Atsiliepimai

Alaus namai

www.alausnamai.lt

Atsiliepimai

Gintare

Skundas

Iš anksto buvo užsakyta mažoji salė šeštadieniui, nuvežtas užstatas. Suderinta, kad mes atvykstam 17 val. Derinom, kad 18 val einam į pabėgimų kambarius ir grįžtam atgal į savo rezervuotą vietą visam vakarui apie 19-20 val. Tačiau įvyko taip, jog penktadienį pasiskambinu suderinti maisto meniu ir man pasako, kad 17 val. į mažąją salę mes negalėsim, nes ten tuo metu bus priimama kita grupė žmonių ir mus įleis ten tik nuo 19 val., nors aš palikau užstatą ir suderinau savaitę prieš viską. Pasiūlė iš pradžių būti bendroj salėj, bet mums toks variantas netiko, nors ir siūlė padaryti 30 eur nuolaidą. Galų gale išsireikalavau, kad priimtų 17 val. klubo salėj. Galima darytis išvadas, kad rezervacijos pas juos nieko nereiškia. Atvykus šeštadienį niekas nebuvo paruošta, priėjus prie padavėjų, jie pareiškė mes neturim laiko. Paprašiau, kad pakviestų vyr. padavėją, kažkas atėjo nžn kas ir sako Jūs palaukit mes paruošim jums mažąją salę. Buvo jau po 17.15 val, laukia kartu 22 žmonės, kurie atvyko į gimtadienį ir mes 18 val. turim jau eiti į pramogą. Ne gana to, jau vakare bendroj salėj vyko koncertas ir vakarui besibaigiant ateina padavėja ir sako, kad direktorius liepia susimokėti už koncertą kiekvienam žmogui, nors mes išvis atskiroj patalpoj. Suprantu, kad ne aukščiausio lygio restoranas, bet taip darytis verslą be jokių skrupulų ir žmogiškumo, tiesiog absurdas. Jei tie nesklandumai būtų buvę ne paskutinę minutę, tai tikrai mes ten nebūtume ėję. Jei būtų galimybė aš čia duočiau 0 žvaigždučių.

Atsiliepimas parašytas: 2018.01.08

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
PopiPop

Oi kaip man čia patinka :)

Anksčiau buvau tikrai dažna Alaus namų lankytoja, eidavom tiesiog su draugu pavakaroti. Kainos ganėtinai prieinamos, alus skanus bei yra nemažas jos pasirinkimas, džiugu, kad taip pat galima užsisakyti ir karšto maisto, mes ypatingai mėgstam buritas :) Vieta tikrai ganėtinai jauki, gaila tik kad vietos mažoka, jeigu nespėji prieš 7 ateiti, tai turbūt jau ir nerasi kur prisėsti. Taip pat muzika yra kiek garsoka, ir aišku specifinė, bet tai aplinkai tikrai tinka :)

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.12

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Evaldas

Maistas skanus, muzika ne

Vieta tokiems "sunkesniems" žmoniems, kurie mėgstą sunkią muziką. Esu buvęs, tai patiko maistas toks grynai lietuviškas. Gausus pasirinkimas patiekalų prie alaus kaip pvz. Kiaulės koja, žirniai su spirgučiais ir pan. Maistas tikrai buvo skanus. Aplinka tokia savotiška, labiau tinkanti metalistams, muzika taip pat, rokas ar kažkas pan.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.12

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:

Klausimai ir atsakymai