Atsiliepimai

Kilobaitas

www.kilobaitas

Atsiliepimai

Celis

Garantinis Tragiškas

Nepirkit, suvargsit su garantiniu. Daugiau iš jų nieko nepirksiu. Reikėjo man pažiet atsiliepimus prieš perkant, suklydau, jūs nepadarykit tokios pat klaidos.

Atsiliepimas parašytas: 2018.10.06

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

DatAnonBoi

Pasibjaurėjau garantiniu aptarnavimu

Nuneši daiktą į garantinį aptarnavimą, prižada, kad rytoj išsiųs į Lenkija patikrinimui kuris užtruks mėnesi, čiulbia gražiai, popieriukus įformina. Sekančia dieną skambina pranešti, kad PAĖMĖ sau į namus, pažaidė su mano į garantinį aptarnavimą nuneštu žaidimų pultelių, nusprendė, kad VISKAS yra tvarkoje, ir sekančią dieną atidavė. Kas čia per nesąmone ??? Savarankiškas diagnozavimas ? Parduotuvių tinklas Lietuvoje neturi savo garantinio aptarnavimo padalinio, tai darbuotojai viską pas save namie testuoja? O jeigu moteris atneš vibratoriu i garantini, darbuotojai taip pat namie pora valandų "išmegins" ji ar veikią ?

Atsiliepimas parašytas: 2018.09.12

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Laima

aptarnavimas baisus

Nemandagūs darbuotojai ,ypač vienas, pard.Švitrigailos 5. Net neišklauso , gal nesupranta Tikrai nerekomenduočiau , dabar tokių retai ir sutiksi... Labai teigiamas kontrastas - NKC Raugyklos g.
darbuotojas netinka paslaugų sferai

Atsiliepimas parašytas: 2018.07.13

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Raimonda

Techninis skyrius melagiai

Garantinis įrenginys buvo priduotas prieš mėnesį laiko ir jie vis dar tempia gumą dėl pinigų grąžinimo nes tikisi, kad tiekėjai stebuklingai pagamins jau senai nebegaminamą detalę.
Jokių
Melagiai

Atsiliepimas parašytas: 2018.06.30

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Titas

Prastas

Labai prasta kokybė, surinko iš pačių prasčiausių dalių kompiuterį, pastoviai išsijunginėja, pastringa, visiškai neveikia. Niekam nerekomenduoji pirkti iš jų.

Atsiliepimas parašytas: 2018.03.17

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Simas

Nerekomenduoju

Po pirkimo visiškai nebendrauja, nekonsultuoja, kokiom dalim galima pagerinti kompiuterį, konkrečiu atveju, kokie ramai tinka, kokius gali pasiūlyti

Atsiliepimas parašytas: 2018.02.27

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

košmariškas aptarnavimas

Vilniuj, Kalvarijų g. tragiškas aptarnavimas. Važiavau kompo pasiimt po garantinio, naujo, draudimas apmokėjo. O siaube kiek reikėjo nervų gadintis ir reikalauti kas jau buvo sutarta. Išvis nenorėjo duot. Kėlė balsą, elgėsi isteriškai. Ne vyrai, o... OS ubuntu, kuri buvo kompe, mėtė klaidas tik įjungus, teko perinstalinti OS. Tikiuos pradirbs kaip nors porą metų ir daugiau su jais nenoriu jokių reikalų turėt.

Atsiliepimas parašytas: 2017.12.31

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

marciakas

geriausia kompiuterių parduotuvė

Kilobaite ne vieną kartą teko pirkti kompiuterių dalis, darbuotojai visada padedantys, duoda naudingus patarimus, o ir kainos nėra didelės

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.14

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Myxas

Geriausia kompiuterinė technika

Jei tik reikia kažko susijusio su kompiuterine technika rinkčiaus tik čia, geriausias aptarnavimas, geriausia kaina rinkoje, nesenai pirkau kompiuteri iš jų tai kaina buvo pigiausia lyginant su kitomis parduotuvėms ir viską papasakojo apie jį kodėl verta rinktis ir t.t. Daug kartu teko pirkti dalių tai viskas veikė kuo puikiausiai ir atitiko lūkesčius. Rekomenduoju rinktis Kilobaita!

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.13

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

DEZAVU

Prekės dažnai genda

Teko kelis kartus užsisakyti iš kilobaito, tai visas prekes teko nešti į garantinį servisą, jog taisytų, o jame dar ilgai tvarkė, žodžiu vienos problemos, ir kiek girdėjau aplinkiniams tas pats. Tad nors, kad ir pasiūlo žemiausias kainas, aš rekomenduoju vengti šios parduotuvės.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.11

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai