Atsiliepimai

Vasarė velostreet.com

www.velostreet.com

Atsiliepimai

Giedrius

Nuoširdus patarimas. Viskas tiesiai ir aiškiai

Sveiki. Kątik pirkau dviratį Kaune K.Barsausko gatvėj esančioje parduotuvėj.
Aptarnavimas paprastas, gan draugiškas ir tiesiai prie reikalo.
Nusipirkus paruošė dviratį ir laimingas išvažiavau.

Vienos žvaigždutės nedadaviau nes keli parduotuvėje buve darbuotojai nusijuokė kai išėjau iš parduotuvės. Labai panašu, kad iš manes. O gal čia man tik pasirodė.

Gavau tai ko norėjau. Nepaisant to ką sakiau prieš tai. Nieko blogo neturiu pasakyti.
Tiesiai šviesiai paaiškina kas kaip ir ką rekomenduoja.
Kikenimas

Atsiliepimas parašytas: 2018.06.01

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Pasisiauses

Blogiausias aptarnavimas mano gyvenime

Kažkada susigundžiau šios įmonės pasiūlymu (plentinis dviratis už tikrai neblogą kainą). Taigi nusprendžiau prieš pirkdamas jį, nueiti į parduotuvę (Vilniuje, Kalvarijų g.) ir gyvai apžiūrėti dviratį. Kai konsultantas pasakė, kad tokio modelio parduotuvėje neturi, Patikrinęs kompiuteryje pasakė, kad liko vienas tokio modelio dviratis, tačiau jis yra Klaipėdos salone ir, deje, rėmas ne mano dydžio. Ok. Labai nenustebau - kaina gera, išpirko. Sako "galbūt galėtume užsakyti reikiamą modelį, galime nusiųsti tiekėjams užklausą". Pasitikslinau ar naujai užsakytam dviračiui galiotų ta pati kaina. Konsultantas patvirtino, kad kaina nepasikeis. Super, sakau "siųskit užklausą". Užsirašė mano telefoną ir pažadėjo pranešti jei ne tą pačią dieną, tai sekančią jau tikrai. Paspaudžiau ranką - iki.
Laukiu dieną, dvi... Niekas neskambina. Bandau paskambinti pats - atsiliepia robotas ir pasako, kad nėra kam atsiliepti. Skambinu kitą dieną - tas pats.
Skambinu kitą savaitę - vėl tas pats robotas.
Rašau į jų Facebook, išdėstau situaciją ir... čia turbūt geriausia dalis... žinutę perskaitė ir NIEKO NEATSAKĖ :)
Visa tai vyko rugsėjį ir atsakymo, aišku, negavau jokio iki šiol.

Vienas dalykas, kai tave aptarnauja prastai... Bet visai kas kita, kai tu ateini į parduotuvę mojuodamas pinigais ir gauni tokį aptarnavimą.
Visiška nepagarba klientui.

Atsiliepimas parašytas: 2017.11.27

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

sarkis

Viskas puiku

Pirkau dviratį prieš 6 metus iki dabar tarnauja tik tenka pasitvarkyti stabdžius ir susitepti grandinę, bet šiaip dviratis buvo pirktas nelabai brangiai ir pasitaikė geros kokybės todėl viskas labai puiku

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.01

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

spyrsmen

DIdelis pasirinkimas

Pirkau čia dviratį ir likau patenkintas! Pakankamai didelis dviračių pasirinkimas bei pakankamai gera jų kokybė. Iki šiol naudoju ir jokių ypatingų lūžių dar nebuvo. Kainos tik didokos

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.28

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

kitiniuks

Kokybiškų dviračių parduotuvė

Parduotuvė turi didelį, kokybiškų dviračių, detalių, aksesuarų ir kitų prekių pasirinkimą už gerą kainą, taip pat jie pastoviai papildo savo asortimentą naujomis prekėmis.Aukščiausio lygio aptarnavimas, visada padės išsirinkti geriausiai tinkantį dviratį ir jį sureguliuoti.Rekomenduoju.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.27

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

simonasruo

Puiki parduotuve

Pirkau dviratį šioje parduotuvėje ir tikrai nenusivyliau kokybe, o kaina irgi gera. Aptarnaujantis personalas draugiškas, atrodo, kad neieško naudos įmonei, o labiau žiūri į pirkėją.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.26

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Gintas2014

Puiki parduotuvė

Esu pirkęs keletą aksesuarų dviračiui, personalas labai draugiškas ir duoda daug patarimų. Taip pat esu išmokęs daug dviračių priežiūros/remonto gudrybių iš jų įkeltų video į Youtube. Rekomenduoju šią parduotuvę visiems draugams.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.25

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Revoltino

geras aptarnavimas ir kokybė

Puiki manau daugumai dviratininkų žinoma parduotuvė, teikia profesionalias remonto paslaugas. Greitai parenka reikalingas detales, dviračių kainos prieinamos, kartais galima surasti gerą dviratį šiek tiek pigiau nei kitur. Remonto kainos geros, nėra brangu kaip daugumoje kitų parduotuvių. Remontuoju ir atsinaujinu visos šeimynos dviratukus visada tik ten

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.24

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai