Atsiliepimai

Atsiliepimai

RTS

Puiki parduotuvė

Nežinau ar aš čia taip užtaikau ar čia taip visada, bet čia randu tikrai daugiau įvairių akcijų lyginant su kitomis parduotuvėmis. Už tą pačią kainą tikrai išsinešu daugiau prekių. Taip pat pastebėjau, kad būtent norfoje yra didesnis pasirinkimas lavinamųjų žaislų vaikams geromis kainomis. Tačiau nepatinka tai, kad dažniausiai norfos įsikūrusios nuošalesnėse vietose.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.14

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

DEZAVU

Pigiausias parduotuvių tinklas

Kiek žinoma tai norfa siūlo pačias žemiausias kainas prekėms, tačiau kažkodėl manęs netraukia norfa, nes strategiškai nepatogioje vietoje. Kiek pastebėjau dažniausiai jie kažkur nuošalyje įsikurę, kad ten apsilankyti tik su automobiliu, ir ko gero jei su automobiliu tai pirkti jau daugiau prekių. Žvaigždes skiriu vien dėl kainos bei mokamų didžiausių atlyginimų darbuotojams iš visų prekybos centrų.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.10

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Myxas

Kaina/kokybe

Norfa mažiau išreklamuota parduotuvė nei kitos didžiosios tačiau kaip ir kitose yra daug gerų prekių, daug kas yra pigiau nei kitose, bet taip pat kartais pasitaiko ir nekokybišku produktu, taupesniems žmonėms tikrai rekomenduoju nes galite rasti daug įvairių pigesnių prekių.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.08

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Versus1994

Norfa jei gyvenat šalia

Ši parduotuvė nėra kažkuo ypatinga. Kainos yra vidutinės, bet akcijų metu pirkti galima drąsiau, aišku ne visada, bet daugumos atveju. Dažnai akcijos būna taikomos turint Norfos nuolaidų kortele - tai ir yra galbūt vienas didesnių šios parduotuvės privalumų. Kadangi akcijų su kortele būna tikrai gerų ir kita pusė, kad į kortelę taip pat ganėtinai sparčiai kaupiasi pinigai.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.08

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

ewaldux779

Nebloga parduotuvė

Kartais tenka pasirinkti šį prekybos tinklą. Kainų atžvilgiu gan neblogas pasirinkimasm, o ir nuolaidų neblogų karts nuo karto padaro, todėl bent man po Aibės antoje vietoje.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.05

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

DonVital

Ne maisto prekėms

Norfoje galima pirkti kai kurias prekes automobiliams, alyvuoges, gyvūnų maistą ar panašiai, bet ne tokias maisto prekes, kaip mėsa, nes brangi (nebent užtaikai ant akcijų), kepta vištiena labai neskani, salotos tragiškos būna, jaučiasi kažkoks geležies skonis. Apsimoka nebent eiti, kai yra akcijų.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.05

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Dovilė

Norfa normaliai

Tai parduotuvė jeigu reikia nusipirkti įprastų prekių, duona, batonas, kruopos ir pan. Bet jeigu norite kažko įmantresnio, tai tikrai čia nerasite. Norfoje šiek tiek pigiau nei pas konkurentus daugelis prekių. Labai gera žalia mėsa. Kas iš minusų tai prastos daržovės ir vaisiai, bei trūksta parduotuvėje elementarios tvarkos.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.04

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Auris

Turi ir pliusų, ir minusų

Kas patinka: jog prekių pasirinkimas itin didelis, nors pačios parduotuvės ir nedidelės (įvairių rūšių prekės, bet jų nedaug), dėl to nereikia daug vaikščioti norint rasti ką nors. Minusai: maisto kokybė dažniausiai būna prastesnė nei kitur; asmeniškai man, aplinka atrodo tamsesnė ir niūresnė; kartais pastebim netvarką ir pnš.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.01

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Lukas

Vis rečiau aplankomas prekybos centras

Paprasčiausiai vis rečiau lankausi šiame prekybos centre, kadangi kainos negali konkuruoti su kitais prekybos centrais, o ir jaučiasi stiprus prekių pasirinkimo sumažėjimas, manyčiau, jog laikas nemažom permainomis, nes dabar visiškai nekreipia dėmesio į vartotojo pastabas

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.24

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Blofeld

Gan paprasta, tačiau patogi parduotuvė

Norfa nėra iš tų parduotuvių, kurios trauktų savo gražiu interjeru ar prekių gausa, tačiau parduotuvės įsikūrusios gan patogiose vietose, netoli namų, tad tenka apsilankyti. Vaisiai ir daržovės dažniausiai nebūna verti dėmesio, nes nebūna šviežūs, arba būna papuvę, tačiau visos kitos prekės yra kokybiškos ir geros, taip pat mėsa čia viena iš geriausių. Yra prekių, kurių kitose parduotuvėse nėra.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.24

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai