Atsiliepimai

Pagaminimo metai

A (2003-2012) (3)

B (2010-2017) (1)

Atsiliepimai

DonVital

Miesto automobilis

Tinka tiems, kas su juo važinės mieste ir tiek mieste. Trasoje visiškai netrauks, nebent imsite galingesnį ir naujesnį modelį, tada nekils problemų. Šeimos automobilis. Privalumas, kad aukštai sėdi. Dažnai reikia keisti vairo traukos, žiauriai rūdija. Šiaip patikimas miesto automobilis, geriau imti dyzelį.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.04

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
L33t

Kainos ir kokybės santykis geras

Labai patogu ypač šeimoms su vaikais, nes galinės durelės atsidaro į kitą pusę tad sodinant vaikus į jų kėdutes labai patogu. Per pirmus metus eksploatacijos problemų neturėjau.Tik nusipirkus pasikeičiau tepalą ir tiek. Kas nepatinka tai apdailos detalės salone.Ypač tie sėdynių strypai metaliniai per vidurį, bet iš esmės priprantama.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.03

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
PopiPop

Mano mašinytė :)

Turiu 2005 metų 1,7 CDTI Opel Meriva. Pasisakysiu iš moteriškosios pusės ką pastebėjau, labai į variklį nelysiu :) automobilis vienu metu toks erdvus, ir kartu toks kompaktiškas ir manevringas. Man labai patinka tai, kad jis aukštas, patogu įlipti bei iš aukšto žiūrėti į kelią, tik posūlyje šiek tiek nestabilu, turbūt dėl aukščio. Bagažinė irgi ganėtinai erdvi, manau netgi kūdikio vežimėlis tilptų. Aišku mašinytė yra miesto, nes ilgajame kelyje jau pasiekus 110km/h greitį kriokia :) Rūdys taip pat myli šį mašiniuką. Kas sezoną vis išlenda koks nors gedimas, kur reikia investuoti iki 200 eur, bet turbūt normalu, visgi mašina ne nauja.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.18

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
ewaldux779

Geras, ekonomiškos klasės automobilis!

Pliusai, kad vietos labai daug, dideli langai, sėdi aukštai, 1.7cdi variklio trauka labai gerai, tikrai nustebino. Minusai, kad surinkimo medžiagos pigios, sunku rasti pilnesnės komplektacijos. Bet viską atperka ekonomija ir paties automobilio kaina.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.13

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:

Klausimai ir atsakymai