Atsiliepimai

Atsiliepimai

valentina

Košmaras

Norėčiau įspėti visus kas tikisi maloniai praleisti laiką trasalyje , pasitaupykit savo viltis ir pinigėlius , nes šitą vietą vadinti viešbučiu yra nuodėmė ! Viskas apleista, nešvaru , susidėvėja ir absoliučiai blogai pradedant kambariu , baseinu ir aptarnaujančiu personalu.
Nėra privalumų
Absoliučiai viskas

Atsiliepimas parašytas: 2019.12.21

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Jovita

Laikas generaliniam susitvarkymui

VIP apartamentuose užuolaidos suplyšusios. Kiliminė danga baisingai plėmuota. Rankšluosčiai pilki, sudėvėti. Chalatai nubrizgiję, pajuodę, susidėvėję. Sienų kampai nudaužyti iki grotelių. Vakarienė tragiška. Nuo 19h nėra jokio maisto. Druskų kambary nesugebėjo net įjungti dozatoriaus.

Atsiliepimas parašytas: 2019.12.08

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Vita

Nusivyleme

Spalio pabaigoje lankemės Trasalyje, nes buvome gavę dovanų kuponą gimtadienio proga. Atvykus į vietą pirmiausiai į akis krito nesutvarkyta teritorija, nešvarūs durų stiklai. Viduje vaizdelis ne ką geresnis. Registraturoje pasiteiravo ar lankomės pirmą kartą-atsakiau, kad pirmą, bet kažkokios papildomos informacijos del masažų niekas nesuteikė. Kambarys buvo tikrai tragiškas, nuėjus į registraturą ir pareikalavus pakeisti kambarį, administratorė bendravo nemandagiai, bet kambarį pakeitė, bet jis irgi buvo ne ką geresnis: dėmeta kiliminė danga, nešvarūs lovos užtiesalai, senas televizorius, nei chalatų nei šlepečių kambaryje nebuvo. Vandens parke teko palaukti kol atsilaisvins kabina, veikė 3 pirtys, su jomis viskas gerai, bet baseine vanduo tikrai per šiltas. Po baseino ėjome į druskų kambarį - ten tai kažkoks nesusipratimas, niekas jokios druskos nepaleido, taip ir prasėdėjome nesupratę ar mus visus čia pamiršo ar druskos pritrūko? Toliau turejome eiti į masažus, pralaukeme prie kabineto 10 min., bet nieko nesulaukėme, registraturoje pasakiau, kad nesulaukėm masažistės, tai pasakė, kad reikejo dar kartą registruotis masažui, nors buvome rezervavę laiką iš anksto kartu su kambario rezervacija. Matyt darbuotojai baigė anksčiau savo darbus - juk buvo šeštadienis. Tikrai negrįšiu čia kitą kartą ir niekam nerekomenduosiu. Reikia atnaujinti kambarius ir rasti malonius, mylinčius savo darbą ir gerbiančius klientus darbuotojus.

Atsiliepimas parašytas: 2019.10.30

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Silvaaa

Nerekomenduoju

Pirkome kelialapį per noriunoriunoriu.lt į Trasalio pirtis ir baseinus + haloterapiją. Baseinai ir pirtys - nuvylė. Iš 4 pirčių dirbo 3. Iš jų vienintelė garinė pirtis, buvo visai ne karšta, lubose apskritimo formos skylė užkimšta skudurėliu, vaizdas ne koks. Saunos lyg ir normaliai, bet kosmetinio remonto reikia, kadangi net suoliuko lentu yra išlūžusių. Patalpose per karšta, vienu momentu buvo net 36 laipsniai šilumos, bet įprastai 23. Džekuzėse vanduo per karštas, baseine irgi per šiltas. Yra tik vienas pagrindinis baseinas, tikrai neįspūdingo dydžio. 3 nusileidimo kalneliai. Dušai prasti - sunku nusireguliuoti norimą temperatūrą. Nors turėjome neribotą laiką apsilankyme baseinų ir pirčių komplekse, tačiau išbuvome tik valandą. Tuomet 40min laukėme druskų kambario procedūros. Darbuotoja, kuri atsakinga už spa procedūras, buvo nemaloni, kalbėjo itin pakeltu tonu. Nuėjus į druskų kambary, tikėjausi 45min. filmuko, kad užimtų tą visą laiką, tačiau buvo tik relaksinga muzika.
Išvada tokia, kad kaina neatitinka kokybės. Važiuokit į Druskininkus, Birštoną, Palangą tik ne į Trasalį.

Atsiliepimas parašytas: 2019.10.26

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Lina

Puikus laisvalaikis

Pirkome kelialapius per noriunoriu.lt šeimai. Į kainą įskaičiuotos vandens pramogos, vakarienė, boulingas, druskų kambarys ir pusryčiai. Dar gavome papildomai dovanų 2.5 val apsilankymą šeimai vandens pramogoms. Vandens pramogos vertinu puikiai, visi nusileidimo takeliai, dzekuzi, vaikų baseiniukas ir gilusis baseinas veikė. Patalpos labai šiltos, vanduo šiltas. Teik vaikams, tiek suaugusiems patiko. Vakarienei buvo salotos, karštas patiekalas ir gėrimas. Likom maloniai nustebinti, padavėjai, malonus, aptarnavimas puikus. Boulingas irgi vertinu gerai. Į druskų kambarį nueiti tiesiog nespėjom.seimyninis numeris erdvus, du kambariai, pastatyta papildoma lovytė mūsų mažyliui. Kambarys šviesus, daug langų.Niekur nereikia vaikščioti per lauką. pusryciauti atėjom anksti, tai pasirinkimas didelis, viskas šviežia. Kita diena vel lauke vandens pramogos.
Už mažą kainą įskaičiuota daug pramogų, nakvynė, maitinimas
Reiktų atnaujint kambarius

Atsiliepimas parašytas: 2019.10.22

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Dai

Nerekomenduoju

Nusipirkau kelialapį per noriunoriu nepaskaičius atsiliepimų, kai paskaičiau buvo jau per vėlu, laikiau kumščius, kad po straipsnių vaizdas ten bus pasikeitęs, tačiau deja. Įėjus į kambari buvo baisu, kiliminė danga visa supilta, sofa su plėmais taip pat. Šalia lovos pastatoma lempa neveikė. TV senovinis. Pagalvės labai mažos jų net nesijaučia. Kambaryje keistas kvapas, lyg nuo pelėsio, nors jo nesimatė. Dušo kabina taip pat su juodomis dėmėmis tarp plytelių. Apsilankėme druskų kambaryje, vietoje tv, kaip įprastai kitur, pakabintas paveikslas, patalpa ganėtinai šilta ir nzn nepajaučiau jokios druskos. Soliariumu likau patenkinta, kaitrios labai lempos. Treniruoklių salė nemaža. Baseinų kompleksas manau viskas neblogai, chloro kvapas jaučiamas kaip ir kitur, nemažai jakuzi, tik garinė pirtis tik šilta, plytelės kai kur patrupėja. Pusryčiais likome patenkinti, pasirinkimo buvo ir skanus. Antrą kartą negrižčiau, bet kaip už tokią kainą kai įeina nakvynė ir kelios papildomai paslaugos tai turbut ta ir gauni
Skanūs pusryčiai, geras soliariumas
Kambario išvaizda, kvapas

Atsiliepimas parašytas: 2019.10.21

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Asta

Nusivylę !!!

Visiškas nusivylimas !!! Atvykus į viešbutį „Trasalis“ ir pateikus Beta.lt kuponą, iškart buvo pasakyta kad boulingo pramoga (kuri įtraukta į kuponą) neveikia nes šiandien yra pirmadienis, tačiau registruojantis telefonu su šiuo kuponu, apie tai nebuvo paminėta. Tuomet buvo pasiūlyta išsirinkti vietoje boulingo iš kitų keleto pramogų (tačiau tos pramogos jau vaikams nebepriklausė) tai gaunasi taip kad vaikai buvo nuskriausti !
Kadangi norėjimo papildomai užsisakyti mokamų paslaugų jų taip pat negalėjome gauti nors tai buvo pirmadienis, ir nepasirodė kad būtų buvę labai daug žmonių, tačiau nei vienos mokamos paslaugos mums negalėjo suteikti nes kaip teigė kad nėra vietų...
Viešbučio kambarys tikrai labai jau apleistas, kilimine danga purvina, balkone palikta pilna peleninė su nuorūkomis ir viskas ten labai jau „pavarge“ ...
Kambaryje chalatų neradome, kreipėmės į registratūra, tačiau gavome iš 5 chalatų tik 3 nes kiti kaip mums buvo pasakyta dar neišskalbti... kai gavome chalatus tai jų išvaizda buvo baisi, ištampyti nunešioti, jei būtume žinoję tai būtume įsidėję savuosius...
Gėrimų pasirikimas labai menkas, padavejai labai susierzinę ir nepatenkinti.
Todėl tikrai nerekomenduoju pirkti šios pasaugos nes ji nebuvo verta šių pinigų, likome labai nusivylę...

Atsiliepimas parašytas: 2019.02.20

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Svetlana

Labai nieko gero

Baisu, tikrai daugiau negrįšiu. Viešbutyje lankytis neteko, nors vandens parke ne iš vieno lankytojo teko girdėti, kad ir ten baisu. Žodžiu, vanduo tragiškas, chlorkės privaryta tiek, kad jau po 15 min būvimo ten, akis taip perštėjo, kad sunku kažką ir matyt buvo. Antras baisus dalykas - aptarnavimas. Turėjome išsipirkę vandens parką ir hamam procedūrą, laikai buvo suderinti dar registracijos metu. Taigi mūsų vizitas vandens parke turėjo prasidėti 10 val ryte, bet administratorė dirbti pradejo tik 10 val, taigi į parka įėjome gerokai po sutartos valandos. Buvo sutarta kad hamamo procedura prasidės 12:30, taigi tuo metu ir nuėjome kur buvo pasakyta. Mus pasitikęs vyrukas pasakė kad veluojame valandą, kai pradėjome aiškinti, kad jis neteisus, paskambino į registratūrą, kur jam patvirtino, kad mes vėluojam, nes mums buvo pranešta, kad procedūra bus ankstinama, nors nieko panašaus su mumis suderinta nebuvo! Galiausiai po ilgu ginčų, procedūrą mes gavome, nors visiškai ne tokią, kurią buvome išsipirkę, tiesiog atsibodo ginčytis. Išeinant iš šio vandens parko paprašėme atsiliepimų knygos, administratorė iš kart saldžiu balseliu prišoko ir ėmė klausinėti, kas buvo negerai. Visos pretenzijos jai buvo išvardingos ir vietoj to, kad atsiprašytų, ji ėmė draskyti mums akis su klausimais: ar jūs girdėjote ka aš jums sakiau, jūsų laikas buvo paankstintas. Po kelių klausimų apie tai, kaip jie sau leidžia ankstint procedūrų laiką be kliento sutikimo, ji atšovė, kad už tai, mes galime neribotai naudotis vandens parku. Tiesa, kai paklausėme, ar ji pati labai norėtų, po procedūrų vėl eiti mirkti į tą chloruotą vandenį, atsakymo nesulaukėme. Taigi, įspūdžiai tikrai blogi, tikiuosi neteks daugiau ten grįžti.
Pirtys
Vanduo per daug chloruotas, aptarnavimas siaubingas

Atsiliepimas parašytas: 2019.02.16

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Austėja

Net vienos žvaigzdutės per daug

Baseine paslydo vaikas, nespėjau pagauti, nes slydo stovint, kojyte kiek sukant...nualpo, kvėpavo. Gelbėtojas darė dirbtinį kvėpavimą kaip suaugusiam žmogui, tik neužspaudęs nosies. Kažin ar bent būtų atgaivinęs, jei to būtų reikėję net ir suaugusiam. Žmogiškumo sumetimais parašė, jog grąžins pinigus, o grąžino ne į mūsų sąskaitą, o žmogui iš kurio perpirkom. Deja, tas žmogus buvo nesąžiningas ir praradom dalį pinigų. O kad kiliminė danga smirdėjo kambary tai čia jau smulkmena :)

Atsiliepimas parašytas: 2019.02.13

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
afonia

nepatariu niekam

2019-01-18/19. vaizdas kaip barake, dušas su pelėsiais lovos pragulėtos, kambariai nesutvarkyti, aplink dulkių, kambary ne visos lemputės veikė, tel pultas nedirbo. Buvom užsakę “hamam turkiška svajonė” užėjom į turkišką pirtį, mum davė druskos, mes patys išsitrynėm, nuplovėm, nuėjom jau atsigulėm, mus įvyniojo, pagulėjom 10 min, ir sako viskas, eikit procedura baigta. Sumokėjom mes už kuponą 156€, atvažiavę primokėjom dar 25 €, kad pakeist kambarį, nes pagal kuponą visai baisūs dalykai, o geriausiai į baseinus galim užeit tik kartą, nes jei išeini užeit jau nebegali, reikia vėl mokėt. Likom nepatenkinti!
barakas

Atsiliepimas parašytas: 2019.01.21

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:

Klausimai ir atsakymai

adresas
Neveikia 2 pirtys iš 4, šeštadienio vakarą tuomet į jas ir gyva eilutė susidaro.Veikia tik 2 plaukų džiovintuvai, tad irgi eilė prie jų, o ir laikas bėga tuomet ne lankytojų naudai,pusė tualetų neveikia, o ir veikiantys neužsidaro gerai. Kai nekokybiška prekė, jos teikėjas iš dalies kompensuoja nuostolius, o kaip pas jus???

adresas parašė klausimą 2017.12.02

Netinkamas klausimas? Pranešk

Atsakyti