Atsiliepimai

Atsiliepimai

Wimimi

Norejau tikėti jog jis turi nors kažkiek gėrio

Visiška nesamonė! Kažkada nupirkau per klaidą ir pasigailejau. Suviliojo vokiški žodžiai, pagalvojau "Vokiška kokybė, reikia imt". Bet nėra čia nei kokybės nei naudos, net jei ši produktą naudoti kaip plaukų kaukę. Visiškai jokio poveikio, tik sunkiai nusiplaunantys riebalai. . .

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.10

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

RTS

nieko gero

Pliusai - nebrangi priemonė. Minusai - labai sunku išplauti priemonę iš plaukų. Naudojant šią priemonę plaukai dvigubai greičiau susiriebaluoja. Teigiamo efekto nespėjau pastebėti, nes pradėjo labai erzinti pastovus plaukų riebalavimasis ir aliejų tiesiog išmečiau.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.06

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Danguota

Bevertis skystis

Šį aliejų pirkau norėdama atgaivinti plaukus. Deja, per vėlai paskaičiau sudėtį - šis produktas ne aliejus, o kažkoks naftos gaminys. Teko išpilti į klozetą - ten tokiam beverčiui, turbūt tik plaukus gadinančiam produktui ir vieta. Verta investuoti daugiau pinigų ir įsigyti nerafinuoto, ekologiško varnalėšų aliejaus. Tiesa, šio ''aliejaus'' kiekis nėra didelis, bet kaina taip pat nedžiugina.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.01

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Heda

Nenaudingas daiktas

Nelabai galėčiau šios priemonės pavadinti aliejumi, nes jo sudėtyje labai daug cheminių medžiagų.. Jokio teigiamo efekto naudojant šią priemonę nesulaukiau, nuo jos tik plaukai greičiau susiriebaluodavo. Priemonė tikrai negydė ir nestiprino mano plaukų. Nerekomenduoju.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.25

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai