Atsiliepimai

McDonald's

www.mcd.lt/lt

Atsiliepimai

Kamilė

Labai ilgai gamina.

Akropolio McDonald's laukiau 56 minutes vidutinio komplekso pradžiai ekrane nepasirodė skaičius užsakymo apie 15min ir vėliau kai atsirado ir buvo pirmas jį tiesiog panaikino.

Atsiliepimas parašytas: 2020.01.12

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Dovilė

Nesusipratimai

Sveiki Klaipėdos mcd jau nejuokais baigia užknisti. Iškokinkit savo darbuotojus maloniai bendrauti ir geriau ir atidžiau dirbti. To gauname visiškai ne savo užsakymą, to užsisakai karštą arbatą ir gauni vietoje jos šaltą ir dar su ledu. Pasakius kad prašėme arbatos atrėžia tai čia ir yra arbata. Žaisliukų vaikiškų puse neturi nors nuotraukuose pavaizduoti.
Trūksta atidumo

Atsiliepimas parašytas: 2020.01.02

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Asta

Aptarnavimas nulio vertas

Ledų laukti 10min ir poto dar man akis drasko vadovaujantis, kad viskas iš eilės nors buvus panelė prieš mus gavo užsakymą pirma, apsurdas

Atsiliepimas parašytas: 2019.12.16

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Ina

Siaubingas aptarnavimas

Nu žinokit rimtai jau pykta darosi. Visą laiką išsinešimui kažko neįdeda, reikia tikrinti už ką moki pinigus. Aš suprantu, kad jie sau į kišenę įsideda mūsų sumokėtus pinigus. Užknisa, kad reikia pastoviai tikrinti

Atsiliepimas parašytas: 2019.12.13

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Sigita

Blogai

Greito maisto restoranas bet užsakymo reik laukt minimum pusvalandį tai jau geriau nueit į normalią kavinę ir tikrai greičiau but aptarnautai.

Atsiliepimas parašytas: 2019.11.24

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Tais

Ukmergės g 229.Ranga.

Geras aptarnavimas, ypač paslaugūs admin Karolis viską prižiūri. Geras susisiekimas, bet kai pastate Rimi tai vakarais kamštis.
Greitis ,aptarnavimas

Atsiliepimas parašytas: 2019.11.21

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Diana

blogas aptarnavimas

2019 11 11 apie 12.20 val. Vilniuje Ukmergės g. esančiame restorane teko pralaukti virš 15 min., kol McDrive priėmė užsakymą, įvykdė ir aptarnavo, nors buvo vos dvi mašinos, kai vasarą tuo metu daug daugiau ir viskas dau greičiau. Aiškiai matėsi, kad darbuotoja visai nesigaudo ir nieko nespėja, tai gal reikia pagalvoti, ar išvis nori dirbti.

Atsiliepimas parašytas: 2019.11.12

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Jelena

Nepilnas užsakymas

Spalio 11d.vakare Šiaulių Akropolio McDonald'e užsakėme maistą išsinešimui ir grįžę namo pamatėm jog trūksta vieno chikenburgerio ir šiaudelių gėrimams. Atgal juk aišku nebegrįši ☹️Ir čia jau antras kartas kai trūksta kažko.

Atsiliepimas parašytas: 2019.10.15

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Martyna

Nepatiko

Visi dirba be pirštinių, o vienas vaikinas dar ir kosija, na tikrai nehigieniška, nusivyliau tokiu darbininkų elgesiu bei higiena.

Atsiliepimas parašytas: 2019.10.12

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Dovile

Labai prastas aptarnavimas

Spalio 11 d. lankėmės Šiaulių Akropolio McDonalde. Negana to, kad užsakymo laukėme labai ilgai, pasirodo jie praleido kažkokiu būdu jį, pasiprašėm jo patys. Užsakymas atkeliavo nepilnas, trūko gėrimo, bulvyčių, padažų ir t.t. Suprantama visi dirbame ir visko pasitaiko, bet nei vienas darbuotojas nesugebėjo pasakyt atsiprašome ar kažko panašaus, man netgi priėjus pasakyt, kad dar užsakyme ne viskas pasakė, kad mes iki 22 tedirbame... Apsilankymas ilgume gavos kaip restorane, o aptarnavimas - 0 balų...

Atsiliepimas parašytas: 2019.10.11

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai