Atsiliepimai

Topo centras

www.topocentras.lt

Atsiliepimai

Lina

Viskas labai blogai, klientas nerūpi, svarbu "iškišti" neveikiantį kompiuterį.

Nusivyliau topo centru. Pirkau kompiuterį, tikėjaus, kad galėsiu naudotis iškarto, bet dėl jų neveikiančios prekės papuoliau. Jau savaitė nei prekės nei pinigų. Žada, kad bus gražinti pinigai arba galėsiu kitą rinktis. Nusiperki kompiuteri net nepasinaudojus bendrauk su servizu jiems vienodai, kad jis tau reikalingas, savarbu savo nekybiška prekia iškišti. Nerekomenduoju kompiuteriu iš topo centro pirkti, nes žmogus jiems nerūpi, svarbu, kad pinigus gavo, o su tuo kompu jei papuole neveikiantis užsiknisk.... Jau savaite laiko laukia nei pinigų nei kompiutrio... Ir išvis bandė įrodyti, kad kompiuteris geras, gerai, kad pažystama kompiuteriu specialista turim, tai išaiškino problemą tai tik tada pripažino gamintojo broka, bet kad tai irodyti tas žmogus skambino du kartus, nes jam rageli mėtė, nes perprotingai kalbėjo, bet paskui pripažino, kad taip yra. Nusivyliau topo centru.
Konsultantai gerai aptarnauja jiems jokių priekaoštų. Bet aukštesnių pareigų darbuotojai nieko gero, tiesiog baisu, jiems nerūpi žmogus.
Žmogus nerūpi, nusipirkai nekokybiška prekę nesvabu, kad nespėjai pasinaudoti, važiuok į serviza ir lauk dvi savaites kol teiksis atsakyma duoti.

Atsiliepimas parašytas: 2019.10.21

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Auksė

Blogiausias aptarnavimas.

Atsakyti
Penktadieni teko užsisakyti Ps4 iš topo centro internetinės parduotuvės, tačiau užsisakiau 1t su žaidimu ir pulteliais, atėjo 100€ pigesnis, visiškai netokios atminties, be žaidimo ir papildomi pultelio, šalia pakuotes pridėta saskaita su normaliu užsakymų ir kaina, kaip galima sumaišyti taip prekės. Šis užsakymas buvo gimtadienio dovana, specialiai sakiausi, kad ateitu i namus, kad galėčiau gražiai supakuoti ir iteikti nereikėtu specialiai važiuoti, tačiau gavus kita prekę susisiekiau su topo centro numeriu kiekviena skambuti atsiliepe vis kita atstovė, galiausiai nuo 12val.dienos iki 4val. laukiau skambučio ir paaiškinimo kaip pakeisti prekes, sulaukiau skambučio iš Vilniaus parduotuves, kad galima nuvykti į Klaipėda ir pasikeisti, jokios kompencacijos, nuvykti turejau pati ir buvo pasakyta tiesiog atsiprašau, galiausiai nuvykus į klaipėda buvo pasakyta, kad jie jokio laiško ir ispėjimo negavo ir vėl buvo susisiekta su parduotuves atstovu, apie internetinius užsakymus atsiliepimai šios parduotuves labai blogi, jeigu nemoka darbuotojai atskirti prekių ir dirbti savo darbą reikėtu užsakymu išvis nepriimti, prekes užsakomos už dideles sumas ir svarbiom progom bet, viska labai greitai gali sugadinti žmonių neatsakingumas.

Atsiliepimas parašytas: 2019.10.15

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Guste

Aptarnavimas

Aptarnavimas tiesiog super. Vaikinas rinkosi kompiuterį, nekilo klausimų kur tas konsultantas, kai norėjome pasitartį ir pasikonsultuoti kuris geresnis. Patarė, atsižvelgiant į lūkesčius. Pagaliau apsisprendus ko mes norime, kol konsultantas nuėjo ieškoti norimos prekės pasiūlė kavos iš ju geriausių kavos aparatų . ( Gaila tačiau nebuvo pieno ir jis truputėlį strigo.) Todėl tuojaus prisistatė kitas konsultantas, atėjo ir pasisiūlė mums prisėsti, išsirinkti kavą ir jis viską sutvarkys. Taip ir buvo, atnešė kavos , pasiūlė cukraus. Bendravimas labai malonus .
Vilnius, akropolis, 2 aukštas. Labai ačiū. Išlydėjo pačiomis geriausiomis nuotaikomis:)))
Geras kompiuteris, pagal kainos ir kokybės santykiu

Atsiliepimas parašytas: 2019.09.16

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Pirkėjas99

Klaikus aptarnavimas, neatiduoda prekės

Užsakiau prekę, kuri buvo parduotuvėje. Patys skelbiasi, kad galima atsiimti tą pačią dieną. Norint atsiimti antrą dieną neduoda prekės už kurią sumokėta ir nesako kiek dar reikės laukti. Turiu sutartį, visus dokumentus, patvirtinimą iš lizingo, lizingas teigia, kad topo centras mane klaidina ir turi atiduot prekę. O topo centras atsisako tą padaryt. Kam tada reklamuotis, kad galima atsiimti tą pačią dieną? Pinigai sumokėti, patvirtinimai yra, prekės neatiduoda.
Klaikus aptarnavimas, neįmanoma atsiimti prekės, kuri yra parduotuvėje ir už kurią sumokėta

Atsiliepimas parašytas: 2019.08.03

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Gvidas

Jų supportas yra toks blogas kad nu....

Užsisakiau kamera iš jų lumix fz82 ir ka aš žinau kiek laukiau jau kita įmonė spėjo pristatyti kita siuntini, bet va pagaliau sulaukus atsakymo iš jų iš vis parašė šitai https://gyazo.com/a1d112573577dad7138084e7143a8821 ta prasme wtf? Daugiau iš čia tikrai nieko neimsiu. Tai gal bent jau pristatykit normalu siuntini ten kur užsisakiau?
aptarnavimas tragiškas, į laiškus atsako per 3d kur tai matyta?? ir parašo jog net netokios prekes

Atsiliepimas parašytas: 2019.01.03

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Deimantė

Kažkas baisaus..

Padalinys Kaune adresu Jonavos g. 60 - kažkas baisaus. Personalas vangus, į klausimus neatsako, nieko nežino. Užsisakėme kompiuterį internetu, kadangi Kauno darbuotojai negalėjo niekuom pagelbėti. Nuvažiavus pusę kelio iki Vilniaus paskambino ir pranešė, kad tokio kompiuterio neturi. TRAGEDIJA..

Atsiliepimas parašytas: 2018.09.25

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Akvilė

Neatidumas

Esu nusivylusi įmonės (padalinio PC „Mega”) nebendradarbiavimu ir aplaidumu įmonės viduje. Pristačiau sugedusį kompiuterio pakrovėją, kuriam dar daugiau nei metus galioja garantinis terminas. Sugedusios prekės priėmime trūkūmų nebuvo, aptarnavimas tinkamas. Atsiėmimas - tragedija. Gavau žinutę telefonu, kad galiu atsiimti savo sugedusį daiktą. Kadangi pati pasiimti negalėjau, nusiunčiau kitą žmogų su visais reikalingais dokumentais. Ir čia prasideda įdomiausia dalis - mano daikto nėra, jis pamestas! Žanro klasika. Siūlo pakeisti jį kitu, kurio, pasirodo, pardavime nėra, nors sistema likutį rodo. Galų gale gražina pinigus (nebuvo labai greitas sprendimas, nepateikta alternatyvų), susirenka visus įkalčius ir viso gero. Praradote klientą ir dar kelis (vienas nepatenkintas pasidalina paveikia patirtimi su dar 5).

Atsiliepimas parašytas: 2018.08.30

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Alfredas

pažadukai...

Nusipirkau tv lg 55sj850v pažadėjo, jog pristatys naują-ne iš ekspozicijos. Šiandien pristatė 18.04 akivaizdžiai matosi jog naudotas. Apmaudu už tokį
aptarnavimą, daugiau iš TOPOCENTRO nepirksime ir kitiems nerekomenduojame.

Atsiliepimas parašytas: 2018.04.18

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Greta

Nepatenkinta klientė

Šiandien (2018.02.01) likau nepatenkinta jūsų vadybininkų darbų (Akropolyje - Kaune). Atvažiavau atsiimti užsakytos prekės. Tai likau be prekės, nes nesugebėjo nueiti iki sandėlio ir paimti. Man buvo suteikta informacija, kitam jūsų prekybos centre kad čia turi jie prekę. Užsisakiau internetu ir atvažiavau pasiimti, bet jie net nėjo į kalbas. Tai per tokius savo darbuotojus likote be pirkėjo ir be pinigų.

Pagarbiai,
Klientė
Baisus bendravimas

Atsiliepimas parašytas: 2018.02.02

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Raimonda

Superinė topo centro darbuotoja

Karolina Paškevičienė superinė darbuotoja. Labai maloniai bendraujantis žmogus.Malonu apsipirkti topo centre. Labai greitas problemų gedimų sprendimas.
Greitas gedimų sprendimas.

Atsiliepimas parašytas: 2018.02.02

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai