Atsiliepimai

Atsiliepimai

sarasnoos

Labai geras variantas peršalus

Pajutus pirmus peršalimo simptomus visuomet stengiuos turėti po ranka propodezo. Puikiai numalšina sudirgusią gerklę, jos "kutenimą". Labiausiai patinka imbiero skonio, nes kiek esu išbandęs, suteikė geriausią efektą.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.05

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Arminas

Puikus variantas sergant

Mane dažnai kamuoja gerklės skausmas. Labai greitai peršalu, esu neatsparus, todėl noriu pasakyti, kad šie vaistai patys geriausi nuo gerklės skausmo. Esu daug išbandęs kitų gydomųjų priemonių, tačiau šie vaistai labiausiai padėjo.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.04

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Gurkis

Kai būna ligos pradžia - tikrai veiksmingas vaistas.

Kadangi dažnai susiduriu su gerklės skausmu, todėl esu išbandžius daug įvairių vaistų būtent nuo jos skausmo. Iš visų variantų pastebėjau, kad šie labiausiai padeda ir greičiausiai suveikia, žinoma, jeigu laiku susiimu ir pradedu juos vartoti, stipresnius gerklės skausmus nenuima bent jau man šis vaistas, todėl ir sakau, kad laiku susiimti reikia, nes jie gydo tik pačią pradžią gerklės skausmo. Kaina nedidelė, įsigyti visose vaistinėse galima, skonių taip pat yra keletas, todėl galima pasirinkti pagal savo poreikius.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.02

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Heda

Padeda sumažinti gerklės skausmą

Man tinka ši priemonė su imbieru. Nors kvapas ne itin patinka, tačiau sudirgusią gerklę nuramina. Pradedu vartoti vos tik pajutusi skausmą, kad infekcija neišplistų, tad dažniausiai padeda.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.30

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Sagenas

Vienas pirmųjų dalykų peršalus

Peršalus pirmiausiai griebiuosi arbatų, o jei efekto reikia greičiau, tai renkuosi įvairiausias pastiles, tarp kurių ir propodezą. Sunku vertinti efektą, kai naudoju ne vieną priemonę, tačiau mano priemonių kombinacija, į kurią įeina propodezas, suveikia greitai, tad rekomenduoju.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.26

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Tomas

Geros pastilės nuo kosulio

Propodezą naudoju jau kelis metus, aišku, tik peršalus. Jo galima įsigyti vaistinėse už kelis eurus per dėžutę. Būna su įvairias skoniais: mentoliu, cinamonu, imbieru ir pan. Man maloniausi du pastarieji. Paėmus porą jų nuraminama sudigus gerklė ir taip galima išvengti nemalonių atsikosėjimu. Tiesa - nepiktnaudžiaukite, karštos arbatos geriausias peršalimo vaistas!

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.22

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai

Sau
Ar propodezo tabletes dideles?

Sau parašė klausimą 2018.04.25

Netinkamas klausimas? Pranešk

Atsakyti