Atsiliepimai

Avitela

www.avitela.lt

Atsiliepimai

Agniren

Puiki parduotuvė

Puiki parduotuvė ir joje dirbantis personalas! Didelis ačiū el.parduotuvės vadybininkui! Rekomenduoju pirkti būtent šioje parduotuvėje!

Atsiliepimas parašytas: 2019.04.03

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Asta

Parduotuvė

Labai retai lankausi šiose parduotuvėse,,nes manau, kad gana mažas prekių pasirinkimas, o ir iš pardavėjų- konsultantų pusės napajaučiau " meilės" pirkėjams. Gal todėl praėjo "ūpas" čia užsukti.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.04

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Gintas2014

Eilinė buitinių prietaisų parduotuvė

Jei reikia buitinio prietaiso už nemažą kainą, tai čia tikrai surasi. Pasirinkimas labai didelis ir įvairus, nuo džiovyklių iki televizorių, bet dėl didelių kainų esu užsukęs čia tik apsižiūrėti.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.04

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Blofeld

Eilinė parduotuvė

Dar viena, jau ilgai Lietuvos rinkoje egzistuojanti elektronikos parduotuvė. Prekių pasirinkimas nemažas, aptarnavimas taip pat gan neblogas, konsultantai gali padėti išsirinkti reikiamą prekę. Kainos vidutinės, kaip ir visose kitose parduotuvėse - gerokai per aukštos, tačiau tai iš dalies pateisinama dėl visų reikalingų mokesčių patalpų ir pan. išlaikymui.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.01

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

ewaldux779

Nebloga elektonikos parduotuvė

Teko apsilankyti šioje parduotuvėje renkantis televizorių. Pasitaikė gana neblogų nuolaidų tuo metu, bet pastebėjau tai, kad internete tuo metu skyrėsi kainos. O kas liečia kitas prekes kainos kaip ir daugelyje elektronikos parduotuvių

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.29

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Revoltino

per aukštios kainos

Kiek ieškojau per parduotuves reikalingos elektronikos, tai buvo brangiausia parduotuvė, nenoriai nuleidžia kainas, aiškinant, kad kitur pigiau. Praktikantus ir darbuotojus stipriai smaugia, atitinkamai ir personalas dirba nemotyvuotas, na čia man skundėsi keli pažįstami po darbo/praktikos ten. Na žodžiu siūlau atydžiai rinktis prekes, jeigu užsukote į avitela ir pasirodė, kad radote pigią prekę, griežtai rekomenduoju palyginti kaina apsilankius dar keliose parduotuvėje, kur bus tokia pat prekė. Bent jau man ne karta per metus ten užsukant parduotuvė įspūdžio nepadarė.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.29

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Gurkis

Eilinė elektronikos parduotuvė

Retai bet kartais užeinu į šią elektronikos parduotuvę. Tvarkinga parduotuvė, malonūs darbuotojai. Kainos panašios į konkurentų parduotuves. Kartais būna neblogų nuolaidų. Didelis pliusas, kad platus kompiuterinių priedų asortimentas. Darbuotojai padeda išsirinkti, kai abejojama dėl pasirinkimų. Galėtų būti dar daugiau akcijų, tad ir mano susidomėjimas jų prekėmis padidėtų.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.28

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai