Atsiliepimai

Tez Tour

www.tez-tour.com/lt

Atsiliepimai

Augustė

Parinktas viešbutis

Esame nusivylę viešbučiu. Jau kelionės pradžioje siunčiau realias kamabrio nuotraukas. Užuolaidos suplyšusios, tinklelis nuo uodų taip pat ( ko pasekoje jau po pirmos nakties likome sukandžioti). Įžengus į terasą, privemta... Na tokio lygio tikrai nesitikėjome. Visur nešvaru, spintos išlūžusios. Pridursiu, kad papildomai sumokėjome už geresnį kambarį, todėl kokia tvarka kituose numeriuose net įsivaizduoti nenorime. Esame buve ne vieną kart Egipte ir 2* ir 3* viešbučių kategorijose, tačiau tokio prasto vaizdo dar nei kart neteko matyti. Maistas visas 7 dienas buvo tas pats, jokios įvairovės. Nepaskaičiuota kiek žmonių ateina valgyti, todėl visada jo trūkumas. Pasirinktas maitinimas ALL-IN, bet tai toli gražu nepanašu į tai, lauke kepama žuvis, mėsa, omletai, bulvytės ar blynai buvo nuolat normuojami todėl kas kartą atėjus turėjome sakyti, kad laukiame už 3 žmones, kad įdėtų didesnę porciją.
Tez Tour gidas jokios pagalbos nesuteikė, o kaip tik buvo pasipiktinęs dėl to, kad nepirkome ekskursijų iš jo. Taip par reikalavo užpildyti lapą ir parašyti, kad su Tez Tour bendrove niekur nevyksime. Įtartina, nes jei aš nesutinku neprivalau nieko pasirašyti, tuo labiau pasirašius kiltų ginčas nes tuomet galėtų atsisakyti dėl pervežimo iš viešbučio į oro uostą. Plius gidas susirinkime kalbėjo tik rusiškai todėl jokios informacijos nesupratome.
Apibendrinus esame nepatenkinti suteiktų paslaugų kokybe, todėl šio organizatoriaus nesirinksime ateityje, taip pat ir nerekomenduosime kitiems.
Jokios reakcijos į nusiskundimus
Problemos sprendimas, gidai, viešbučiai

Atsiliepimas parašytas: 2018.12.13

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Blackbeard

Ne veltui seniausias

TezTour – mano mėgstamiausias. Darbuotojai labai puikiai parenkami, gerai išmano savo darbą ir yra malonūs, pasitinka su šypsena. Gidus parūpina irgi aukšto kalibro. Kainos negąsdina, ypač jei papuolat ant akcijos, o dar ir derėtis galima. Dedu riebų pliusą :)

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.14

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

spyrsmen

Geros akcijos

Šis kelionių organizatorius siūlo puikias kainas, ypač į tokias į valstybes kaip Turkiją. Per išpardavimus galima tikrai pigiai nukeliauti į kurortines vietas už tikrai gerą kainą

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.01

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Lukas

Gera paslaugų kokybė už didelę kainą

Kaip ir mini šio atsiliepimo antraštė - ši bendrovė siūlo ganėtinai įdomias ir sakyčiau išskirtines keliones. Teko pasinaudoti du kartus - vieną kartą skrendant į Turkiją, kitą kartą į Egiptą, abiem atvejais kaina buvo panaši, o ir paslaugų kokybė buvo sąlyginai gera. Viešbutis atitiko aprašymą, galbūt šiek tiek problemų kilo su kelionėmis, nes neturėjo gido, kuris kalbėtų angliškai, o vis siūlė rusų kalbos gidus, kai visiškai nemoku rusų - tai su kelionėmis teko organizuotis pas vietinius pardavėjus

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.23

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai