Atsiliepimai

Atsiliepimai

Gintaras

Cgates abonimentinio problemos

Manau pratesnės paslaugos negalima net gauti nei iš šio paslaugų teikėjo Cgates.
Galbūt nevisi, bet atsiųstas meistras paiso tas negerai, anas negerai, o pats sutvarkyti viską, kad veiktų po visų pajungimų jo nesugeba.
Nesugebėjo nustatyti, kad veiktų priedėlis kaip priklauso ir rodytų visus kanalus kurie priklauso.
O pranešus apie blogai atliktą darbą jie sugeba tik rašynėti laiškus. Pasiūlyti ištaisyti savo blogai atliktą, kad klientui būtų patogus laikas ir netektų vėl gaišti laiką dėl jų kaltės nesugeba. Tai geriau niekad nesudarinėti sutarčių su tokia paslaugų teikėja kuriai vienodai ar patenkintas kilientas ar gerai atliktas darbas. Jiems kaip ir dauguma firmų rūpi tik pelnas ir ikyšti sutartį klientui, o paskui pelnas bet kokiu atveju, nes reiks sumokėti iki sutarties pabaigos.
Geriau isirengti palydovine kur bus kokybė šimta kartu geresnė ir kanalu skaičius toks kiek tik norėsite.
Kokybės geros nėra, nes kanalai HD yra tik keli, privalūmų nulis.
Nesistengia išspręsti problemos operatyviai, geriau rinktis kokybę kitur.

Atsiliepimas parašytas: 2019.12.06

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Роман

Ankščiau buvo gerai

Esu galima sakyt auksinis klientas, naudojausi cgates paslaugomis apie 9-10 metų bet dabar ateina laikas kai baigiasi sutartis ir aš jos nesitesiu ir toj paaiškinsiu kodėl. Televiziją siūlomą nėr ką žiūrėt, už papildomą kanalų paketą reik mokėti papildomai, dabar yra iptv ir kiti šaltiniai todėl galima rasti ką žiūrėti ir ne už 5 eur į mėnesį. Kitas man svarbus dalykas apmokėjimas, ankščiau galima buvo nesumokėti už du, tris mėnesius vėliau sumokėti visą sumą iškarto, jokių problemų, jokių grasinimų dabar nesumokėjus už antrą mėnesį kažkokius 12eur jie tiesiog perspėja ir už dviejų dienų atjungia viską be jokių apribojimų, ačiū cgates, kad taip rupinates savo senais klientais. Ir pasiruošę atjugti viską už kažkokius nesumokėtus 25 eur, kaip kokiam didžiausiam skolininkui ir tai dar ne viskas jie taiko 10 eur už aktyvavimo pakartotinai mokestį tai yra nesumokėjus 12.50 eur kitą mėnesį bus 25 ir nesumokėjus per dvi dienas jau turėsit mokėt 35. Ačiū cgates jus tikrai rimtai žiūrit į didžiausius skolininkus ir išmušinėjat pinigus iš oro. Aktyvavimo mokestis ane? Du pelės paspaudimo klavišai vadybininko kuris geria kavą už kompo. Tiek kainuoja jo 1min paslaugos ane? Ačiū, kad buvot kartu bet jus išpizdėjote visai, užvertėt nosį ir žmonės atsisakinės jūsų paslaugų. Aš visiems nesiūlau pasirašinėti su jais jokių sutarčių, be to dar toks mažas niuansas keičiant maršrutizatorių jus turite atsiklaust ar išvis reikia keisti ar ir senas dar veikia ir naujos technologijos nereikalingos, važiuosiu atvešiu seną įrangą Jums, kad galėtumet padaryt prekinę išvaizdą ir pastatyti kažkam kitam su mano blusom, juk aš esu bomžas pagal Jus ir negaliu sumokėti tu 25 eur laiku todėl atjungiat viską iškarto. Ir toliau stenkis savo nesamoningas akcijas su televizoriu dovanų ir tik už 35 eur į mėnesį. Patiems ne jokinga durnelių ieškot tokiais pasiulymais ? Du metai po 35 eur išeina ir taip geras tv. Ačiū viso gero
Stabilus interneto greitis kai moki
Baisus požiūris į auksinius klientus, aptarnavimo kokybę, mokėjimas už paslaugas

Atsiliepimas parašytas: 2019.12.03

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Milda

Puikus darbuotojas

Didelis ačiū technikui Algirdui. Atvyko pakeisti distancinio pultelio, bet neskubėjo greičiau išeiti, o pasidomėjo ar viską žinau, ar neturiu klausimų, viską parodė. Jaučiasi nuoširdus darbas.

Atsiliepimas parašytas: 2019.12.02

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Raminta0112

Pasikeitė

Esu ilgametė klientė, iki šių metų buvau tikrai patenkinta jų paslaugomis, bet šie metai internetas į vakarą bent 7 kartus dinginėja, arba greitis toks kad net atsivertus delfi lauki kol pilnai uzkraus iki 3-5 min. Ir tai jau tapo ne pavieniai trigdžiai o kasdienybė. TV irgi dažnai stringa. Gerai jog sutartis tik 1 metams, tikrai atsisaktsim. Ar per daug klientų prisiėmėt ar dėl didesnio pelno nebeinvestuojat į kokybę bet lyginant praeitus ir šiuos metus kaip diena ir naktis. Laukiu nesulaukiu kada galėsim iš jūsų išeiti.

P. S. Irgi gieda ta pačia dainelę dėl seno maršurtizatoruaus, naujo jie nemokamai neduoda, jeigu norit nuomuokit, nusipirkom savo naują ir ne patį pigiausia ir spėkit ar padėjo. Panašu jog kompanija tiesiog nebenori investuoti į paslaugų kokybę.
Pigūs internetas ir tv
Kokybės nėra

Atsiliepimas parašytas: 2019.11.29

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Аз

Blogiau negu blogai..

Trumpai, aiškiai ir objektyviai-šū... kruva. Internetas dingsta gana dažnai. Paskambini, o tau sako, kad maršrutizatorius kaltas. Patys atvažiavo ir pakeitė į kitą. Internetas ir toliau dinginėja. Paskambini dar kartą- ta pati dainelė. Niekam nerekomenduoju.
Nėra
Dingsta internetas. Dažnai ir be perspėjimo.

Atsiliepimas parašytas: 2019.11.28

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Valdemar

Nuo 19:00 neveikia internetas iki šiol 00:49

Grįžęs namo vakare, galvojau ramiai prisėsiu prie kompiuterio ir pailsėsiu ar ką nors pažaisiu, bet ne Cgates nusprendė kitaip, dingo internetas be jokios priežasties ir iki šiol neveikia. Nesiūlyčiau niekam įsigyti Cgates kas planavo ar dar planuoja. Kadangi dinginėja gan dažnai ir ypač vakarais, ir laukti kol bus sutvarkytas tenka ilgai ar gal net iki kitos dienos. Kadangi ne pirmas yra toks atvejis, tai labai esu nusivylęs Cgates teikiamu internetu.
-
Dinginėja internetas, lėtai krauna aukštesnes kokybes video youtubeje

Atsiliepimas parašytas: 2019.11.27

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Domas

nepatariu niekam

net negaliu po treneruotės peržiūrėti simpsonų įrašo. tik paspaudžiu ,, žiūrėti įrašą" man tada rašo ,, įvyko klaida. prašome kreitis į cgates" ir taip minimum kelis kartus į savaitę, o internetas net pas urvinius žmones greitesnis ir kokybiškesnis buvo. Dar tai nėra tiek daug kartu, bet aš labai nepatenkintas!!!!!!!!!!!!!!!!!! jei nesutvarkys šito tai galbūt neliksime klientais

Atsiliepimas parašytas: 2019.11.27

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klaudijus

Nepatariu niekam

Jau ilgas laikas, kai tenka nervuotis dėl cgates teikiamų paslaugų. Norint atsisukti filmą/laidą per TV, pastoviai tenka susidurti su trikdžiais, per kuriuos neįmanoma nieko žiūrėti. Interneto greitis tiesiog tragiškas. Dažnai norint per youtube pažiūrėti vaizdo įrašą, tenka laukti 5 minutes, kol užkraus įrašą. Paskambinus pasako, kad reikia perkrauti routerį, arba kiša nuomai savo routerį, kuris atseit viską sutvarkys, nors routerį turime gerą. Mokant pinigus už paslaugas, norėtūsi ir jas gauti pilnai. Tikrai nerekomenduoju. Nervų gadinimas.
Jokių privalumų.
Prastas aptarnavimas, tragiškas internetas, trikdžiai atsisukant kažką per TV.

Atsiliepimas parašytas: 2019.11.11

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Nedas

Interneto greitis blogas, dingsta nuolatos

Interneto greitis lėtas, atsijungia ir nebebuna interneto baisiai dažnai, niekam nerekomenduoju. Su routeriu tikrai nėra problemų. čia problema su internetu ir niekuom kituom
Nėra
Visi

Atsiliepimas parašytas: 2019.11.09

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Gytis

Nerekomenduoju isigytį šios įmonės paslaugų išvis

Kasdien vis stipresnis interneto strigimas nepriklausomai nuo dienos ar tai savaitgalis ar šventinė diena, kuo toliau, tuo tragiškiau. Paskambinus į konsultaciją išgirsti, kad viskas pas juos gerai, tvarkykit routerį ar išsivalykit kompą. Nors patys supranta. kad jų internetas tikrai vienas iš prastesnių kuriuos įmanoma įsigyti. Tikriausiai blogiau už cgates jau pasirinkti nėra ką.
NĖRA
Viskas trukumuose, sparta, veikimo galimybes

Atsiliepimas parašytas: 2019.11.02

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai

Lina
Sveiki. Kas per betvarkė Panevėžio filiale? Kodėl esu terorizuojama atvežti įrangos grąžinimo orgerio kopiją, nes kitaip ir toliau skaičiuos pinigėlius už naudojamą TV kortelę, kuria jau 5 mėnesiai, kaip grąžinau??? Kur Jūs dedade įrangos grąžinimo orginalus? Kur fiksuojama grąžinama įranga? Imkitės veiksmų. Tikrai nusivylusi Jūsų įstaigos darbuotojais, bendravimu ir tvarka.

Lina parašė klausimą 2019.10.29

Netinkamas klausimas? Pranešk

Atsakyti
Jolanta
Sveiki visada ziuredavau per tv irasus ka rodydavo dienos metu jau pora dienu kai neleidzia atsisukt del ko tai galetu but?ar problema pas mane ar bendra cgate?aciu

Jolanta parašė klausimą 2019.04.25

Netinkamas klausimas? Pranešk

Atsakyti