Atsiliepimai

Plytinės kartodromas

Plytinės g. 27, Vilnius

Atsiliepimai

Dovilė

Nuostabi vieta

Vieną vakarą su draugais nutarėme, kad norime išbandyti kažką naujo ir pasirinkome kartingus ir būtent Plytinės kartodromą (nes girdėjome gerus atsiliepimus apie jį). Ir tikrai nenusivylėmė, nors ir važinėjome tik 10min. įspūdžių ir pokalbių su draugais apie lenktynes buvo visai dienai :D Tik man kaip moteriai, tų 10 minučių buvo per akis, nes tikrai pavargo rankos, nes visą laiką įsitempus laikiau vairą.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.10

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
PopiPop

Man labai patiko Plytinės kartodrome

Pernai vasarą pirmą kartą išbandžiau pramogą su kartingais. Su darbo kolektyvu nuvome Plytinės kartodrome, šventėme įmonės gimtadienį. Man labai patiko toks šventimo būdas, smagiai parungtyniavome su kolegomis, pamatėme kas stipriausias :) Adrenalino dozė tikrai gera, paskui norisi ir su mašina spausti :) Pramoga atrodo gandėtina saugi, nors spaudžiau pedalą iki galo,posūkyje ganėtinai stabiliai pasukdavau - kartingas nevirsta. Gal šiek tiek baisiau, kai kas nors į tave įsirėžia, tada tikrai nemalonu :) Norėčiau ten dar grįžti daug kartų, gaila kad šiek tiek brangoka..

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.08

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Arminas

Ekstremalams pats tas

Nebloga vietelė. Patiko, jog yra nemažai posūkių, kurie gan neblogai išvinguriuoti. Ilga trasa, kuria smagu važiuoti. Siūlyčiau visiems išbandyti šią trasą, kurie dar nėra išbandę.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.07

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Evaldas

Puikiai praleistas laikas

Labai smagi trasa, kurioje galima pasiekti maksimalų greitį. Neblogi kartingai, malonus aptarnavimas. Pliusai tas, kad važiuojama yra lauke ir trasa yra ilga, plati, su daug įvairių posukių, tikrai galima praleisti smagiai laiką su draugų kompanija. Ypač smagu, kad gali užsisakyti mini lektynes, kartu su draugais varžytis keliose važiavimuose.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.06

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:

Klausimai ir atsakymai