Atsiliepimai

Kautra Autobusai

www.kautra.lt

Atsiliepimai

Eglė

Viskas ok

Viskas ok, bet nepatinka, kad svarbiausia "sėskit greičiau" jokios tvarkos dėl vietų, vis tik ant bilieto yra vieta ir norisi sėdėti savo vietoje, o ne ieškoti po visą autobusą kur čia prisglaust, perku iš anksto būtent tam, kad sėdėčiau šalia vaiko.

Atsiliepimas parašytas: 2023.10.24

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:

Nemandagi vairuotoja

Kautros vairuotoja, keleiviui įsigijus internetu netinkamą bilietą, nesuteikė galimybės įsigyti reikiamo bilieto autobuse (pasakiusi man nereikia tavo pinigų), išvijo keleivį į autobusų stotį ir nespėjus nusipirkti ten bilieto išvažiavo. Labai nemaloni patirtis. Tokie darbuotojai neturėtų dirbti su žmonėmis

Atsiliepimas parašytas: 2023.08.30

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Paulina

Paežeriai- Vilkaviškis

Esu nusivylusi vairuotojo bendravimu, Romas Gelgota, Vilkaviškis. Buvau įžeidinėjima, jog nežinojau reikalavimo parodyti mokinio pažymėjimą, paduodant mokyklinį bilietėlį. Buvau išvadinta nepilno proto ir aprėkta, nesugebėjo draugiškai paaiškinti. Norėčiau, kad tokie vairuotojai nebūtų praleisti pro akis ir būtų atkreiptas dėmesys, nes tai nėra kompetentingas bendravimas.

Atsiliepimas parašytas: 2023.03.09

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
tas pats

Kautros vairuotojai vis dar vagia pinigus

2022.11.30 važiuojant autobusu 8:10 Val. Vištytis - Vilkaviškis vairuotojas Jonas Ališauskas paėmęs 5€ iš manes daugiau pinigų neėmė, atsisakė paimti dar vieną 5€ kupiūrą, vietoj to pasiūlė prižiūrėti savo vaikus ir man liepė atsisėsti. Tuomet paprasiau kad paimtų 6€ iš manęs, už du žmones, vieną pilną už vaiką 10 metukų ir pilną už save, viso 6€. Tada jis vėl paprašė kad žiūrėčiausi vaikus, nors vaikai buvo atsisėdę ir kitokių nesklandumų nekilo. Tuomet paminėjau kad duotų bilietus primigtinai, viską ka vairuotojas padarė, pasakė ir vėl,, viskas gerai žiūrėkite savo vaikučius. Supratau, kad vairuotojas kėsinasi vogti pinigus neišmušdamas bilietų, prabilau ir pasakiau kad jau nepirma kartą kai tokiu būdu vagiami pinigai. Jaučiausi apvogta, kai anksčiau, per ankstesnius važiavimus su jūsų autobusais, namuose parsinesusi bilietuka, ant jo tik nuliai išspausdinti buvo, o pinigus vairuotojas ėmė iš manęs kaip priklausė. Šį kartą, man reikalaujant bilieto, vairuotojas tada grubiai reikalavo vaiko amžių įrodančius dokumentus, gimimo liudijimo. Kadangi dar nei vienas vairuotojas nėra prašes tokių dokumentų, tai niekada į kelionę jų neemiau. Galų gale apmokestino mane dviem pilnų bilietų kainomis po 4€ už vaiką ir už save. O dar buvau Jono Ališausko išvadinta snargle, atsiprašau, bet jau esu vidutinio amžiaus moteris ir taip nepagarbiai vairuotojas vadina savo klientus, tai yra labai negražu. Būkite geri žmones, uzkirskite tam kelią, manau jus nuo tų kelių euriuku nepralobsite, o tik pasijusite negerai ir skatinsite vairuotojus toliau vogti. Ar jūs vairuotojams jau tokias mažas algas mokate, kad jie vis dar vagia neisduodami bilietų?
labai bloga įmonė ir vairuotojai

Atsiliepimas parašytas: 2022.12.02

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Ieva

maršrutas Šiauliai-Kaunas

Rugpjūčio 06 d.17.45 val. teko važiuoti iš Šiaulių į Kauną su labai senu, siaurom sėdynėm autobusu, lauke buvo vėsoka, o autobuse apie 29 laipsniai šilumos, mano dukrytės nosis visą kelią buvo šlapia nuo prakaito, autobuso variklis dirbo garsiai kaip traktoriaus, kondicionieriaus nebuvo, o kažkoks ventiliatorius dirbo dar garsiau nei autobuso variklis, sėdynės nepatogios, o saugos diržų antgaliai visą laiką spaudė tai koją, tai klubą. Kažkoks košmaras, o ne kelionė buvo. Kaip galima vežti žmones tokiose ilgose kelionėse su tokiais sugriuvusiais autobusais.
Privalumų jokių

Atsiliepimas parašytas: 2019.08.08

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Reda

Autobusai patogūs, švarūs, šilti.

Tenka važiuoti jūsų įmonės autobusais. Džiaugiuosi, kad kol kas neteko nusivilti. Paskutinė kelionė buvo liepos 15 d. iš Druskininkų į Šiaulius. Vairuotojas buvo malonus, dėmesingas, įkėlė lagaminą į bagažo skyrių, visiems palinkėjo gero kelio ir priminė apie saugos diržus. Ačiū vairuotojui Mariui Misevičiui už saugią ir komfortišką kelionę namo.

Atsiliepimas parašytas: 2019.07.18

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Domantė

Super vairuotojas

2019 liepos 7 diena, Mažeikiai - Kaunas autobusas 17.05 stotelė Kuršėnuose. Vairuotojas labai mandagus, linksmas pakalbino visus, pajuokavo. Greitai aptarnavo ir priminė užsisekti saugos diržus.
Puikus vairuotojas

Atsiliepimas parašytas: 2019.07.07

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:

Ačiū vairuotojui!

Noriu nuoširdžiai padėkoti Kautros vairuotojui Marui Misevičui, kuris važiavo mašrutu Vilkaviškis - Kaunas 13:35. Įlipau Vilkaviškyje ir išlipau Marijampolėje, ir per žliopuma palikau autobuse pinigę. Ačiū vairuotojui, kad paliko piniginę su visu turiniu Kauno autobusų stoties informacijoje bei su manim susisiekė! Nuoširdus Jums AČIŪ!

Atsiliepimas parašytas: 2018.07.08

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Jelena

Geriausias vairuotojas!!!

Norėčiau nuoširdžiai padėkoti Kautros autobusų vairuotojui Vladimirui Voroninui, kuris labai rūpestingai išgelbėjo mus su drauge važiuojant iš Gardino! Muitinėje kilo problemų dėl kurių pavėlavome į visus tolimesnius autobusus namo į Vilnių ir Rygą. Nieks nenorėjo kompensuoti prarastų bilietų, bet Vladimiras rado sprendimą ir tik jo dėka nelikome nakvoti autobusų stotyje! Ir šiaip kelionė buvo labai maloni ir pozityvi nepaisant streso nes vairuotojas visaip stengėsi palaikyti visus keleivius. Maža to, pamiršau savo striukę autobuse, o žmogus ir čia pasirūpino! Rado būdą kaip apie tai pranešti ir atvežė ją iš Kauno į Vilnių! Retai kada sutiksi tokį gerą žmogų, tad tikrai iš visos širdies Ačiū Vladimirui nuo Jelenos ir Margaritos!)))

Atsiliepimas parašytas: 2018.05.11

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Gabrielė

Išmesti is darbo!

Laukėme autobuso iš Anykščių į Rokiškį maršrutu kaunas - rokiškis, 14.10, o atvažiavo 14.30 įlipau į autobusą o ten sėdi vairuotoja visa nepatenkinta ir pasipiktinusi, pasakius, kad leliunai puse, ji tyli sakau kiek mokėti pasipiktinusi atsakė, važiuodama labai neatsargiai elgiasi gatvėse, važiuodama keikia kitas mašinas pavizdys '' vaziuok tu b**t greičiau '' ir panašiai. Tikrai jei bloga nuotaika nebūtina sugadinti jos ir keleiviams :)
Baisus elgesys

Atsiliepimas parašytas: 2018.05.05

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:

Klausimai ir atsakymai