Atsiliepimai

Atsiliepimai

Evaldas

Biudžetinis telefonas

Tūrėjau darbinį tokį telefoną. Tai kaip už tokią biudžetinę kainą, jis tikrai nebuvo blogas. Labai ilgai laikė akumuliatorius, nelabai ir strigdavo (aišku būdavo kad iš lempos pastringa ir reikia perkrauti). Kas nepatiko, tai kad ryšys kažkaip įdomiai šokinėdavo, ir ne retai man negalėdavo prisiskambinti, o vėliau tik gaudavau sms, kad praleistas skambutis.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.13

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Arminas

Neblogas ekonominės klasės telefonas

Žinojau, kad už panašią kainą buvo galima rinktis mažiausiai iš kelių kinietiškų aparatų su geresnėmis techninėmis charakteristikomis. Bet mano atveju pasirinkimą nulėmė specifiniai poreikiai, kuriuos geriausiai atitiko būtent "Samsung".

Privalumai: puikus ekranas, spartus veikimas, talpi baterija, gera surinkimo kokybė (žinoma jei nesate metalo vergas ir "nesibaidote" telefonų su plastikiniais korpusais).

Trūkumai: ekrano ryškumas nėra automatiškai reguliuojamas pagal aplinkos apšviestumą, YPAČ trumpas kroviklio laidas ir senstelėjęs telefono dizainas su platesniu rėmeliu aplink ekraną (lyginant su naujos kartos analogišku 2016 metų modeliu). Tiesa, pastarasis gerokai brangesnis.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.17

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai