Atsiliepimai

Atsiliepimai

sportgirl

idealaus dydžio fotoaparatas

Išvis Nikon firmos fotoaparatai garsėja savo puikumu ir praktiškumu. Jei reiktų rinktis Nikon ar Canon pasirinkčiau Nikon dėl jo tam tikrų privalumų. Dydis pritaikytas kasdieniam nešiojimui, fotografuojant kiekvienos dienos įvykius, geras fokusavimas ir daug megapikselių siekiant gauti vertą dėmesio kadrą. Stebina tai jog kaina atitinka šio fotoaparato privalumus, tikrai rekomenduoju jei ieškote kažko praktiško kiekvienam gyvenimo ritmui įamžinti.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.07

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

liubertas

Puikus nedidelis fotoaparatas

Šis fotoaparatas man labiausiai patinka dėl savo dydžio, jis nėra didelis, netrukdo nešiotis visą dieną su savimi ir padeda norint išgauti puikią nuotraukų ar video kokybę! Šauniausia tai, kad puiki ne tik nuotrauko raiška, tačiau nufilmuotas vaizdas taip pat turi puikią kokybę.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.27

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

ewaldux779

Vertas dėmesio fotoaparatas

Kelioninis, mėgėjiškas fotoaparatas, aišku, gal ir nėra malonu visada tampytis tokį svorį, bet norint kokybiškų nuotraukų ir gerų video puikus pasirinkimas!

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.23

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

PopiPop

Puikus veidrodinis fotoaparatas

Visad svajojau apie didelį puikiai fotografuojantį su dideliu objektyvu fotoaparatą, tad pasidovanojau jį sau studijų baigimo proga. Labai džiaugiuosi nuotraukų kokybe, smagu laikyti fotoaparatą rankose. Tačiau dažnai dėl jo dydžio, fotoaparatas tiesiog lieka namuose, nes išties nėra labai patogu turėt atskirą rankinę ir nešulį grynai jam. Nors fotoaparatas ir geras bei kokybiškas, bet atsukus laiką, geriau pirkčiau mažesnį, t.y. sisteminį kokį, sako su jais kokybė taip pat super, galima keisti ir objektyvus.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.23

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

spyrsmen

Puikus fotoaparatas

Ilgai tarnaujantis ir kokybiškai fotografuojantis fotoaparatas. Kaina puikiai atitinkanti kokybę, be to aparato vertė ne tiek ir daug nukritus, nors praėjo jau 3 metai nuo jo įsigyjimo

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.22

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Blackbeard

Ne veltui populiarus

Žinau labai daug žmonių, kas naudoja šį fotoaparatą ir nesiskundžia. Susigundžiau įsigyti ir aš, nors tikrai nesu fotografas. Galiu pasakyti, kad daikčiukas už tokią kainą tiesiog tobulas. Labai gerai apgalvotas mygtukų išdėstymas, lengva pasiekt ISO nustatymus, baltos spalvos balansą, išlaikymą ir t.t. Nuotraukos labai ryškios. Shutter Priority funkcija padeda labai greitai nufotkinti, kas irgi būna naudinga (tiesa, kokybė kiek sumažėja). Visumoj, nepabijočiau duoti šitam fotikui 10/10 :)

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.17

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Sagenas

Puikus pradedantiesiems

Tai puikus fotoaparatas pradedantiesiems. Jame yra visos privalomos funkcijos, tad nesunkiai (ypač su techninės instrukcijos pagalba) galima pramokti juo naudotis, sužinoti visus terminus ir išbandyti galimybės. Tiesa, standartinis objektyvas nėra pats geriausias, tad jau greitai užsinorėtumėte daug priedų.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.07

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai