Atsiliepimai

APOLLO boulingas

www.apollo.lt

Atsiliepimai

Vaclovas

Neatsinaujina ir kaina neatitinka kokybės.

Apollo boulinge Šiauliuose žaidžiu labai retai ir tik todėl nes visada išeiname su kraujuotomis rankomis. Kamuoliai seni nudaužyti kai meti rutuli vis nusibrozdini ir daugiau mesti nebegali, nes skauda. Aš sutinku, kad norit naujovių reikia daug pinigų. Bes mes mokame labai dideles kainas ir gauname apgailėtina kokybe. Žinau kad nuo mano nuomonės niekas nepasikeis bet tikiuosi, kad atsilieps ir daugiau tokių žmonių.
Tik vieta gera
Vaizdo sistema pasenusi ir garso kokybė bloga. Rutuliai apgailėtini

Atsiliepimas parašytas: 2018.01.11

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Evaldas

Smagu - bet nėra pigu

Smagi vieta praleisti laiką su draugais, ar bendradarbiais. Boulingo takelių kokybė gera, sistema veikia gerai bendra kokybė tikra yra gera. Įvairaus maisto bei užkandžių galima užsisakyti. Visada daug būna žmonių, tad geriausia iš karto rezervuoti laiką žaidimui. Kainos dabar nėra labai jau draugiškos.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.13

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Dovilė

APOLLO boulingas smagiai praleistas vakaras

Retkarčiais su draugais užsukam vakarais į Akropolį pažaisti boulingą. Žinoma prieš tai būnam rezervavę takelius, nes visada ten pilna žmonių ir be rezervacijos nepavyks pažaisti. Aptarnavimas ir įrangos kokybė yra tikrai gera, bet kaina jau šiek tiek per didelė, bet žinoma smagiai praleistas laikas su draugais yra svarbiau nei kaina :)

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.07

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

marciakas

Gera vieta laisvalaikio praleidimui

Apollo boulinge visada būna smagu su draugais praleisti laisvalaikį. Kainos gan didelės, bet, pasirinkus darbo dienos ~12valandą boulingas būna žymiai pigesnis nei vakarais ar savaitgalį

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.06

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

DEZAVU

Ne pats geriausias boulingas Lietuvoje

Tenka retkarčiais pažaisti APOLLO boulinge, tai labai daug nusiskundimų pastaruoju metu, takeliai dažnai pastringa, o atstovai taiso juos po 10 minučių, o po to laiko neprideda. Taip pat ir kamuolių trūkumas, vis dideli arba maži dydžiai, kainos irgi nerealiai išpūstos, bet kai nori aktyviai praleist laiką tenka apsilankyt, jei mieste tik vienas boulingas;)

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.30

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Sagenas

Brangu, bet kokybiška

Geras boulingas, visko yra sočiai. Tik vakarais pernelyg daug žmonių ir kainos stipriai pakyla, kas skatina ieškoti kitos vietos, kur būtų galima pažaisti ramiau.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.18

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

spyrsmen

Nebeliko biliardo

Pats boulingas labai geros kokybės, kaina gal tik didoka, tačiau labiausiai gaila, jog Vilniaus Akropolyje nebeliko biliardo stalų.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.17

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

mantisz

Puiki vieta praleisti laisvalaikį.

Mano nuomone, tai yra labai gera vieta praleisti laisvalaikį su draugais. Kainos tikrai labai yra padorios. Vienas minusas - dažnai būna labai daug žmonių, tačiau visumoje didelių priekaištų kažkokių tai nėra.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.17

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

gytis899

Geri takeliai, tačiau daug žmonių

Labai smagu jog yra tokia vieta kur galima įdomiai praleisti laisvalaikį, kaina tikrai prieinama atvažiavus su kompanija. Takeliai tvarkingi, matosi prižiūrimi, taipogi inventorius geras. Tačiau kiek nepatiko personalas, kartais kreivai pažiūri ar nemaloniai atsako.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.12

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Heda

Didelis boulingas, bet ir žmonių srautai dideli

Tai turbūt didžiausias boulingas Vilniaus mieste. Lankantis šioje vietoje savaitgalį man ši vieta nepatiko dėl didelio žmonių srauto, personalas irgi nebuvo pats maloniausias. Esu šiame boulinge buvusi ir darbo dienos ryte - tada kainos buvo žemesnės ir tarp daugybės žmonių trintis nereikėjo.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.12

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai