Atsiliepimai

Kilobaitas

www.kilobaitas

Atsiliepimai

Tadas

Tinklapyje skelbiamos akcijos neatitinka realybės

Pirktas stacionarus kompiuteris, prie kurio komplektacijos priklausė "Battlefield 5" žaidimo raktas, įvertintas 58 eurais. Rakto komplektacijoje neradau, po skambučio įmonei, gavau atsakymą, kad raktai nebedalinami, tinklapyje informacija blogai pateikta ir niekas nesiteikia jos keisti. Perkant prekes gerai įsitikinkite ar jums pridėta viskas, kas priklauso.
Greitas aptarnavimas.
Du kartus reikia tikrintis, ką nusipirkai.

Atsiliepimas parašytas: 2019.01.14

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Parduotuvė turintiems gerą humoro jausmą :D

prieš 12 metų pirkau stacionarą vietoj 8500gt ikišo 7300 gforcą ir tikino, kad bus tas pats fps :DDD Aišku teko nusivilti ir eiti dar kartą atsiimti tai už ką sumokėjau. Prieš pusę metų pirkau stacionarą, su pageidavimu, kad būtų be vaizdo plokštės, tai jie aišku sugebėjo ikišti patį prasčiausią maitinimo bloką ir parduoti kaip tą pačią komplektaciją, manydami, kad jis bus naudojamas ofisui ar panašiai, nors aiškiai sakiau, kad dėsiu savo vaizdo plokštę ;D Pažiūrėjus į garantini pasą, neaprašytas nei maitinimo bloko modelis nei kiek vatų ar panašiai, su ramais kiek pamenu tas pats, jie akivaizdžiai nuslepia porą detalių, kad pagal kliento poreikius, sugebėtų jį apgauti ir ikišti prastesnius komponentus. Akivaizdus pasišaipymas ;D

Atsiliepimas parašytas: 2019.01.06

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Zero

Fuck...

Pc dar tik gerą pusmetį teturiu, bet per pusantro mėnesio antrą kartą turėjau nešti į garantinį dėl to paties gedimo, vaizdo išsiliejimo buvo bent kaip sakė nauja vaizduškė idėta, bet nei savaitė nepraėjo vėl ta pati bėda ir nesuprantu kodėl nenori priimti patikrai display port kabelio nes jis manau dėl gedimo irgi gali prisidėti krc sunervino, kad negaliu daiktu naudotis, o turiu nešioti į garantinį. Nesugeba nrml sutvarkyti nieko iš ten nebepirksiu.
Kaina
Kokybė

Atsiliepimas parašytas: 2018.11.21

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Celis

Garantinis Tragiškas

Nepirkit, suvargsit su garantiniu. Daugiau iš jų nieko nepirksiu. Reikėjo man pažiet atsiliepimus prieš perkant, suklydau, jūs nepadarykit tokios pat klaidos.

Atsiliepimas parašytas: 2018.10.06

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

DatAnonBoi

Pasibjaurėjau garantiniu aptarnavimu

Nuneši daiktą į garantinį aptarnavimą, prižada, kad rytoj išsiųs į Lenkija patikrinimui kuris užtruks mėnesi, čiulbia gražiai, popieriukus įformina. Sekančia dieną skambina pranešti, kad PAĖMĖ sau į namus, pažaidė su mano į garantinį aptarnavimą nuneštu žaidimų pultelių, nusprendė, kad VISKAS yra tvarkoje, ir sekančią dieną atidavė. Kas čia per nesąmone ??? Savarankiškas diagnozavimas ? Parduotuvių tinklas Lietuvoje neturi savo garantinio aptarnavimo padalinio, tai darbuotojai viską pas save namie testuoja? O jeigu moteris atneš vibratoriu i garantini, darbuotojai taip pat namie pora valandų "išmegins" ji ar veikią ?

Atsiliepimas parašytas: 2018.09.12

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Laima

aptarnavimas baisus

Nemandagūs darbuotojai ,ypač vienas, pard.Švitrigailos 5. Net neišklauso , gal nesupranta Tikrai nerekomenduočiau , dabar tokių retai ir sutiksi... Labai teigiamas kontrastas - NKC Raugyklos g.
darbuotojas netinka paslaugų sferai

Atsiliepimas parašytas: 2018.07.13

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Raimonda

Techninis skyrius melagiai

Garantinis įrenginys buvo priduotas prieš mėnesį laiko ir jie vis dar tempia gumą dėl pinigų grąžinimo nes tikisi, kad tiekėjai stebuklingai pagamins jau senai nebegaminamą detalę.
Jokių
Melagiai

Atsiliepimas parašytas: 2018.06.30

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Titas

Prastas

Labai prasta kokybė, surinko iš pačių prasčiausių dalių kompiuterį, pastoviai išsijunginėja, pastringa, visiškai neveikia. Niekam nerekomenduoji pirkti iš jų.

Atsiliepimas parašytas: 2018.03.17

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Simas

Nerekomenduoju

Po pirkimo visiškai nebendrauja, nekonsultuoja, kokiom dalim galima pagerinti kompiuterį, konkrečiu atveju, kokie ramai tinka, kokius gali pasiūlyti

Atsiliepimas parašytas: 2018.02.27

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

košmariškas aptarnavimas

Vilniuj, Kalvarijų g. tragiškas aptarnavimas. Važiavau kompo pasiimt po garantinio, naujo, draudimas apmokėjo. O siaube kiek reikėjo nervų gadintis ir reikalauti kas jau buvo sutarta. Išvis nenorėjo duot. Kėlė balsą, elgėsi isteriškai. Ne vyrai, o... OS ubuntu, kuri buvo kompe, mėtė klaidas tik įjungus, teko perinstalinti OS. Tikiuos pradirbs kaip nors porą metų ir daugiau su jais nenoriu jokių reikalų turėt.

Atsiliepimas parašytas: 2017.12.31

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai