Atsiliepimai

Atsiliepimai

HOONIGAN

Tragedija ne parduotuve.

Parduotuveje smirda, kasininkes toks vaizdas ateja pailset. Zmones laukia jos kaip draugiu susirinkime pastovuai sedi snekasi. Arba isvis eile aplinkui parduotuve ir dirba tik 1kasa. Pralaukiau eile.pridaves depozita. Tada pasake neturiu pinigu? Ar cia normalu? Estetine parduotuves puse jau ilga laika patylesiu. Kalba eina butent apie prancuzu g. 81 rimi kaune. Priekaistu del kitu jusu parduotuviu tikrai neturiu. Bet sitoi netik bjauru daros lankytis, bet ir nesiskaito su pirkejais visiskai. Plius kaip galima pralaukt eile ir tau pasako ateisi kita karta neturiu pinigu. Kitiem klientam turi?
Nera
Estetika,komunikabilumas, neadekvatumas.

Atsiliepimas parašytas: 2024.05.04

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Julia

Taromatas

Šiandien apie 21val. 10 min rimi taromate šiaurės g. 37 pridavinejant depozitine tara, taromatas užstrigo, po ilgo laukimo darbuotojo, neištveriau ir pati nuėjau į parduotuve prašyti pagalbos, tenai sutikau pamainos vadove apsipirkančia kasoje, paprašius jos pagalbos taromate ji man naglai pasakė kad ji ne taromato darbuotoja o taromato darbuotojas jau nedirba, pasakiau kad taromatas pas jus dirba iki 22val ir yra atidarytas šiuo metu ir ji reikia ištuštinti, pamainos vadovė paprašė apsaugos darbuotojo kad jis prieitu prie taromato į ka jis atsakė kad jis yra apsaugos darbuotojas o ne taromato darbuotojas, paklausiau pamainos vadovės ar galės prieiti prie taromato kai apsipirks, tai ji pasakė kad taromatas neveikia, ir kad raktu neturi. Kažkaip keista jeigu apsauga prieitu tenai tai raktai atsirastu o jai pati pamainos vadovė tai raktai pasislepia, o gal tiesiog karuna nuo galvos nuslys? Ši karta rašau jums, o sekanti karta kreipsiuos į vartotoju teisės, nes vakarais su taromatu šitoje parduotuvėje yra problema.
Chamiškas aptarnavimas
Neveikiantis taromatas

Atsiliepimas parašytas: 2024.04.29

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
domas

Surugusios ryziu salotos su krabu skonio lazdelemis

Baisu, pačios šlykščiausios salotos kurias ragavau gyvenime net suvimde teko ispjauti ir ismesti pirktos mandarino rimi
Smyrda

Atsiliepimas parašytas: 2024.04.18

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Danguole

Apsauginio darbas?!

04.02.8.30.Trakų RIMI.Žmonių gal 5 ,paėmiau varškės,espres kavos sumokėjau kasoje,viskas ok.Išeinant suregavo garsinis signalas,ramiai laukiau kavos priėjęs apsauginis čia ir dabar liepė iškrauti VISKĄ kas buvo krepšelyje ,nors maisto tebuvo ta viena varškė už kurią sumokėta.Aš buvau po paros budėjimo ir tikrai nemalonu salėje prie kasos dėti asmeninius daiktus.Į ieškiklį sureagavo knyga pirkta PALANGOJE MAXIMA .Toje situacijoje nemaloniausia tai jog puikiai žinojo jog nieko neturiu,daiktai nieko bendro neturi su RIMI ...Tiesiog buvo noras pasityčioti ir parodyti savo ,,galią".Ar neturi būti kamerų išdėstytų prekybos salėje?Kas negerai su jų apsauga jei reaguoja į čipą esantį knygoje kuri pirkta seniausia?Po paros darbo, vietoje poilsio patyriau stresą....

Atsiliepimas parašytas: 2024.04.02

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Žemyna

Labai patinka pristatymo į namus paslaugą

Tvarkingi, Klaipėdoje gerai pristato, su geru galiojimu, geros kokybes prekes. Rimi akcijos taip pat visos tokios pat kaip pc ir dar kokios nors papildomos. Dar pritaiko asmeninę nuolaidą perkamoms dažnai prekėms..liuks

Atsiliepimas parašytas: 2023.12.13

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Rugpjūtis

online geriausi

Tikrai didelis pasirinkimas internetu, ne taip kaip kiti puses prekiu nerodo, nors pc maciau. Malonus kurjeriai. Retai buna, kad kazko neatveztu, ka uzsakei. Dar paleido lojalumo programa, super uzdirbtus pinigus galima isleist irgi internetu :)Saunuoliai!

Atsiliepimas parašytas: 2023.12.01

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Brigita

Labai gerai

Didelis vynų ir sūrių pasirinkimas, erdvi, patogus parkingas. Pardavėjos nelabai malonios. Rimi Palangoje.
Asortimentas
Mažokai darbuotojų

Atsiliepimas parašytas: 2023.11.06

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Gaile

Nepirkite Rimi ženklo degtukų

Klaikios kokybės Rimi ženklo degtukai. Apie 50 - 60 proc. degtukų, bandant juos uždegti, sulūžta. Bet svarbiausia - jie yra NESAUGŪS, nes gan gerai užsidega ir tuo pačiu veiksmu nulūžta. Užsidegęs ir nulūžęs galas nukrenta bele kur. Reikia skubiai ieškoti kur, kad nesudeginti namų. Todėl reikia jais naudotis tik atokiai nuo staigiai įsiliepsnojančių daiktų.

Atsiliepimas parašytas: 2023.11.03

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Greta

Šiaip patinka, bet

Mėgstu apsipirkinėt rimi, jau kaip ir žinau, kad prekės ten kokybiškos, nu bet nusipirkau pieno, baisu ir gert..Gal ir reikia įtraukt pigesnių prekių į asortimentą, bet kokybė irgi svarbu, na nei vienas lietuviškas pienas nepakliuvo toks brokuotas.

Atsiliepimas parašytas: 2023.10.31

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Ingrida

Rimi Tilžės g. 109 Šiauliai

Malonus personalas, be didelių eilių, daug produktų. Kainos nemažos, bet kartais įmeta gerų akcijų.
Prabangi, švari, erdvi
kainos didokos

Atsiliepimas parašytas: 2023.10.29

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:

Klausimai ir atsakymai