Atsiliepimai

Atostogų Parkas

Sveikatingumo centras, Žibininkai, Lietuva

Atsiliepimai

Raimonda

Visai nunešiotas parkas

Savininkai turėtų skirti daugiau dėmesio ne papildomam pasipinigavimui, o elementariam atsinaujinimui. Lauko pirtys kol buvom neveikė nė viena. Vidinė lietuviška pirtis apsilaupiusi, lauko baseino sienų ir grindų danga išsipūtusi. Vienintelis povandeninis masažas, esantis lako baseine, taipogi neveikia. O didžiausias džiaugsmas tai vaikų čiuožykla baseine, už kurią reikia papildomai mokėti 4 eurus. Vienu žodžiu šiemet teko nusivilti nors prieš tai lankėmės ne kartą.

Atsiliepimas parašytas: 2020.02.22

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Viktorija

Valgis "Atostogų parke"

Gerbiamas savininkas turėtūmet sutelkti didesnį demesį ne tik į pramogų ir pirčių zonas, bet ir į esantį valgį patiekiamą virtuvėje. Valgiai tikrai nėra skaniausi, dideli dėmesį tikrai patarčiau atkreipti į švediškus stalus, o ne į pateikta kiekį. Atsižvelgiant į maisto kokybę maistas nebuvo šviežias. Kalbant apie daržoves jos buvo apvytusios, liečiant saldžiuosius blynelius neina net įpjauti su peiliu, konsistencija pasirinkta tikrai nėra gera, o jau ką kalbėti apie vaisius ananasai surūgę ir skleidė nemalonų kvapą vynuogės taip pat buvo apipuvusios.
Privalumas toks kad daug erdvės yra esantiems žmonėms baseinuose, jei vienur jaučiasi nepatogiai galima pereiti į lauko baseinius,bet prisėdus prie stalo netelpa nei 2 lėkštės.
didžiausias trūkumas virtuvė ir jos patiekiami valgiai.

Atsiliepimas parašytas: 2019.09.09

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Agata

Nepatogumas

Buvom nuolatiniai klientai iki tol, kol įvedė draudimą plaukioti su pripučiamais (gelbėjimo) ratais. Vaikas nuo gimimo buvo išmokintas spec. vaikų baseine Klaipėdoje su trenere plaukiuoti tik su “ratu”, nes “rankovės” tinka tik nuo 4 metų vaikams. Viskas buvo puikiu, 2 metus lankėm Atostogų parką kartą per savaitę , o kartais net 2 kartus, tačiau po “draudimo inovacijos” teko atsisakyti šio malonumo. Atvažiuoji su vaiku, kuriam tik sukako 3 metai, sumoki pinigus už įėjimą.. ir sužinai, kad negali plaukiuoti kaip įprastai, tada turi sėdėti pakrašty ir visą valandą aiškinti mažam vaikui apie draudimus, žinoma susikalbėt neeina su 3mečiu, todėl tenka eiti į rūbinę ir išvažiuoti. pinigai išmesti, nervai sugadinti. toks tas ir malonumas.
Draudimas plaukiuoti su pripučiamais ratais

Atsiliepimas parašytas: 2019.06.23

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Vi

Nepatogumas

Viskas būtų gerai, tik susidūrėm su nepatogumu pateikiant įsigytų kuponų serijų numeriais.. Visada užtekdavo juos pasakyti, o šįkart paprašė spausdinto popierinio varianto.. Ar tai būtina?? Net lėktuvo bilietus šiais laikais nuskanuoja iš telefono nuotraukų.. Ar jiems trūksta makulatūros?? Sugaišome nemažai laiko, kol juos pavyko atsispauzdint ir dar teko paklot po 2€
Siūlyčiau grižti prie ankstesnio varianto.. Ar taip norite papildomai pasipelnyti??

Atsiliepimas parašytas: 2019.06.18

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

L33t

Visai patiko

Kaip ir minėjo kainos tai labai didelės, bet galima per grupinius apsipirkimus nusipirkti pakvietimus į atostogų parką. Labai patiko mineralų vonia, tikrai rekomenduoju pabandyti. Šiaip labai patiko lauko baseinai, viduj praktiškai ir nebuvom. Yra dar sporto baseinas, su dviračiais batutu. Šiaip Klaipėdos rajone alternatyvų ir nėra šiam baseinui

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.02

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

WinSim

Niekam Nerekomenduoju

Labai nemalonus personalas, didelės kainos, apsilnkymas atostogų parke paliko prastą įspudi.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.08

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai