Atsiliepimai

Gariūnai

Gariūnų g. 70, Vilnius

Atsiliepimai

Jelena

Viskas tvarkoj

Viskas ten aišku, kuo geresnis daiktas tuo brangesnė kaina, bet yra ir išpardavimų kada galima parinkt gerą daiktą ar rūbą už priimtiną kainą. O kokybė irgi skirtinga, priklauso ant ko papulsi. Kažkodėl ten žmonės nuvažiavę galvoja, kad ten viskas lenkiška arba šūdas kažkoks kinietiškas, visų pirmą ne karo metai, ten labai didelis pasirinkimas gerų turkiškų prekių, vengrijos, voketijos, prancūzijos netgi mūsų lietuviškos. Ir reikia jaust skirtumą tarp pigių kinietiškų štampovkių ir originalios geros prekės, kuri gali būt taip pat iš kinijos. Matosi dar toks skirtumas kur pirkėjai pastate ir lauke, pastate taip šilta gera, bet daug pardavėjų užkėlė kainas kur gaudo ant durnių, o lauke turi ir savo vietą ten daug pigiau. Nu žodziu ne pirmus metus apsiperku ten visai šeimai, rekomenduočiau tik nepirkt nieko iš staliukų kurie stovi po atviru dangum, mačiau tokį vaizdą, lija lietus visos prekės šlapios, poto jie džiovina ir pardavinėja, tai pagalvokit ką perkat. Ir dar... Pastebėjau, kad prekiaujantys angaruose turi geresnių ir pigesnių daiktų nei pastate, jei papulsit į sezono pabaigą dar gerai ir nusiderėsit.

Atsiliepimas parašytas: 2019.01.24

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
kitiniuks

Didelis įvairių pekių pasirinkimas

Kartais čia apsilankau, nes žinau, kad Gariūnai pasižymi didele, skirtingų prekių gausa ir pakankamai geromis kainomis, kurias dar galima ir šiek tiek nusiderėti.Todėl rekomenduoju šią vietą tiek žinantiems ko ieško tiek mėgstantiems paganyti akis.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.10

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Dovilė

Gariūnai pasikeitė į gerąją pusę

Dabar gerokai pasikeitė Gariūnų įvaizdis. Seniau man tai buvo grynai skarmalų pilna aikštė ir tiek. Tačiau dabar laikui bėgant kai turgus persikėlė po stogu, tai išties galima rasti neblogų dalykų ir malonu vaikščiot, nes ten tvarkinga švaru, gali ir kavos atsigerti ir užkasti. Ir kiek pastebėjau dabar čia ir kokybė yra neretai geresnė, nei prekybos centruose, bei kaina žemesnė. Taip pat yra įvairaus stiliaus drabužių, pilna jaunimui, madingu drabužių. Vienintelis dalykas sunku ten susigaudyti, kur buvai jau kur dar ne, labai painu.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.10

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
PopiPop

Nemėgstu perdėto pardavėjų dėmesio

Šiaip iš principo negaliu pakęsti turgaus stiliaus pardavinėjimo. Visų pirma, nemėgstu to perdėto dėmesio, kai vos pagauna akių kontaktą, tuoj siūlo ateit, arba pradeda kišt, kad "va šitas labai gražus, va šitas dar gražus, o gal tas ar anas..". Tad nemėgstu Gariūnų dėl tokio bendravimo, nes tik ramiai nieko nekalbinama galiu apžiūrėti drabužius. Antras dalykas, kainos Gariūnuose jau nėra labai TURGOS KAINOS, kadangi ten jau jų ir išlaikymas brangesnis, vos ne PC, tad kai prieš metus nuvažiavau ten pirkti džinsų, nustebau, kad 30 eurų kainuoja, nes visada būdavo pigiau turguj. Bendrai paėmus, pasirinkimas didelis, manau turint kantrybės galima tikrai kažką rasti :)

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.10

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
sarkis

Prasta kokybė

Gariūnuose apsipirkinėju labai dažnai, kai reikia kažkokių rūbų seniau šis tinklas buvo labai pigus, bet daba prekės pasidarė labai nekokybiškos ir laiko tik kelis mėnesius.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.08

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Versus1994

Pigu ir gausu

Pigu ir gausus asortimentas. Šiame turguje lakėsi daugelis ir pagrindinė to priežastis žemos kainos. Čia dauguma apsiperka naujiems mokslo metams, taip pat galima rasti įvairių technikos ir panašios tematikos prekių. Rekomenduoju apsipirkti, tikrai rasite sau patinkančių drabužių ir kaina neišgąsdins.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.06

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Brooklynboy

Gariūnai - puikus turgelis!

Dažnai lankausi, dažnai apsipirkinėju. Didelis pasirinkimas, daug galima nusipirkti būtent tau skirtų prekių. Tikrai, rekomenduoju visiems apsilankyti, kadangi daugelis prekių yra tikrai kokybiškos ir kainos nesikandžioja.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.01

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
DonVital

Pigiau nei parduotuvėje

Gariūnuose kainos kiek paaugo, kai beveik viskas persikėlė po stogu, tačiau dabar nėra ten šalta, yra kur pavalgyti, kavos aparatai, tualetai, kas pakėlė jų lygį. Yra įvairių drabužių ir įvairių kainų. Nepatingėkite prasieiti, nes vienur daiktas gali kainuoti 40-50 eurų, kitoje vietoje jis gali 5 eurai būti pigesnis arba atvirkščiai.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.27

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Evaldas

Gariūnai - tikrai galima rasti

Seniau, kai buvau vaikas, prieš 10-15 metų, gariūnai buvo vieta, kur niekad nenorėdavau važiuoti (bet tėvai versdavo) nes ten nieko gero nebūdavo. Bet laikui bėgant viskas pasikeitė ir dabar tikrai galima rasti įvairiausių drabužių, tiek stilingų, tiek ir ne. Galiu drąsiai pasakyti, kad tokie patys drabužiai kaip ir visuose prekybos centruose, tik čia galima rasti žymiai pigiau (o kartais ir brangiau). Tad tie kurie nėra buvę artimiausius 5 metus gariūnuose rekomenduoju, nes dabar ten tikrai viskas pasikeitė ir drabužiai tikrai yra stilingi, jaunatviški, madingi.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.27

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:

Klausimai ir atsakymai

Laurita
Per pastaruosius porą metų kainos Gariunose labai pasikeitė, turiu 2 dukteris - 15 ir 17 metų, o pinigu žinokit nemažai reikia , prieš mokyklą reikia drabužių, avalinių. Sesuo neseniai porekomedavo viena moterų internetine drabužių svetainę - https://klara.lt/, kurioje kainos yra daug mažesnės nei gariunose.

Laurita parašė klausimą 2018.09.05

Netinkamas klausimas? Pranešk

Atsakyti