Atsiliepimai

Atsiliepimai

Satnamliv

Puikūs išskirtiniai laikrodžiai

jau 5 metus nešioju Anchar modelį. Mėgstu didelius ir sunkius laikrodžius, šis būtent toks. Komplekte buvo du dirželiai ir atsuktuvas jų keitimui. Odinį dirželį nešioju žiemą kai nėra rizikos sušlapti, vasarai užsidedu silikoninį, kadangi maudausi ežere su šiuo laikrodžiu :) Atsparus vandeniui, tikslus. Brangokas, bet geri daiktai nebūna pigūs.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.08

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Evaldas

Vostok - šaunus laikrodis

Pats nešiojau jau metus laiko Vostok Gaz-14 laikrodį. Gavau laikrodį dovanų, bei esu labai juo patenkintas, nėra didelis, labai gerai ir prabangiai žiūrisi ant rankos. Nors ir odinis dirželis, bet po metų laiko jis atrodo tikrai puikiai.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.08

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Fackinas

Turėjau Vanago laikrodį

Pirmas mano laikrodis iš vostok europe buvo Vanago tas išreklamuotas laikrodis, black edition. Visai patiko laikrodis, bet mano riešas plonas tai nekažka atrodė ant manęs, tai atidaviau tėvui, kuris sėkmingai iki dabar nešioja tą laikrodį.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.04

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

ewaldux779

Super kokybė!

Mėgstu šios firmos laikrodžius, šiuo metu turiu Vostok Gaz Volga, kaina nemaža, tačiau šie laikrodžiai yra tikrai eletiniai. Dideli ir gana masyvūs laikrodžiai puikiai dera ant rankos. Aišku vyrukams su labai plonomis rankomis gali netikti, taip pat kaina didelė.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.18

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

sauliusfm

Vyriškiausi laikrodžiai

Asmeniškai man vyriškiausi laikrodžiai. Geriausiai atrodantis Vostok Gaz Volga, nes visas juodas. Žinoma kaina yra jų nemenka apie 600 eur. visi laikrodžiai kainuoja. Nors mačiau su akcija kažkur 400, bet pagrinde nuo 600. Šiaip dar patinka šis prekinis ženklas, nes remia Lietuvos sportininkus - Benediktą Vanagą, Savicką, Jurgį Kairį. Sukurta net atskira laikrodžių kolekcija šiems sportininkams.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.17

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai