Atsiliepimai

Atsiliepimai

Dirvelytė

Labai nusivyliau

Labai dažnai stringa, mėnesis laiko neina kanalų atsukineti, transliacija nepastovi, būtų malonu, kad išspręstumete problemas, nes teks rinktis kitą televizijos transliuotoja.
Lėtas, nepastovus

Atsiliepimas parašytas: 2019.09.16

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Lukas

Tragiškas internetas

Nepaisant to, kad internetas stringa ir kokybe prasta (Kauno mieste). Tai pradelsus diena poros eurų sąskaitą pritaiko 10 eur papildomą mokestį už pradelsimą apie tai neinformavus klientų. Servisas jų tragiškas.
Nėra
Stringantis internetas, kosminiai įkainiai.

Atsiliepimas parašytas: 2019.09.06

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Raimonda

Blogiau nebūna

Turime juos dar tik savaitę, bet dėl gedimų kreipsiuosi kasdien, ir ne po vieną kartą. Nesileisiu į visus niuansus, bet iš tų septynių dienų naudotis galėjome bendrai sudėjus gal tik vieną. Šiuo metu irgi neveikia, jau pusantros paros, skambinau daugynę kartų, o dar net neaišku kada ateis meistras.
Kadangi per 14d. dar galima atsisakyti (sumokėjus 40€) ir sugadinus daug laiko ir nervų tikrai tai padarysiu.
Nepakliūkite ir jūs!

Atsiliepimas parašytas: 2019.09.05

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Niusha

Laukiu kuo greičiau sutarties pabaigos.

Laukiu kuo greičiau sutarties pabaigos, tiekia prastos kokybės paslaugas, neinformuoja apie skolą ir už ką ji. Atjunge paslaugas, poto reikalauja 10 eurų už nauja paslaugos aktyvavimą. Bando pasipelnyti iš savo klientų. Nerekomenduoju ! išmani televizija stringa ištisai, neįmanoma žiūrėti skaitmeninių kanalų be strigimų. Bendrauja nemaloniai, nesistenge dėl kliento..Žiauru, gauna pinigus už nieką!
Nėra
Tiekiamos paslaugos su trūkumais. Kaina, bendravimas, kokybė. Kažkas baisaus.

Atsiliepimas parašytas: 2019.09.03

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Raimonda

Baisu

Baisu, baisu.Tragedija ne telezivizija su internetu, jau per šį mėnesį skambinta dėl strigimų 4 kartus. Nenormalu, jau vien per metus nebesuskaičiuojama kiek kartų skambinta. Niekam nerekomenduočiau šios firmos, bėkit visi kuo toliau nuo tokių televizijos ir interneto tiekėjų. APGAILĖTINA.

Atsiliepimas parašytas: 2019.09.01

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

arba

Kabelinė

Ir vel užstrigus kabelinė. Jiems prisiskambint kaip visada neįmanoma. Tragiška kabelinė. Kiekvieną savaitę stringa televizija. Atsisukt filmo ir neįmanoma

Atsiliepimas parašytas: 2019.08.31

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Ramunė

Pasirašykite dėl Cgates aferizmo, gal taip su jais pakovosime!

https://www.peticijos.lt/visos/75372/uztenka-moketi-neaiskius-pinigus-ir-taikstytis-su-neteisybe/ pasirašykite, gal taip pakovosime su Cgates bendrove! Turime susivienyti ir pagaliau padaryti gala šiai šaraškino kontorai !!!

Atsiliepimas parašytas: 2019.08.27

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Tomas

Nelankstūs kliento atžvilgiu

Cgates klientas Kaune nuo pirmų dienų. Naudoju 100Mbps internetą. Sugalvojau pasispartinti iki 400Mbps. Name techinės galimybės yra. Tą patvirtino ir Cgates darbuotojai. Važiavo meistrai jų gal 3 kartus ir galutinis verdiktas, negali paspartinti, nes neva laidas nutrauktas, pajungta per kitą laidą ir su kaimynu ant 1 laido per dvi poras turim po 100Mbps. Darbuotojas man kažką vėlė vėlė, kad vieną laido galą rado, kito ne, kur rado nepasakė, kodėl sudurti negali neaišku, naujo pratempt neva vietos nėra, tarp perdangų užstrigs. Žodžiu burtų knygą man pribūrė, kad nereiktų laiko gaišt tempiant kabelį. Pats dirbu įmonėj, interneto, elektros laidus pravedinėjam. Apžiūrėjom su inžinierium na mum tai būtų juokas prasitempt. Nes vietos tikrai yra, o be to ir ne per vieną stovą galima tempt. Cgates problema pasirodė. Tebunie, galvoju pats prasitempsiu, nes paslaugos kaip ir dalinai tenkino, bet pamasčiau, kam čia vargt, tiesiog pereisiu pas kitą tiekėja. Jie laidą prasitempt nepatingės per kelis aukštus. Gaila, kad vadovai nemato, kaip lengvai paleidžiami klientai dėl tokio nelankstumo.
Neblogas internetas
Visiškas nelankstumas esamo kliento atžvilgiu

Atsiliepimas parašytas: 2019.08.21

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Indrė

Siaubas

Jau metai kaip priverstinai naudojames šiomis paslaugomis, nes televizija buvo senos močiutės (ilga istorija...) mokėjom sąskaitas, o nei televizijos nei interneto paslaugų neturėjom. Nuvažiavau į cigates “saloną” pasitarti ar galima nutraukti sutartį ar reikia ją perrašyti ant savo vardo ir primokėti už naują įrangą, kad matytume televiziją. Tai žodžiu labai fainai patarė, kad teko mokėti ne tik močiutės sumą, bet ir savo, nes močiutės sutartis dar nesibaigusi. (Tai sužinojom mėnesio gale, tikrai nebesitikėjom sulaukti sąskaitų jos vardu) pradėjus aiškintis, gavome vienam mėnesiui -50% nuolaidą sąskaitai mūsų vardu, nu žiauriai palepino! Ir vėl gi sekė įvairūs nesklandumai... internetas siaubingai lėtas (o kai sutartį pasirašinėjom prašiau greitesnio, tai primigtynai tikino, kad mum užteks lėčiausio). Televizija be žodžiu!! kada noriu- tada rodau. Šiai minutei neįsijungia dar metų neturinti nauja jų įranga. Nesikeikiant **** esu LABAI nepatenkinta jais ir jų paslaugomis. Greičiau sutarties pabaiga!
O tiems, kurie neturite televizijos ir planuojate ją įsigyti, didžiausias patarimas APLENKTI šia čeraškino kontorą. Rašyčiau dar ir rašyčiau, bet na niekas nesikeičia.
Privalumų nėra.
Nebeveikianti įranga, lėtas internetas, prasta televizija

Atsiliepimas parašytas: 2019.08.12

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Asta

Padėka

Malonu, kad esu jūsų tinkle, kai aptarnauja tokie puikūs inžinieriai kaip Deividas S. Man, moteriai, kuri nieko nesupranta, viską parodė, paaiškino, padarė ir maloniai bendravo. Vizitas buvo šeštadienį 17 val. Asta D., Kaunas, Partizanų g 156-66, tel 867555553.

Atsiliepimas parašytas: 2019.08.11

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai

Jolanta
Sveiki visada ziuredavau per tv irasus ka rodydavo dienos metu jau pora dienu kai neleidzia atsisukt del ko tai galetu but?ar problema pas mane ar bendra cgate?aciu

Jolanta parašė klausimą 2019.04.25

Netinkamas klausimas? Pranešk

Atsakyti