Atsiliepimai

Atsiliepimai

Versus1994

Dabartinis telefonas

Šiuo metu naudojuosi šiuo telefonu, esu labai patenkintas. Antspaudo skaitytuvas puikiai veikia, kaip už tokią telefono kainą tai net keista. Veikia sparčiai, nestringa, žaidimų nežaidžiu, todėl tuo klausimu nieko pasakyti negaliu. Dėl ryšio kartais būna nesklandumų, bet jie ypač trumpi, dingsta ryšis ir 5-10 sekundžių vėl viskas tvarkoj, tai nėra dažnas dalykas, pasitaikė 2-3 kartus per ~5 mėnesius naudojimo. Minusai: kamera - nėra gera, ekranas braižosi, reiktų plėvelės. Bendrai - labai neblogas telefonas už ~100 eurų.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.20

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Vilius

Puikus biudžetinis variantas!

Puikus pasirinkimas norintiems ko nors išmanesnio už biudžetinio flagmano kainą! Ryškus, didelis ekranas, talpi baterija. Dinorex stiklas, kuris apsaugos nuo dužimų ir įbrežimų, solidus bei patrauklus dizainas, puikus pasirinkimas taupantiems!

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.15

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

petrasr

Puikus kiniškas flagmanas

Naudojau Meizu M2 Note, naudoti teko ir naujesnį modeliuką - M3 Note. Ką galiu pasakyti - naujesnis modelis ir geresnis. Pastebima iš karto buvo tai, kad M3 tvirtesnis, sunkesnis, patvaresnis už senesnį M2. Telefonas taip pat puikus kainos/kokybės santykiu. Turi dar talpesnę bateriją (4100mAh) tai pat operatyvi atmintis didesnė, 3 GB suteikia labai daug laisvės telefonui. Jis veikia sparčiai, nestringa. Dizainas telefono paprastas, bet pagražintas, atrodo geriau, atrodo labai prašmatniai. Kitos techninės savybės kaip procesorius, kamera labai daug kuo nesiskiria, bet bent man M3 yra spartesnis už M2. Taip pat, ekranas turi papildomą apsaugą, tad net nereikia (nebūtina) pirkti atskiru plėvelių, stikliukų, nes yra "Dinorex T2X-1 scratch/shock resistant glass". Galbūt kiek apmaudu, kad Meizu nepasistengia ir neįdiegia radijo bei NFC.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.06

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai