Atsiliepimai

Atsiliepimai

w84meok

Tiesiog Nekartokit mano klaidos

Cgates internetas toks prastas, kad sėdi prie kompiuterio ir gadini sau sveikatą. Pastovūs interneto strigimai, prisiskambinti neįmanoma, tiesiog reikia laukti po 30 min kad kas pakeltų ir tai ne faktas kad ir po to kas pakels. Sutrikimų niekas netvarko, pasakoja pasakas, kad kompiuteris blogas ar per toli stovi nuo routerio. Galvoja vakar gimęs, nieko nesupratu. Kas ten per aptarnavimas tai baisus, studentų prisirinkę ir tai kur į kulinariją eis pabaigę, toks vaizdas susidarė bekalbant. Tik naudos paketus iškalė atmintinai siūlyti. Televizija stringa, priedelio MENIU kaip neužbaigtos programos. Padarykit sau paslaugą, nekiškit nosies į šitą Š. Laukiu sutarties pabaigos kaip Leninas revoliucijos. Sėkmes visiems
Jokių privalumų
Viskas blogai, viską tvarkyti. Nuo Personalo iki Paslaugų

Atsiliepimas parašytas: 2021.01.12

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Vaidelis

Baigiu Gala gaut dėl interneto

Nebeturiu sveikatos jau su jais kariaut. Anksčiau internetas buvo silpnas nieko nekraudavo, būdavo taip kad telefonuose ir televizoriuje yra, o nešiojamam kompiuteryje nėra ir dingsta savaitei laiko, kompiuteris visiškai naujas. Padidinom internetą ant pačio stipriausio ir jei ten stoteles WIFI keitėme bet niekas nevyksta taip ir toliau. Keistas internetas prieš mėnesį laiko ir sakė veiks kuo puikiausiai ir nebus jokių problemų. Nepatariu rinktis C-Gates- totali nesamonė su tokia įstaiga !!!!
Jokių privalumų
Viskas ką jus siūlot yra trūkumai. Viską gerinkit

Atsiliepimas parašytas: 2021.01.03

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

...

Nerekomenduoju

Planas pasirašytas dėl televizijos ir interneto. Internetas kiekvieną dieną stringa, neįmanoma net paskaitų klausytis normaliai. Televizija visuomet trūkinėja, norint atsisukti kokį filmą ar serialą įrašai persijungia patys, trūkčioja ne tik įrašai, bet ir tiesioginė transliacija. Tikrai nerekomenduoju.

Atsiliepimas parašytas: 2020.12.08

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Julijadel

Televizija

Jūsų įrašai išmanios televizijos žiauriai suprastėjo... Esu labai pikta! Arba visiškai nerodo arba įpusėjus nutrūksta ir automatiškai kitas įsijungę. Kiek jau galima taip???

Atsiliepimas parašytas: 2020.11.23

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Lana

Labai blogai

Kreipiausi į klientų aptarnavimo centrą dėl paslaugų nutraukimo. Teko bendrauti su konsultante vardų Dovilė. Siaubingas aptarnavimas. Neprofesionali, nemandagi, erogantiška nežinanti net pagrindų bendravimo kultūros.

Atsiliepimas parašytas: 2020.11.17

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Raimonda

Internetas mires..

Pasirašant sutartį, jum paruoštas paketas 22, darbuotuoja malė nesamones kaina kilo net 28, pasakius kad išvis blogas internetas padarė 24 kaip apgavo 2eur. Turiu 14 dienų nutraukt gal bėgt nuo sukčių..
Nieko gero
Internetas koks buvo 20 metų

Atsiliepimas parašytas: 2020.11.11

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

begemotas

Nei vienos žvaigždės. Cgate žulikai

Paaiškinsiu kame reikalas. Jie prirašo į sąskaitą daugybę skaičių į savo naudą, klientų skundai ir problemos jiem nerūpi.
Nepasirašykit su jais nieko. Telikas ar PS4 tai viskas peliakautai. Pasirašysit sutartį ir turėsit mokėt visus 2 metus, o jei norėsit nutraukti sutartį, teks mokėt didžiulę baudą. Interneto visąlaik nėra, po 3 dienas. Grįžtant vakare po darbo prisėdęs prie kompo, interneto nėra. Kitą dieną irgi. Tenka naudotis ofise. Esu labai nepatenkintas. Paduosiu į teismą sutarčiai pasibaigus.
Jokių, afera
Interneto nėra.

Atsiliepimas parašytas: 2020.11.01

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Symka

Neužsisakinėkit

Niekam nepatariu užsisakyti aferistų televizijos, pastoviai stringa internetas, televizija, prisiskambinti neįmanoma, kainos keičiasi kas mėnesį be perspėjimo, patys įvedė kažkokią nesąmone už kurią reikia mokėt papildomą eurą ir net nepranešė, tiesiog pakėlė kainą, balvonų kontora
Jokių privalumų, vieni minusai
Stringa, dažnai neveikia priedėlis, internetu vakarais naudotis neįmanoma, katastrofa

Atsiliepimas parašytas: 2020.10.28

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Ieva

Nerekomenduoju!

Nuo vakar vakaro 17 val. nėra nei interneto nei televizijos. Jau praėjo apie 18val. kai niekas nesutvarkoma. Ar jus juokaute? Žmonės dirba, mokosi iš namų, o dabar viskas sustabdytą. Prisiskambinti, kaip ir visada, neįmanoma. Šitiek laiko nesitvarkyti problemos ir neteikti klientams paslaugų man atrodo nenormalu. Pasibaigus sutarčiai tikrai netesiu toliau, nerekomenduoju rinktis įmonės kuriai nerūpi jos klientai.
-
Dingstantis įrašai bei laidų atsisukimo galimybė, internetas prastos kokybės, stringa bei sunku naudotis.

Atsiliepimas parašytas: 2020.10.06

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Mazuuty

Kabelinė

Kalbant apie internetą - namuose video nepakrauna, stringa dažnai, tačiau galima gyventi. O apie priedėlį išvis patyliu. Tragedija. Žiūrint įrašą - persijungia kanalas, rodo tiesioginę transliaciją, ir taip daugybę kartų. Per paiešką įrašau filmo ar serialo žodį, pavadinimą - neranda nieko, o gide rodo viską. Kartais gido iš viso nerodo, tuščia būna. Dažnai įrašų neleidžia paleist. Žodžiu... Tragedija. Nesisakykit niekas šių paslaugų.
Vien trūkumai, jokio pliuso

Atsiliepimas parašytas: 2020.09.20

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai

Julijadel
Jūsų įrašai ismanios televizijos žiauriai suprastėjo... Esu labai pikta ???? arba visiškai nerodo arba įpusėjus nutrūksta ir automatiškai kitas įsijungę. Kiek jau galima taip??? Už ką pinigai mokami!

Julijadel parašė klausimą 2020.11.23

Netinkamas klausimas? Pranešk

Atsakyti
Raimonda
Ar jūs manote, kad yra sąžininga siūlyti paslaugą pasididinti interneto greitį, neįspėjus kliento, kad jis įsitikintų, ar jo kompiuteris palaiko tokį pralaidumą? Atsakymas, kad pats kaltas, reiškia, kad klientą galit prarasti amžinai, galbūt jis net susimokės už sutarties nutraukimą.

Raimonda parašė klausimą 2020.11.06

Netinkamas klausimas? Pranešk

Atsakyti
Lina
Sveiki. Kas per betvarkė Panevėžio filiale? Kodėl esu terorizuojama atvežti įrangos grąžinimo orgerio kopiją, nes kitaip ir toliau skaičiuos pinigėlius už naudojamą TV kortelę, kuria jau 5 mėnesiai, kaip grąžinau??? Kur Jūs dedade įrangos grąžinimo orginalus? Kur fiksuojama grąžinama įranga? Imkitės veiksmų. Tikrai nusivylusi Jūsų įstaigos darbuotojais, bendravimu ir tvarka.

Lina parašė klausimą 2019.10.29

Netinkamas klausimas? Pranešk

Atsakyti
Jolanta
Sveiki visada ziuredavau per tv irasus ka rodydavo dienos metu jau pora dienu kai neleidzia atsisukt del ko tai galetu but?ar problema pas mane ar bendra cgate?aciu

Jolanta parašė klausimą 2019.04.25

Netinkamas klausimas? Pranešk

Atsakyti