Atsiliepimai

Atsiliepimai

Whatno

Can you please hire competent people?

Terrible service, seems like the ladies behind the counter don't understand customer orders even when they're being said in their native language, also seem to be too busy munching on food behind the counter than answer phone calls, sort your stuff
None

Atsiliepimas parašytas: 2020.07.06

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Raimonda

Šalti kebabai

Eilinį kartą perkant Pilaites jammi kebabą jis šaltas! Nesuprantu ar darbuotojos nesugeba apskaičiuot laiko ar jos savo darbą dirba visiškai atmestinai. Nesuvokiu už ką moku pinigus kai kebabai patiekiami šalti.

Atsiliepimas parašytas: 2020.06.17

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Robertas

Skonis 6 iš 10 visai nusivyliau. O mėgau.

Sumažėjo didelio kebabo dydis trečdaliu (pagal išvaizdą kaip mažas), didelis kebabas tapo mažu, o kaina vis auga. Gaila, kad prieš valgant nepasvėriau ir foto nepadariau. Dabar jų akcentas ne maisto kokybė ir skonis, o ekologija.
Nėra
Sumažėjo mėsos, daržovių. Didelis kebabas tapo mažu. Vilnius Tauro g.3

Atsiliepimas parašytas: 2020.03.08

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Vilius

Kebabas

Užsisakėme iš Jammi Kalvarijų g., puikus kebabas, rekomenduočiau visiems! Labai nudžiugino česnakinio padažo ežeras! Ačiū labai ir būtinai užsuksime pas Jus dar kartą!
Nėra
Česnakinio padažo ežeras

Atsiliepimas parašytas: 2019.11.12

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Jovita

Negrįšiu niekada

Šiandien užsisakiau maistą išsinešimui...pralaukėme su dukra nemažai laiko...čia viskas tvarkoje...daug darbo ir panašiai.... Bet va pasiemus jau paruoštą užsakymą maišelyje padariau klaidą, kad nepažiūrėjau ar viską įdėjo... Grįžus namo ir pasižiūrėjus pasirodo vieną kebabą užmiršo...grįžti 20km ir jo pasimti tiesiog neapsimoka...o paskambinus ir davus pastabą panelytė tiesiog pasakė, kad Aj GAL PAMIRŠOM IDĖTI!!!!!!. Tikrinkit savo užsakymus...Aš čia daugiau pas tokias neatsakingas nepirksiu.

Atsiliepimas parašytas: 2019.09.21

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Gabriele

Esu nusivylusi...

Sveiki, esu nuolatinė klienė, bent jau iki šian buvau, užsisakiau kebabą lavaše su vištiena ir pikantišku padažu paprašiau, kad įdėtu daugiau padažo, tai vietoi padažo pridėjo daugiau salotų ir svogūnu, kebabas pusiau skyletas, apie skonį patyliu. Esu labai nusivylusi, ir aptarnavimas buvo neišgeriausiu. Dažnai labai apsilankau tiek su draugėm bet ir su vyru... - klientė.

Atsiliepimas parašytas: 2019.09.11

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Jorė

Gamina ne pagal užsakymą

Užsisakiau vegetarišką kebabą su čipsais telefonu, pasiėmus kebabą čipsų nebuvo. Nuėjau paprašyti, kad kebabą perdarytų, nes užsakyta buvo su čipsais. Pardavėja teigė, kad buvo užsakyta be čipsų, o aš tikrai žinau, kad sakiau. Pati nepasižymi, neklauso atidžiai, o po to klientą kaltina, kad nebuvo užsakyta ir neperdaro kebabo pagal užsakymą. Daugiau niekada nebesilankysiu pas jus. Vilnius. Ateities g 2019-08-04, 13:20

Atsiliepimas parašytas: 2019.08.04

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Violeta

Neįmanoma valgyti

Mes buvom lojalūs klientai jau daugelį metu, tačiau šiandien kai užsisakėme kebaba, jį buvo neįmanoma valgyti ir ne dėl mixo padažo (nes tokį patį užsisakėm prie bulvyčiu ir viskas buvo gerai), bet dėl lavašo. Pusė kebabo buvo išmesta. Paskambinau atgal į Medeinos g. Kebabinę ir jie tiesiog atsiprašė, kad kebabo neįmanoma valgyti. Niekada daugiau nebesugrįšim

Atsiliepimas parašytas: 2019.06.16

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Kotryna

Blogas aptarnavimas

Pirmą kartą kai važiavau teko stovėti labai ilgai (bet nieko tai suprantama daug žmonių buvo) bet kai gavom maistą bulvytės buvo tiesiog neperkandamos kietos kaip akmuo, o mėsa šalta, 18.06.20 naktį , atvažiavom ,paskambinę prie mikrafono stovėjom gal 10 min niekas neatsiliepė, nors nieko nebuvo, privažiavom prie langelio atidarė moteris nepatenkinta , pradėjau užsakinėti ji vidury užsakymo apsisuko ir išėjo , grįžo ir sakė kas toliau nors net neišgirdo kokio padažo noriu nes taip jo ir neidėjo, na ir pats bendravimo tonas buvo nemalonus. ;/
Maistas skanus buvo šį kartą
Bendravimo įgudžių trūkumas

Atsiliepimas parašytas: 2018.06.19

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

DonVital

Viena geriausių kebabinių

Kebabai tikrai skanūs, padaro gan greitai ir kokybiškai. Žinau, kad pirkdamas penktą ar dešimtą kartą gausi viską taip pat. Skani sriuba yra, tik pabrango dabar viskas 10-20 centų. Pliusas, jog padažą duoda plastmasinėje mažoje pakuotėje, o ne pila ant viršaus, kaip daro daugelis kebabinių. Vienintelis Jammi minusas būtų, tai kartais nemažai kopūstų ir pernelyg nedaug mėsos.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.10

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai