Atsiliepimai

Atsiliepimai

gerutis10

Visko daug

Sicilia restorane man labiausiai patiko didžiulis patiekalu pasirinkimas, tad tikrai greitai visko neišragausi. Ten viskas skanu ir darbuotojai ten yra malonus. Paragaukite mėsaini su jautiena, tikrai skanu ir porcijos didelios. Žinoma ir kainos nemažos. Rekomenduoju ten užeiti su draugiais, seima.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.02

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Evaldas

Sicilia apsilankyti verta

Į Druskininkus užsuku, bent kartą į metus ir visada aplankau Sicilia. Ir nei karto nėra tekę nusivilti (turbūt ne bereikalo dažnai tenka laukti staliuko) maistas kokybiškas, porcijos didelės. Ypač seniau patikdavo plokštainis (kugelis) su vištienos sparneliais, porcija milžiniška, tad visad net ir nesuvalgau visko. Žinoma dabar kainas jie pakėlė, nėra taip pigu kaip seniau, bet tikrai verta apsilankyti ir prieš valgant, jau žinai, kad skaniai ir sočiai pavalgysi.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.25

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Heda

Viena geriausių vietų Druskininkuose

Būnant Druskininkuose, tikrai verta aplankyti šį restoraną. Personalas visada malonus, padavėjai išmano savo darbą. Maistas taip pat aukšto lygio ir pateikimo. Picos vienos skaniausių kokias tik valgiau, o ir kainos šiek tiek mažesnės nei sostinėje. Vienintelis minusas - kartais tenka palūkėti eilėje į restoraną, nes norinčiųjų būna daug, tačiau tas laikas neprailgsta.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.20

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Dovilė

Jauki vieta

Vienareikšmiškai geriausia vieta pavalgyti Druskininkuose! Maistas tobulas, petiekimas puikus, aplinka interjeras 5*, padavėjai profesionalūs ir kainos nevilnietiškos! Visada malonu sugrįžti.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.19

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:

Klausimai ir atsakymai