Atsiliepimai

Atsiliepimai

Adom

Prastas jokio patigumo namuose įsivedus tik nuostoliai

Turiu jau gan ilgai laiką nuo elektos.skaiste. Laiku kai susijungė automatiskai perejau i c gates, bet geriau jau naudotis mob internetu namie nes jis greitesnis x3 kartus, mokėti mažiau reikia.,. O kitam kambaryje c gates ar uzsidarius duris isvis tampa neegziatuojantiis , as uzsiemu valiutu rinka todėl kiekviena sekundė ir jos milisekundes yra labai svarbios, tai neviena syki c gates padare savo ty geriau naudotis patikimesniu ryšiu priėjau tokiu išvadų kad nebutu nuostoliu

Atsiliepimas parašytas: 2024.02.17

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Artūras

Cgates nepatikima firma

Patiksliname, kad pagal paslaugų teikimo taisyklių 26.1 punktą mes privalome apie tam tikrus pokyčius klientą informuoti prieš 30 dienų. Nesutikus su tam tikru pokyčiu klientas turi teisę per 30 dienų atsisakyti paslaugų be jokių papildomų išlaidų. Pabrangino savo paslaugas, nors sutartyje nurodyta, kad paslaugos įkainiai galios iki 2025-03-19. Tokią rašliava el. paštu gavau iš jų. Kraipiausi dėl sukčiavimo į ryšių reguliavimo tarnybą. Nežinau kuo pasibaigs, bet daugiau "Cgates" klientu nebūsiu ir kitiems nerekomenduosiu.
Jokių
Internetas prastos kokybės. sparta neatitinka jų deklaruojamų parametrų. Televizijoje dažnai keičią kanalų dažnius, kas reikia kas kartą nustatyti kanalus.

Atsiliepimas parašytas: 2024.02.16

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Ramunė

Būkit budrūs!

Kaip džiaugiuosi, kad suėjo sutarties terminas! Paskambinus i šią šaraškino kontorą paaiškino, kad SUTARTIS NENUSITRAUKIA, o tampa NETERMINUOTA! Jei nori nutraukti, reikia rašyti prašymą. Įsivaizduoju, kiek žmonių to nežino ir po to gauna šitų teletabių "firmos" sąskaitas. Internetas siaubingas, kainas pakėlė vienapusiškai, tiesiog informuodami! Užsikniskit ir bankrutuokit, mudakai!
Nėra privalumų, mėšlas
Vien trūkumai

Atsiliepimas parašytas: 2024.01.15

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Elvinas

Nekokybiška paslauga

Interneto greitis 3 kartus letesnis nei deklaruoja. Siulo interneto greitį iki 2,5gb/s su savo įranga. Cgates nuomuojama įranga nepalaiko 500mbp/s . Net neperspėja kad nepalaikis tokio greičio, grąžinti įrangos negali privalai mokėti. Žmonės patariu apeiti..... (P.S. nuotrauką pridedu su interneto greičiu mano planas 1Gb/s štai ką gaunu)
Nera
Negauni paslaugos už kurią sumoki.

Atsiliepimas parašytas: 2023.12.29

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Viktoras

Konsultantai atspindi kompanija

2023-12-19 8h55min pasiskambinau pasiteirauti kada baigiasi sutartis. Sužinojęs, kad greitai sakau tai jei nesiūlote nieko geriau aš pereinu pas kitus nes ten pigiau tas pats 1gb/s tik puse kainos . Tai prasidėjo aiškinimas, kad kitos įmonės neduos to greičio nors pats mačiau pas žmones kurie turi to tiekėjo pas kurį žadu eiti internetą ir viskas ten gerai . paskui pradėjo sakyti kad imčiau jų pigesni planą nors jis manęs netenkina . Ir pats vadybininkas patapo protingiausiu už visus . Net ir kaip finansininkas pradėjo sakyti kad kita įmonė finansiškai pasiūlyti geriau negali . Nors bėdų su Cgates turėjau pakankamai daug kaip iš didelio biudžeto įmonės . Nepatariu rinktis šito tiekėjo

Atsiliepimas parašytas: 2023.12.19

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Arthur

Siuksles

Visiski siuksles. Vienos bedos. Tiek su sutartim kaskart nauji nesklandumai, tiek internetas slubuoja, o apie aptarnavima tai isvis zodziu nera. Darbuotojai samdomi zoologijos sode.
visi

Atsiliepimas parašytas: 2023.12.08

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
LYGINTAS

Neimanoma prisiskambinti uzsiima apgaule

PRISISKAMBINT NEIMANOMA .Viename daugiabucio namo bute stato net 2 VI-FI marsrutizatorius tam kad gaut papildomus kelis eurus nuomos mokescio .be to dar padidindami bereikalinga spinduliavima.

Atsiliepimas parašytas: 2023.12.06

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Rainy

Dukart pakėlė kainą sutarties laikotarpiu

Kas liečia interneto kokybę, viskas ok.
Bet palieku šią kabelinę vien todėl, kad
1) sutarties laikotarpiu jau 2 kart pabrangino paslaugas !
2) beveik neįmanoma prisiskambinti, esant reikalui

Atsiliepimas parašytas: 2023.11.28

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Valerija

Labai nesąžiningas elgesys paslaugų gavėjų atžvilgiu

Pasirašėme terminuotą televizijos ir interneto paslaugų teikimo sutartį. Kaina, kai ir visada, buvo fiksuota sutartyje. Nežiūrint to, Cgates jau net DU kartus pakeitė sutarties sąlygas ir žymiai padidino kainą. Nepasibaigus sutarčiai, esame priversti keisti paslaugų tiekėją. Nerekomenduoju niekam tokių nesąžiningų paslaugų tiekėjų. Pasitikėti jais negalima visiškai.

Atsiliepimas parašytas: 2023.11.25

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Andrius

Viso gero

Dėl pačios kokybės paslaugų (išmanioji televizija ir internetas) - tai tikrai jokių priekaištų. Stabilus ryšys, televizija taip pat liuks, paslaugų sutrikimų turbūt gali ant rankos suskaičiuoti, spredžia greitai. Kita medalio pusė- per metus du kartus pradėjo kelti paslaugų kainas, keičiant sutartyje nurodytas sąlygas. Grindžia tuo, kad sutartyje yra toks punktas, kuris leidžia tai daryti įspėjant prieš mėnesį. Nebesigadinu nervų ir keliauju pas Telia. Mokėsiu keliais eurais daugiau, bet bent tikiuose, kad taip nesielgs. Kam tada tos sutartys, jei tiekėjas gali jas vienašališkai keisti savo naudai.
Stabilus ryšys, patogi išmanioji televizija
Branginamos paslaugos, vienašališkai keičiamos sutarties sąlygos.

Atsiliepimas parašytas: 2023.11.16

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:

Klausimai ir atsakymai

Alvaras
Tiesiai sviesei gaidys ne internetas jeigu mob duomenys tele2 didesne sparta nei namu interas tai cia apgaviku kontora

Alvaras parašė klausimą 2024.02.20

Netinkamas klausimas? Pranešk

Atsakyti
Ernestas
labai prastas jusu internetas geriau nemeluokite ernestas

Ernestas parašė klausimą 2024.01.02

Netinkamas klausimas? Pranešk

Atsakyti
Julijadel
Jūsų įrašai ismanios televizijos žiauriai suprastėjo... Esu labai pikta ???? arba visiškai nerodo arba įpusėjus nutrūksta ir automatiškai kitas įsijungę. Kiek jau galima taip??? Už ką pinigai mokami!

Julijadel parašė klausimą 2020.11.23

Netinkamas klausimas? Pranešk

Atsakyti
Raimonda
Ar jūs manote, kad yra sąžininga siūlyti paslaugą pasididinti interneto greitį, neįspėjus kliento, kad jis įsitikintų, ar jo kompiuteris palaiko tokį pralaidumą? Atsakymas, kad pats kaltas, reiškia, kad klientą galit prarasti amžinai, galbūt jis net susimokės už sutarties nutraukimą.

Raimonda parašė klausimą 2020.11.06

Netinkamas klausimas? Pranešk

Atsakyti
Lina
Sveiki. Kas per betvarkė Panevėžio filiale? Kodėl esu terorizuojama atvežti įrangos grąžinimo orgerio kopiją, nes kitaip ir toliau skaičiuos pinigėlius už naudojamą TV kortelę, kuria jau 5 mėnesiai, kaip grąžinau??? Kur Jūs dedade įrangos grąžinimo orginalus? Kur fiksuojama grąžinama įranga? Imkitės veiksmų. Tikrai nusivylusi Jūsų įstaigos darbuotojais, bendravimu ir tvarka.

Lina parašė klausimą 2019.10.29

Netinkamas klausimas? Pranešk

Atsakyti
Jolanta
Sveiki visada ziuredavau per tv irasus ka rodydavo dienos metu jau pora dienu kai neleidzia atsisukt del ko tai galetu but?ar problema pas mane ar bendra cgate?aciu

Jolanta parašė klausimą 2019.04.25

Netinkamas klausimas? Pranešk

Atsakyti