Atsiliepimai

Optimum Nutrition Gold Standard Pre-Workout

Atsiliepimai

Myxas

Neįspudingas

Visai neblogas tačiau lyginant su kitais rinkoje esančiais produktais tai nieko įspudingo, aišku priklauso nuo žmogaus, net man asmeniškai nelabai "kabino" siūlyčiau nusipirkti meginukus ir pažiūrėti ar veikia o tik tada pirkti visa pakuote.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.04

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

ewaldux779

Geras produktas, tačiau reiktų nepiktnaudžiauti.

Produktas kokybiškas, yra ir stipresnių rinkoje, tačiau kaina nebloga, lyginant su kokybe. Vartojau keletą treniruočių iš eilės, organizmas pripranta ir nebėra iš to naudos, taip pat manau, kad geriau motyvuoti save, negu gerti nuolat pre-workout.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.16

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Lukas

Jokio poveikio

Šis produktas man labiau veikė kaip placebas negu pastebėjau kažką įprasto, vartojau apie savaitę po to nustojau, nes paprasčiausiai nieko nepajutau, galbūt daugiau psichologiškai vieną-dvi dienas atrodė, kad treniruotės intensyvesnės, tačiau naudojantis laiko sekimo priemonėmis ir svorių užsirašymu - visiškai jokių pasikeitimų, o ir nuovargis panašus.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.16

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

gytis899

Suteikia daug jėgų

Labai geras preparatas prieš treniruotę, kai trūksta jėgų ar tai nerandu motyvacijos sportuoti. Labai geri skoniai, platus jų pasirinkimas ir kaina tikrai prieinama. Vertinčiau gerai, minusas tas, kad tokie dalykai labai skatina priklausomybę, todėl vertėtų daryti pertraukas.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.14

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

spirgis111

Puikus pre-workoutas.

Naudoju pre-workoutus dažniausiai prieš treniruote kaip būnu mažai pamiegojes, kas dažniausiai būna visalaika. Kaušelis šito preworkouto ir kaip naujas žmogus, treniruote būna intensyvesnė ir labiau koncentruota. Aplinkui matai tik geležį ir energijos antplūdį... Platus skonių pasirinkimas. Vienintelis minusas kad nereikia per dažnai naudoti, jeigu išnaudoji 30 porcijų padaryti vienos ar dviejų savaičių pertrauką, nes gali mažėti efektas ir nepajausti papildo.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.03

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai