Atsiliepimai

A-Dviratis

www.adviratis.lt

Atsiliepimai

Brooklynboy

A-Dviratis - gera dviračiu parduotuvė.

Kelis kartu pirkau dviračiui dalis, likau patenkintas. Kadangi parduotuvės darbuotojas pasirodė labai draugiškas ir paslaugus. Tikrai, nelabai nusimanau apie dviračius. Jis kantriai mane apšvietė ir suteikė labai kokybišką pagalbą ir mano problemos sprendimą. Rekomenduoju!

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.04

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

spokslas

Gerą įspūdį paliko aptarnavimas.

Kelis kartus pirkau detales dviračiui, nuvykus į vietą konsultuoja gerai industriją išmanantis pardavėjas, gali patarti kiekvieno kišenei, tikrai nespaudžia pirkti brangesnių dalių. Jeigu remontuojiesi pats, pataria kaip atlikti kai kuriuos darbus. Dalys kokybiškos, dauguma - iš garsių prekių ženklų, skirtų nuo biudžetinio iki ekstremalaus mėgėjo lygio. Dalys čia randamos nėra pigiausios, tačiau didelė tikimybė jas čia rasti. Pristatymas 1-2 DD. Kas dar labai patiko, kad darbuotojai ne tokie "pasikėlę" kaip Vasarėlė. Gera parduotuvė.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.28

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

petrasr

Puiki dviračių ir jų dalių parduotuvė

Kaune įsikūrusi parduotuvė, kurioje apstu dviračių ir jos dalių. Teko remontuoti savo dviratį, reikėjo pirkti sinfleksą, taip pat kaladėles ir vairo rankenėles. Aptarnavimas - aukščiausio lygio, labai paslaugūs darbuotojai. Puikiai konsultavo internetu, nuvykus į parduotuvę iš karto gavau tai, ko man ir reikėjo. Prekės aukštos kokybės, veikia užtikrintai, jokių problemų. Kainos irgi, labai prieinamos, suteikia garantiją. Rekomenduoju.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.05

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai