y. firmelės savininkų kišenėse. Visai kaip eilinėje Šaraga ir Ko.

O gal aš visai be reikalo bandau išpūsti kažkokį burbulą iš visos šios situacijos? Gal LLC „Work24“ iš tikrųjų yra dora kontora, o aš – begėdė šmeižikė, ieškanti sau naudos? Gal kiti (ypač vykdytojai) gali pasidžiaugti visiškai kitokiomis patirtimis su šia firma? Tada teks viešai atsiprašyti. Tačiau jausmas, kad „kažkas yra be ryšio“ su „kūrybinių paslaugų parduotuve“, manęs niekaip nepalieka...Žodžiu, būkite atsargūs.

Atsiliepimas parašytas: 2018.06.02

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Sandra

Tokių įmonių veikla išvis turi būti stabdoma

Nesikreipkit, nebent neturit kur pinigų dėti. Kelių puslapių rašymas užtruko beveik mėnesį laiko, nors turėjo parašyti max per 10 d.d. Atsiuntė paskutinę dieną, kai darbas praktiškai jau turėjo būti sutvarkytas ir išsiųstas. O ir tie keli puslapiai, atsiųsti paskutinę dieną, apgailėtini... Nors taisyklėse numatyta pinigų grąžinimo garantija, tačiau niekas nesiruošia to padaryti, darbo vykdytojas, apskritai, dingo ir nebeatrašo. Tikrai nuoširdžiai patariu nešvaistyti didžiulių pinigų sumų į niekur ir į tokius "rašytojus" nesikreipti.
darbai labai vėluoja, visiškai neatitinka to, kas buvo prašyta, ignoruoja, pinigų negrąžina

Atsiliepimas parašytas: 2018.04.12

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Dedlp

Net minties neturėkite užsisakyti darbų

Vykdytojai net nebando kokybiškai atlikti darbo, paprasčiausiai nukopijuoja ir sako, kad padarė, o bandant pinigus atgauti to padaryti nepavyks, niekas neatsakys nors ir ,,garantuoja grąžinimą" (venkite ypač AKADEMINĖ PAGALBA, jie per šią sistemą dirba).
Sąlygų nesilaikymas, darbų nevykdymas, pinigų negrąžinimas.

Atsiliepimas parašytas: 2018.04.11

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Arnas

Labai patogus ir naudingas projektas

Mano patirtis yra teigiama, labai potogiai ir greitai randu vykdytojus šioje paslaugų parduotuvėje. Kainos irgi geros.
Aišku, reikia atsifiltruot nekompetetingus darbuotojus, kadangi daug skirtingų vykdytojų ir visko pasitaiko, bet realiai jų pilna visose paslaugų skelbimo lentose.
Potogu ir greita; didelis paslaugų pasirinkimas

Atsiliepimas parašytas: 2018.02.08

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Salomėja

Gaila, kad nepaskaičiau atsiliepimų prieš užsakydama

Darbas vėlavo 2 savaites. Rašė vienas vykdytojas, sugebėjo pradingti, tęsė kitas. Darbas neatitiko reikalavimų, informacija surinkta iš senų vadovėlių. Žinoma tokio darbo negalėjau panaudoti. Apie pinigų grąžinimą niekas net nekalba. Saugokitės tokių rašytojų!!!!!!
Ignoravimas, kompetencijos trūkumas, sąlygų nesilaikymas, netesybos, pinigų negrąžinimas.

Atsiliepimas parašytas: 2018.01.15

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai