Atsiliepimai

Assorti.lt

www.assorti.lt

Atsiliepimai

Džiuga

labai nemalonus kvapas

Yra pasirinkimas, bet kainos kosminės, žmonių visai nėra, o kvapas labai nemalonus, pavaikščiojau, pabijojau sūri pirkt, atrodė gal čia jis taip smirda. Jautienos nebuvo :(

Atsiliepimas parašytas: 2023.11.27

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
petrasr

Teko pirkti kvepalus ir kt kosmetiką

Teko pirkti kvepalus sykį ir draugė pirko nemažai kosmetikos. Maisto produktų nebandėme, bet kvepalais ir kosmetika likome patenkinti. Kainos/kokybės santykis labai neblogas. Aišku, kainos nėra mažos, pvz, muilas ~4 Eur, bet jis žymiai natūralesnis ir geresnis nei tas, kur nusipirktumei parduotuvei už eurą. Tai gi, kokybė čia aukščiausio lygio kas man labai patinka. Patogus išdėstymas prekių, nesunkiai galima susirasti ko ieškai, būna nemažai įvairių akcijų.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.14

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Dovilė

Brangu ir nieko gero

Teko girdėti gana gerus atsiliepimus, kad tai tikrai tobula skanėstų parduotuvė. Na kagi nutariau apsilankyti fizinėje parduotuvėje esančioje Šiaurės miestelyje. Ir aš ja nusivyliau, kažko ypatingo nemačiau, kažko naujo taip pat, tik kad skoniai yra kiti tų pačių produktų esančių paprastame PC. Kainos didelės. Manęs ji nesužavėjo.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.13

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Evaldas

Didelės kainos

Kažkokio stebuklo čia nepamačiau, taip prekės kitokios, kitokie skoniai yra. Tokių prekių kaip pvz. Pringless traškučiai, ar M&M dems, bet ir kaina tikrai didesnė, nei paprastose parduotuvėse. Tik nesuprantu vieno dalyko, už ką mokėti daugiau? kad skonis kitoks, kažkaip keistai čia man viskas.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.12

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
DEZAVU

Gera parduotuvė

Gera parduotuvė, siūlanti daug prekių, kurių Lietuvoje galbūt nė nerastum, kas labai šaunu, nes skatina įsigyti kitokių brand'ų prekių, kurie paplitę visame pasaulyje. Kainos sakyčiau gan didokos ir tikrai kartais būna brangu ir atsisakai tam tikrų prekių, bet kartais galima pabandyti kažką naujo, paragauti ar panašiai. Kelis kartus teko naudotis, tai ir nuolaidų pritaiko. Vilniuje berods ir apsilankyti galima pačioje parduotuvėje. Nėra labai išplėsta parduotuvė, nes yra tik viena, tačiau manau daugiausia prekyba vyksta internetu. Užsukite.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.08

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
kitiniuks

Didelis prekių pasirinkimas, pigus ir greitas pristatymas

Esu čia kelis kartus pirkias.Puiki parduotuvė, nes turi didelį maisto ir buitinių prekių pasirinkimą,kurių nemažą dalį galima rasti tik čia.Kainos tikrai neblogos, žinoma kokybiškesnės prekės kainuoja daugiau, bet tikrai apsimoka.Didelis pliusas būtų pristatymui, kuris yra pigus ir labai greitas, turbūt vienas greičiausių Lietuvoje.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.06

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Satnamliv

Įdomi parduotuvė

Man patinka ši parduotuvė, tiek elektroninė, tirk ir įprastinė, čia isada galima rasti įdomių prekių kurių nėra kitur. kainos, tiesa, didesnės nei kitur. Kaip sakė vienas žinomas žmogus: "Parduotuvė pajutusiems geresnio gyvenimo skonį", nežinau ar taipyra iš tiesų, bet kainos čia tikrai didesnės nei kitur, vienok, prekės irgi išskirtinės. Užsinorėjus ko nors neįprasto, siūlau užsukti čia.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.05

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:

Klausimai ir atsakymai