Atsiliepimai

McDonald's

www.mcd.lt/lt

Atsiliepimai

Diana

blogas aptarnavimas

2019 11 11 apie 12.20 val. Vilniuje Ukmergės g. esančiame restorane teko pralaukti virš 15 min., kol McDrive priėmė užsakymą, įvykdė ir aptarnavo, nors buvo vos dvi mašinos, kai vasarą tuo metu daug daugiau ir viskas dau greičiau. Aiškiai matėsi, kad darbuotoja visai nesigaudo ir nieko nespėja, tai gal reikia pagalvoti, ar išvis nori dirbti.

Atsiliepimas parašytas: 2019.11.12

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Jelena

Nepilnas užsakymas

Spalio 11d.vakare Šiaulių Akropolio McDonald'e užsakėme maistą išsinešimui ir grįžę namo pamatėm jog trūksta vieno chikenburgerio ir šiaudelių gėrimams. Atgal juk aišku nebegrįši ☹️Ir čia jau antras kartas kai trūksta kažko.

Atsiliepimas parašytas: 2019.10.15

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Martyna

Nepatiko

Visi dirba be pirštinių, o vienas vaikinas dar ir kosija, na tikrai nehigieniška, nusivyliau tokiu darbininkų elgesiu bei higiena.

Atsiliepimas parašytas: 2019.10.12

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Dovile

Labai prastas aptarnavimas

Spalio 11 d. lankėmės Šiaulių Akropolio McDonalde. Negana to, kad užsakymo laukėme labai ilgai, pasirodo jie praleido kažkokiu būdu jį, pasiprašėm jo patys. Užsakymas atkeliavo nepilnas, trūko gėrimo, bulvyčių, padažų ir t.t. Suprantama visi dirbame ir visko pasitaiko, bet nei vienas darbuotojas nesugebėjo pasakyt atsiprašome ar kažko panašaus, man netgi priėjus pasakyt, kad dar užsakyme ne viskas pasakė, kad mes iki 22 tedirbame... Apsilankymas ilgume gavos kaip restorane, o aptarnavimas - 0 balų...

Atsiliepimas parašytas: 2019.10.11

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

jovile

Nepagarbus darbuotojo elgesys

Karaliaus Mindaugo McDonalde 13.35 darbuotojas atėjes pakeisti šiukšlių dėžės šalia staliuko apdaužė/aptrankė galvą su šiukšlių maišu norėdamas jį išskleisti ir net neatsiprašė tokio žioplumo ir nerangumo nesu mačiusi gyvenime... sėkmės su tokiais darbuotojais....
Tokio žioplumo nesu mačiusi

Atsiliepimas parašytas: 2019.10.07

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Agata

Fabijoniškių McDonald's

Eilinį kartą Fabijoniškių McDonald's mane nuvilia, bulvytės nepadruskintos, bet nekreipiu į tai dėmesio, bet kai supainioja ne pirmą kart padažą už kurį moku, kaip buvo šiandien, tai atsiprašau. Nekalbu apie tai, kad kiekvieną kart tikrinu prie jų užsakymą, nes kartais pamiršta įdėt mėsainį ar bulves.

Atsiliepimas parašytas: 2019.09.25

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Raimonda

Pamiršo užsakymą

Gedimino pr mcdonalds 11.26 užsisakėme chickenburger*2 ir dideli bulvyčių. Prie lauko langelio. Skubėdama mergina įvedė mc'chiken. Na kad jau buvom alkani tiek to. Po 35 minučių jau pradėjome belsti į langelį nes pusvalandį yra gaminami karštieji patiekalai gerame restorane. Iš tolo mergina atkreipė dėmesį. Paklausė ką užsakėme. Tada atnešė 2 mc'chikenus ir didelį kolos. Pasakėme, kad neužsakinėjome kolos o bulvyčių didelį. Na paburbėjo, kad tokio užsakymo nemato. Tuomet davė mūsų užsakytą maistą. Nu nzn kas vyksta. Bet darbuotojai patys nesupranta ką daro. Vištiena labai sausa . Nerekomenduoju niekam, yra pilna kitų užkandinių, kur gausi greitai ir skaniai.
Baisi kokybė. Flegmiškas aptarnavimas.
Nuo a iki ž. Nei aptarnavimo nei kokybės

Atsiliepimas parašytas: 2019.09.11

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Kristina

Labai nekokybiškas maistas

Apsilankius mcdonal’s panoramoje tikrai buvau nuvilta eilinį kartą. Vieną kartą apsilankius negavome ne tik pilno užsakymo bet ir neks neskubėjo atiduoti mano užsakymo nors buvau užsakius porciją bulvyčių ir 2 pyragėlius, tai reikėjo laukti 40min. Tikrai apsurdas. Bet kantrybė jau baigėsi kai šiandien ir vėl apsilankius panoramos mcdonald’s nusipirkus kokakolos gėriau vandenį. Tikrai puodelyje buvo ledukai ir biškuti atspalvio kolos. Žinokite tikrai nėra malonu kai perki, kad pavalgyt ar atsigerti o maistą išmeti... Prašyčiau kažkokios kompensacijos už nekokybiškus produktus ir neatgauto iki galo užsakymo. Ačiū

Atsiliepimas parašytas: 2019.04.24

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Dj

Labai didelis darbuotojų neatidumas.

Jau antrą kartą iš eilės gaunu ne pilną užsakymą. Vieną kartą sumuštinio sudėtis ne tokia (ingredientų trūkumas). Antrą kartą aplamai bulvyčių didelės porcijos trūko. Kodėl aš privalau sumokėjęs pinigus dar krapštytis po maišą ir viską tikrinti. Betrūko, kad dar sumuštinius pradėčiau ardyti ir tikrinti ir viskas vietoje. Abu užsakymai buvo daryti Žirmūnų mcdonald's, kareivių gatvėje.
Dabar jau privalumų jokių.
Trūkumai tokie, kad po užsakymo turi tikrinti kiekvieną smulkmeną.

Atsiliepimas parašytas: 2019.03.30

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Sergej

Blogas darbuotojų darbas

Mcdonalds DRIVE-STOTIS. Neteisingai užsakymą priėmė, ne tą ką užsakinėjome. Nedavė čekio, pasakė nuvažiuot toliau ir pasakė, kad atneš užsakymą. Bet 10 min pralaukęs nuėjau paklaust, pasakė nežino dėl užsakymo ir tuoj pasižiūrės, po ~5min atnešė užsakymą.
Nėra
Neatsiprašė.

Atsiliepimas parašytas: 2018.12.28

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai