Atsiliepimai

Atostogų Parkas

Sveikatingumo centras, Žibininkai, Lietuva

Atsiliepimai

r

Pirtininkas Šarūnas

Perenės pirtyje pirtininkas Šarūnas elgėsi arogantiškai ir stačiokiškai įžeidė žmogų.Iš poilsio liko kartus prisiminimas.

Atsiliepimas parašytas: 2024.06.19

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:

Patiko

Skendo gal kokiu 10 metu berniukas. Istrauktas nekvepavo, jau buvo bepradejes melti. Itin greitai arsirado gelbetojas, padare dirbtini kvepavima, galvojau, kad nebepades, bet berniukas atsigavo!!!! Dziugu tikrai,kad atsirado gelbetojas, kuris atliko profesionalu gaivinima. Tikrai saunuolis, kad isgelbejo gyvybe

Atsiliepimas parašytas: 2023.08.10

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Lysia

Atostogų parkas nuvylė

Buvome užsakius Rąstinė vilą. Sienos namelyje yra labai plonos, girdėjome net kaimynų bendravimą. Kambarį kaip supratome nesutvarke, nes po lovą radome kiaušinį nuo Kinder žaislo:) Taip pat nustebau, kai pamačiau pirmame aukšte vonios kambarį, visą grindį, kriauklę užpuolė skruzdeles, jų buvo krūvą! Į šią vonios kambarį įeiti ir palilti daiktų buvo neimanoma.
Atvykome pailsėti, bet tik nusivylėme.
Plonos sienos, nesutvarkytas kambarys, skruzdeles.

Atsiliepimas parašytas: 2023.04.16

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Voverytė

Atostogų parkas– draugiškas senjorams

Jau ne vienerius metus nuolat lankomės Atostogų parke ir džiaugiamės turėdami puikias galimybes pailsėti Vandens ir pirčių erdvėje. Esame palangiškiai, mums netoli. Tenka pabendrauti ir su kitais lankytojais, kurie į šį kompleksą atvažinėja iš Kretingos, Klaipėdos, Šilutės ar kitų Vakarų Lietuvos vietovių. Tad išsakysiu ir jų įspūdžius.
Mus, vyresnio amžiaus žmones, džiugina Atostogų parko paslaugų kainų politika, numatanti lengvatas senjorams. Dėl mažesnių kainų šiemet galime dažniau naudotis Vandens ir pirčių erdvės paslaugomis. Maloniai dalyvaujame pirčių programose, lepinamės baseinuose ir kt. Pagal galimybes pasinaudojame ir Mineralų jūra. Tačiau labiausiai mums, senjorams, naudingos treniruotės vandenyje, ypač kai joms vadovauja treneris Alvydas Daugintis. Šis jaunas žmogus nuoširdžiai ir profesionaliai atlieka savo darbą, už ką esame jam dėkingi. Vienintelis dalykas, trikdantis treniruotes vandenyje pirmoje dienos pusėje, yra tiesioginiai saulės spinduliai, plieskiantys į akis. Tai ypač kenkia regėjimui. Prašytume Atostogų parko vadovus pasirūpinti galimybe bent minimaliai pridengti treniruočių baseino stiklus.

Malonu, kad Vandens ir pirčių erdvėje, pradedant nuo registratorių, sutinkame paslaugius ir geranoriškus darbuotojus. Linkime jiems kuo geriausios kloties! O Atostogų parkui – gyvuoti ir klestėti Vakarų ir visos Lietuvos žmonių labui.

Atsiliepimas parašytas: 2023.03.07

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Laimona

Nuvyle pirtis ,,Perene,,

Viskas puiku, isskyrus naująji pirtininką. Familiarus pirtininko elgesys, vantu mėtymas vos ne i veidus, karštos druskos pylimas ant kūno. Nesugebejimas atlikti savo darbo, galimai apsvaiges nuo alkoholio. Prisistate Antano vardu.

Atsiliepimas parašytas: 2023.03.02

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Egle

Nusivylimas

Kartu su draugu gavome dovanų nakvynę atsotogų parke su pusryčiais ir visos dienos įskaičiuotomis pramogomis pirčių ir baseinų zonoje. Teko labai nusivilti vien pradedant tuo jog atvykus prie registratūros buvo pasakyta jog papildomai dar apmokestinta "geoterminis baseinas" bei "gintarinė pirtis". Nors to nebuvo įvardinta paslaugų pakete. Bet labiausiai nuvylė mūsų viešnagė. Po dienos poilsio pirtyse ir baseinuose, ruošėmės eiti miegoti. Ir tada prasidėjo "linksmybės" nuo 22 val. vakaro pradėjo sklisti triukšmas iš šalia esančio atostogų parkui priklausančio namo - "rančos". Neapsikentęs draugas nuėjo iki administratorės paklausti apie situaciją, kodėl po 22 val. girdisi toks triukšmas, kuris neleidžia miegoti. Administratorė pasakė jog triukšmas tęsis iki 00.00 val. kadangi buvo šeštadienis ir pas jų visada taip savaitgaliais vyksta. P.s. žinoma paslaugų pakete taip pat nebuvo įvardyta jog užsisakant poilsio nakvynę bus girdimas triukšmas kambaryje net uždarius langus. Na ką gi pastikėjome, palaukėme su draugu 00.00 val. ir triukšmas tik didėjo :) Tada draugas vėl nuėjo į pirmą aukštą pakalbėti su administratore, bet deja jos jau nebebuvo - pasirodo ji taip pasakė vien dėl to, nes jos pamaina baigiasi 12val. nakties. Tada draugas sutiko "ūkvedį-apsauginį" ir jis pasakė, kad muzika savaitgaliais sklinda net iki 04.00 val ryto. Na ką gi teko mums kviesti policiją. Triukšmas aprimo tik apie 02.00 val. nakties.... Sumokėti tikrai dideli pinigai, atvykome su tikslu pailsėti, o likome labai labai nusivylę. Ryte parašėme pretenziją. Kol kas po savaitės laiko dar niekas mums į ją neatsakė, palauksime dar savaitę ir jei niekas nesiruoš grąžinti bent dalies pinigų ko gero kreipsimės į vartotojų teises už nekokybiškai suteiktas paslaugas.
Bent pusryčiai buvo geri...
Triukšmas - muzika nakties metu, neįvardinta paslaugų pakete kas neįeina iš pirčių ir baseinų zonų, nors buvo parašyta viskas įskaičiuota - deja ne.

Atsiliepimas parašytas: 2020.10.29

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Raimonda

Visai nunešiotas parkas

Savininkai turėtų skirti daugiau dėmesio ne papildomam pasipinigavimui, o elementariam atsinaujinimui. Lauko pirtys kol buvom neveikė nė viena. Vidinė lietuviška pirtis apsilaupiusi, lauko baseino sienų ir grindų danga išsipūtusi. Vienintelis povandeninis masažas, esantis lako baseine, taipogi neveikia. O didžiausias džiaugsmas tai vaikų čiuožykla baseine, už kurią reikia papildomai mokėti 4 eurus. Vienu žodžiu šiemet teko nusivilti nors prieš tai lankėmės ne kartą.

Atsiliepimas parašytas: 2020.02.22

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Viktorija

Valgis "Atostogų parke"

Gerbiamas savininkas turėtūmet sutelkti didesnį demesį ne tik į pramogų ir pirčių zonas, bet ir į esantį valgį patiekiamą virtuvėje. Valgiai tikrai nėra skaniausi, dideli dėmesį tikrai patarčiau atkreipti į švediškus stalus, o ne į pateikta kiekį. Atsižvelgiant į maisto kokybę maistas nebuvo šviežias. Kalbant apie daržoves jos buvo apvytusios, liečiant saldžiuosius blynelius neina net įpjauti su peiliu, konsistencija pasirinkta tikrai nėra gera, o jau ką kalbėti apie vaisius ananasai surūgę ir skleidė nemalonų kvapą vynuogės taip pat buvo apipuvusios.
Privalumas toks kad daug erdvės yra esantiems žmonėms baseinuose, jei vienur jaučiasi nepatogiai galima pereiti į lauko baseinius,bet prisėdus prie stalo netelpa nei 2 lėkštės.
didžiausias trūkumas virtuvė ir jos patiekiami valgiai.

Atsiliepimas parašytas: 2019.09.09

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Agata

Nepatogumas

Buvom nuolatiniai klientai iki tol, kol įvedė draudimą plaukioti su pripučiamais (gelbėjimo) ratais. Vaikas nuo gimimo buvo išmokintas spec. vaikų baseine Klaipėdoje su trenere plaukiuoti tik su “ratu”, nes “rankovės” tinka tik nuo 4 metų vaikams. Viskas buvo puikiu, 2 metus lankėm Atostogų parką kartą per savaitę , o kartais net 2 kartus, tačiau po “draudimo inovacijos” teko atsisakyti šio malonumo. Atvažiuoji su vaiku, kuriam tik sukako 3 metai, sumoki pinigus už įėjimą.. ir sužinai, kad negali plaukiuoti kaip įprastai, tada turi sėdėti pakrašty ir visą valandą aiškinti mažam vaikui apie draudimus, žinoma susikalbėt neeina su 3mečiu, todėl tenka eiti į rūbinę ir išvažiuoti. pinigai išmesti, nervai sugadinti. toks tas ir malonumas.
Draudimas plaukiuoti su pripučiamais ratais

Atsiliepimas parašytas: 2019.06.23

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Vi

Nepatogumas

Viskas būtų gerai, tik susidūrėm su nepatogumu pateikiant įsigytų kuponų serijų numeriais.. Visada užtekdavo juos pasakyti, o šįkart paprašė spausdinto popierinio varianto.. Ar tai būtina?? Net lėktuvo bilietus šiais laikais nuskanuoja iš telefono nuotraukų.. Ar jiems trūksta makulatūros?? Sugaišome nemažai laiko, kol juos pavyko atsispauzdint ir dar teko paklot po 2€
Siūlyčiau grižti prie ankstesnio varianto.. Ar taip norite papildomai pasipelnyti??

Atsiliepimas parašytas: 2019.06.18

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:

Klausimai ir atsakymai