Atsiliepimai

McDonald's

www.mcd.lt/lt

Atsiliepimai

Raimonda

Prastas požiūris į klientus

Keletą nė prieš karantiną, Šiaulių Akropolyje buvome užsipulti pardavėjos, nes paklausėme kur mūsų ledai, kuriuos "gamino" 20 min. Buvo pranešta Mcdonalds administracijai, bet niekas nė susisiekė ir ne atsiprašė.

Kita situacija šiandien, gavome mėsainius ir sūrainius, kurių neįmanoma valgyti, sūrainiuose sūrio nerasta.
Daugiau čia nebesilankysime.

Atsiliepimas parašytas: 2020.04.25

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Ramunė

Nusivyliau Mcdonaldo aptarnavimu

Vakar buvau Vikingu g. Mcdonalde, pirkau per mob programėlę, tai negana to, pareiškė, kad man taškai nepriklauso, bet dar ir 1 mėsainio neidėjo. Labai pikta!

Atsiliepimas parašytas: 2020.03.31

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Kamile

Sumaišytas užsakymas

Macdrive užsisakėme tris didelius dvigubo mėsainio su sūriu kompleksus ir gavome vieną kompleksą su paprastu sūrainiu. Ne pirmą kartą liekame apgauti.
Jokių.
Sumaišytas užsakymas

Atsiliepimas parašytas: 2020.03.20

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Viktorija

Nekompetetingas personalas

2020.02.27 21:54 Kasininkė 05.205 K. Mindaugo pr.
Siūlyčiau išmokinti darbuotoją kaip reikia taisyklingai priimti užsakymą.
Draugas jūsų meniu nežinodamas, paklausė ar turite kompleksų, atsakė, kad turime, tačiau nepaminėjo kokių. Draugas užsisakė sūrainio kompleksą su dviem papildomais sūrainiais. Kasininkė paklausė vidutinį ar didelį, draugas atsakė vidutinį. Paklausė ir gėrimo, atsakė, kad fanta. Kasininkė užsakymo nepakartojo. Atnešus užsakymą pasakėme, kad ne tai buvo užsakyta. Kasisinkė atsakė, kad tokių kompleksų, kurį užsisakė draugas pas juos net nėra. Žinoma draugas nenorėjo gaišti laiko ir neprieštaravo dėl užsakymo, tik tiek, kad nusivylė ir grįžti daugiau neketina. Draugas tikėjosi gauti tai, ką užsisakė, o gavo didelį dvigubą sūrainio kompleksą. Mano manymu, kasininkė iš karto turėjo įspėti, kad tokių kompleksų neturite, o ne užsakyti savo nuožiūra.
Personalo bendravimas su klientais

Atsiliepimas parašytas: 2020.02.27

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Kamilė

Labai ilgai gamina.

Akropolio McDonald's laukiau 56 minutes vidutinio komplekso pradžiai ekrane nepasirodė skaičius užsakymo apie 15min ir vėliau kai atsirado ir buvo pirmas jį tiesiog panaikino.

Atsiliepimas parašytas: 2020.01.12

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Dovilė

Nesusipratimai

Sveiki Klaipėdos mcd jau nejuokais baigia užknisti. Iškokinkit savo darbuotojus maloniai bendrauti ir geriau ir atidžiau dirbti. To gauname visiškai ne savo užsakymą, to užsisakai karštą arbatą ir gauni vietoje jos šaltą ir dar su ledu. Pasakius kad prašėme arbatos atrėžia tai čia ir yra arbata. Žaisliukų vaikiškų puse neturi nors nuotraukuose pavaizduoti.
Trūksta atidumo

Atsiliepimas parašytas: 2020.01.02

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Asta

Aptarnavimas nulio vertas

Ledų laukti 10min ir poto dar man akis drasko vadovaujantis, kad viskas iš eilės nors buvus panelė prieš mus gavo užsakymą pirma, apsurdas

Atsiliepimas parašytas: 2019.12.16

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Ina

Siaubingas aptarnavimas

Nu žinokit rimtai jau pykta darosi. Visą laiką išsinešimui kažko neįdeda, reikia tikrinti už ką moki pinigus. Aš suprantu, kad jie sau į kišenę įsideda mūsų sumokėtus pinigus. Užknisa, kad reikia pastoviai tikrinti

Atsiliepimas parašytas: 2019.12.13

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Sigita

Blogai

Greito maisto restoranas bet užsakymo reik laukt minimum pusvalandį tai jau geriau nueit į normalią kavinę ir tikrai greičiau but aptarnautai.

Atsiliepimas parašytas: 2019.11.24

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Tais

Ukmergės g 229.Ranga.

Geras aptarnavimas, ypač paslaugūs admin Karolis viską prižiūri. Geras susisiekimas, bet kai pastate Rimi tai vakarais kamštis.
Greitis ,aptarnavimas

Atsiliepimas parašytas: 2019.11.21

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai