Atsiliepimai

Rumšiškių liaudies buities muziejus

www.llbm.lt

Atsiliepimai

Raminta0112

Puiki vieta eksurijai

Labai gražios apylinkės ir puiki vietą atsiveši draugus iš užsienio supažindinti su Lietuvos istorija :) o irr kaina tikrai nedidelė, tik patartina apsiauti patogius batus nes norint viską apeiti užtruksit bent pusdienį ir ilgiau :)

Atsiliepimas parašytas: 2017.06.02

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Sagenas

Puikus būdas pažvelgti į praeitį

Kažin, ar Lietuvoje yra geresnė vieta/geresnis būdas pažvelgti į praeitį ir protėvių gyvenimą. Visa tai, kaip anksčiau gyveno žmonės, sukelia nepatirto gyvenimo nostalgiją, kai nereikėjo technologijų ir didelių karjeros pasiekimų, o visas gyvenimas vyko arčiau gamtos ir buvo kiek paprastesnis. Maloni vieta, tik gal trūksta kiek daugiau paslaugų ne pagrindinių švenčių metu. Na, o per pačias Užgavėnes pardavinėjami tie patys dalykai kaip ir kituose miestuose per panašius kultūrinius renginius, tad šiuo atžvilgiu nieko įspūdingo.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.28

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

sauliusfm

Pasijunti kaip kaime, kuris jau išnykęs

Rumšiškių muziejuje teko lankytis tik kartą. Bilietai nebrangūs, įspūdžiai puikūs. Gaunasi beveik aktyvus laisvalaikis, nes visalaik vaikštai ir grožiesi senovinėmis sodybomis ir jų buitimi. Tikrai žavingai atrodo, ypač žmogui iš miesto, kuris nėra turėjęs močiutės kaime. Galėtų būti siūloma daugiau paslaugų ir pramogų. Ypač būtų šaunu kulinarinio paveldo virtuvės patiekalus siūlanti virtuvė. Tačiau šiaip labai faina, susipažįstama su Lietuvos kaimos architektūra.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.11

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai