Atsiliepimai

Atsiliepimai

Tomas

Nelankstūs kliento atžvilgiu

Cgates klientas Kaune nuo pirmų dienų. Naudoju 100Mbps internetą. Sugalvojau pasispartinti iki 400Mbps. Name techinės galimybės yra. Tą patvirtino ir Cgates darbuotojai. Važiavo meistrai jų gal 3 kartus ir galutinis verdiktas, negali paspartinti, nes neva laidas nutrauktas, pajungta per kitą laidą ir su kaimynu ant 1 laido per dvi poras turim po 100Mbps. Darbuotojas man kažką vėlė vėlė, kad vieną laido galą rado, kito ne, kur rado nepasakė, kodėl sudurti negali neaišku, naujo pratempt neva vietos nėra, tarp perdangų užstrigs. Žodžiu burtų knygą man pribūrė, kad nereiktų laiko gaišt tempiant kabelį. Pats dirbu įmonėj, interneto, elektros laidus pravedinėjam. Apžiūrėjom su inžinierium na mum tai būtų juokas prasitempt. Nes vietos tikrai yra, o be to ir ne per vieną stovą galima tempt. Cgates problema pasirodė. Tebunie, galvoju pats prasitempsiu, nes paslaugos kaip ir dalinai tenkino, bet pamasčiau, kam čia vargt, tiesiog pereisiu pas kitą tiekėja. Jie laidą prasitempt nepatingės per kelis aukštus. Gaila, kad vadovai nemato, kaip lengvai paleidžiami klientai dėl tokio nelankstumo.
Neblogas internetas
Visiškas nelankstumas esamo kliento atžvilgiu

Atsiliepimas parašytas: 2019.08.21

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Indrė

Siaubas

Jau metai kaip priverstinai naudojames šiomis paslaugomis, nes televizija buvo senos močiutės (ilga istorija...) mokėjom sąskaitas, o nei televizijos nei interneto paslaugų neturėjom. Nuvažiavau į cigates “saloną” pasitarti ar galima nutraukti sutartį ar reikia ją perrašyti ant savo vardo ir primokėti už naują įrangą, kad matytume televiziją. Tai žodžiu labai fainai patarė, kad teko mokėti ne tik močiutės sumą, bet ir savo, nes močiutės sutartis dar nesibaigusi. (Tai sužinojom mėnesio gale, tikrai nebesitikėjom sulaukti sąskaitų jos vardu) pradėjus aiškintis, gavome vienam mėnesiui -50% nuolaidą sąskaitai mūsų vardu, nu žiauriai palepino! Ir vėl gi sekė įvairūs nesklandumai... internetas siaubingai lėtas (o kai sutartį pasirašinėjom prašiau greitesnio, tai primigtynai tikino, kad mum užteks lėčiausio). Televizija be žodžiu!! kada noriu- tada rodau. Šiai minutei neįsijungia dar metų neturinti nauja jų įranga. Nesikeikiant **** esu LABAI nepatenkinta jais ir jų paslaugomis. Greičiau sutarties pabaiga!
O tiems, kurie neturite televizijos ir planuojate ją įsigyti, didžiausias patarimas APLENKTI šia čeraškino kontorą. Rašyčiau dar ir rašyčiau, bet na niekas nesikeičia.
Privalumų nėra.
Nebeveikianti įranga, lėtas internetas, prasta televizija

Atsiliepimas parašytas: 2019.08.12

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Asta

Padėka

Malonu, kad esu jūsų tinkle, kai aptarnauja tokie puikūs inžinieriai kaip Deividas S. Man, moteriai, kuri nieko nesupranta, viską parodė, paaiškino, padarė ir maloniai bendravo. Vizitas buvo šeštadienį 17 val. Asta D., Kaunas, Partizanų g 156-66, tel 867555553.

Atsiliepimas parašytas: 2019.08.11

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Vitalija

Padėka

Dėkoju Cgates Šiauliai darbuotojui Tomui Stumbrui už labai kokybišką išmaniosios TV pajungimą, malonų bendravimą ir nepriekaištingą paaiškinimą kaip naudotis produktu.

Vitalija Brazdeikienė

Atsiliepimas parašytas: 2019.08.09

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Exone

Niekada nesugrišiu ir niekam nerekomenduosiu!

Interneto sutartis baigias liepos 23d. Nenuėjus dar iki termino pabaigos pranešti, kad nebesinaudosiu ponų paslaugomis - nes nepranešus nors ir sutartis pasibaigia - pratesia automatiškai (neterminuotai - kol raštiškai neatsisakysi nuvykęs). Atvykus į saloną brukama sutartis, kad paslauga bus nutraukta nuo rugpjūčio 23... Smagu ponai jums mokėti atlyginimą dar dviems mėnesiams - kai jau po sutarties laiko naudojuosi kito sąžiningo tiekėjo paslaugomis... Esat apgailėtini sukčiai, o karma sugrįžta su kaupu....
Nėra
Sukčiai

Atsiliepimas parašytas: 2019.08.09

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

arba

Niekam nerekomenduoju cgates.

Labai prasta kokybė ir televizojos ir interneto, pastovūs gedimai. Televizija išmanioji visada stringa. Apie sukiojimą išvis nebekalbu. Jau savaitė laiko neveikia. Ir jiems prisiskambinti neįmanoma. Ignoruoja. Tiesiog niekam nepatariu naudotis jų paslaugomis
Nėra privalumų.
Stringa internetas bei televizija. Televizija jau neveikia savaite. Ir niekas nieko netvarko.

Atsiliepimas parašytas: 2019.08.08

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

MTM

Labai blogai...

Mano nuomone Cgates yra viena blogiausių interneto tiekėju, nes visai nesirūpina kokybe... Mane jau pradėjo nervuoti jog į dieną maždaug po 3-4h nebuna interneto ryšio. Nesyki bandžiau perkrauti ruterį ir vistiek nepadėjo niekas neveikia. Patarkit ką daryti tokiu atvėju ir jei galima gal turit interneto tiekėjų pasiūlyti.
Televizija neprasta.
Bloga interneto kokybe

Atsiliepimas parašytas: 2019.08.05

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

L

Tapai klientu? Tu cgates engiamas baudžiauninkas!!!

22 metus esu klientė, bėgčiau nuo šitokių paslaugų , bet nėra kur :) Nuolatos keičiami planai į vis brangesnius papildant paketą neprašomomis paslaugomis - feikinis rūpestis klientais už jų pinigus - labai ciniška. Šiemet tik po to, kai buvo eilinį kartą "pratęsta" neterminuota sutartis (ji porą dešimtmečių neterminuota, bet tai netrukdo kelti kainas naikinant senus aptarnavimo "planus") gavau pranešimą, kad naikinama interneto plane buvusi cgates pašto paslauga, o sutartis tai jau pasirašyta. Pasirašant atnaujintą sutartį manęs niekas specialiai neinformavo, kad pašto paslaugos nebebus, nors kaina bus didesnė, o pati ieškoti ir tikrinti, ar bus e-paštas, na tai žinoma, kad neieškojau, gražu ir garbinga :) Per kelis dešimtmečius cgates paštas buvo nurodytas šimtuose prenumeratų, sutarčių, registracijų... Šiandien eilinį kartą sužinojau, kad turiu nuostolių, nes negavau draudikų išsiųsto į cgates paštą pranešimo apie kitos neterminuotos sutarties pakeitimus... todėl negavau priklausančios man lojalumo programos nuolaidos. אתה מזיין את המוח שלי!!!

Atsiliepimas parašytas: 2019.08.01

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Jonas

Kuo toliau nuo Cgates

Paskutinis Š... s tas Cgaites, galvoja, kad žmones debilai, o jie karaliai sakyčiau atvirkščiai viskas, Darbuotojai nemandagūs, nekvalifikuoti, gedimų pašalinti nemoka, tenka pačiam juos šalinti. Nutrauksiu pratęsta sutartį ir gal statysiu "lėkstę."savo lėšomis busiu nuo nieko nepriklausomas, yra mūsų name ne vienas toks. Kuo toliau nuo tokių tiekėjų. Sėkmės, kas turi gerus nervus ir kantrybę, aš tai ne.
nėra
Bloga kokybė televizijos, blogas aptarnavimas, labai nemandagūs ir nekvalifikuoti darbuotojai jų.

Atsiliepimas parašytas: 2019.07.04

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Vilius

Reketas tęsiasi...

Po mano SPECIALAUS apsilankymo savo Banke ir išstačius visus taškus virš i, kai buvo PRIPAŽINTA iš abiejų pusių, kad AŠ šiai diletantų bendrovei NIEKADA nebuvau įsiskolinęs dėl apmokėjimų už paslaugas, šiandien gaunu sms dėl, neva, neapmokėtų paslaugų...ir tai, po to, kai jiems mano nekaltumas buvo išaiškintas mane atstovajančio Banko darbuotojų ir pripažintas vieno iš Cgates vadovų! Gerbiamieji, ar Jūs dar norėsite turėti reikalų su šia diletantų bendrove???

Atsiliepimas parašytas: 2019.07.04

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai

Jolanta
Sveiki visada ziuredavau per tv irasus ka rodydavo dienos metu jau pora dienu kai neleidzia atsisukt del ko tai galetu but?ar problema pas mane ar bendra cgate?aciu

Jolanta parašė klausimą 2019.04.25

Netinkamas klausimas? Pranešk

Atsakyti