Atsiliepimai

Atsiliepimai

Darius

Pilaitės McDonalds Vilnius

Gėrimas pakuotėje buvo blogai uždarytas ir visas išsipylė, apipylė visą maistą. Pakuotė praplėšta nebuvo. Likau labai nusivylęs, daugiau neužsakinėsiu maisto iš Vilniaus Pilaitės McDonald’s.
Gėrimas išsipylęs, maistas visas šlapias

Atsiliepimas parašytas: 2024.05.27

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Martynas

Beraščiai, nemoka skaityti

Ar jūsų darbuotojai moka skaityti? 18/5/2024 su drauge buvome Ukmergės 229 mcdonalds. Viduje buvo tragiškai karšta, todėl kaip protingi žmonės atsisėdome lauke ir užsakymą padarėme per programėlę. Numeris #129, kuris turėjo būti atneštas prie #606 stalo, kaip ir buvo parašyta. Mokėjimą atlikome 20:34, 21:05 stovėjau eilėje ir pats turėjau ieškoti, kur dingo užsakymas. Padavėja tiesiai šviesiai pasiplovė, vyresnioji pakeitė maistą į šiltą (gėrimai nebuvo pakeisti, ledukai sutirpę, šlykštu) IR DAR DRĮSO DRĄSKYTI AKIS, KAD TURIME KITAM KARTUI ATIDŽIAU KLAUSYTI!? Kas čia per bendravimas, jokio atsiprašau, kad mano vberaščiai pakalikai nemoka skaityti, kad maistas TURĖJO BŪTI atneštas ir padėtas ant stalo, kaip rašo programėlėje. Pabrėžiu, kad stalas lauke ir niekas neprivalo eiti ieškoti, kas kur ką diktuoja. Jokio atsiprašau, padėklą vos ne numetė ir nepatenkinta nuėjo. Aš pokalbio baigęs dar nebuvau. Prašau nubausti iur pamokyti už nekompetenciją, kad kitą kartą nepasikartotų, nes kitą kartą aš nebūsiu toks geras ir ištaškysiu visą padėklą. Neadekvatumas prieš nekompetenciją geriausiai išmoko tokias pamokas :)
Šaltą maistą pakeičia šiltu
Nemoka skaityti arba nemoka anglų kalbos

Atsiliepimas parašytas: 2024.05.18

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
ruslan

Del maisto kokibes

Sveiki, 2024.05.10
Laikas 00:12 užsakęs “drive” užsakima, dviguba surasi i ir vidutinė porcija bulvičiu,
viskas tvarkoj greitai maloniai aptarnavo McDonald “NORDIKA” darbuotuojas, atidave uzsakima važiuodamas namo kol maistas neatšalo nusprendžiau suvalgit, išviniuojas sumuštinį nesupratau iškart, veliau ijungiau šviesa ir pamačiau salotas, aš viska suprantu norit greičiau žmones aptarnaut bet salotos ten papuole kur ju neturi but, + bulvites buvo senos, pagulėjusios, na grišti jau neapsimokėjo naktis buvo, tai nuspredziau parašiti atsilepima.
Atidžiau stebekit gamyba.

Atsiliepimas parašytas: 2024.05.09

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
saltarasa

Geriausia vieta skanios kavos mylėtojams

Mano mėgstamiausias McDonald's Vilniuje.............................................................

Atsiliepimas parašytas: 2024.05.05

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Ajxkxjnz

Gruzdintas maestro

Gražinkite į meniu gruzdinta maestro su jalapenais!!!
Geresnio sumuštinio neesu valges!
.
Truksta maestro su jalapenais

Atsiliepimas parašytas: 2024.04.08

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Lina

Užsakymo mašinoje sumokėję laukėme 1val. 15minUžsakymo mašinoje sumokėję laukėme

Užsisakėme užsakymą per programėlę 14:47 su atnešimu į mašiną į pasirinktą vietą A . Nesulaukus užsakymo už 30min nuėjome į vidų pasiklausti. Buvo pranešta, kad laukti mašinoje ir musų užsakymą ruošia. Dar po 20min paskambinome telefonu pasiteiravome apie užsakymą, buvo pranešta kad už 2min bus pristatyta. Laukėme toliau. Praėjus valandai laiko dar kartą kreipėmės į Kauno savanorių pr. McDonald's. Buvo pranešta, kad atneša užsakymą. Bet vistiek užsakymo nesulaukėme. Teko po 1val ir 15 min nueiti į restoraną ir išsireikalauti užsakymo. Nes jo niekas neketino duoti.Būtume nelauke, bet Pinigai buvo nuskaičiuoti per programėlę. Kauno savanorių pr. McDonald's aptarnavimas labai prastas.
Prastas aptarnavimas

Atsiliepimas parašytas: 2024.04.07

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Daiva

Vikingų g. McDonald's pats blogiausias

Visada ko nors neįdeda, jei valgai vietoje tai atsiprašo ir duoda ko neįdėjo ir stebuklingu būdu tas dalykas guli šalia... šį kart pasiėmiau išsinešimui ir negavau laukinis BBQ.
Aptarnauja lėtai, vagia maistą

Atsiliepimas parašytas: 2024.04.03

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Kalvaitytė

Nemokantys skaityti darbuotojai :)

Sveiki, čia bus ne klausimas, o skundas.
Užsisakiau šiandien 15:04 deluxe sumuštinio kompleksa, specialiai pažymėjau “be svogūnų”. Deja bet darbuotojai nemoka skaityt, pagamino būtent su svogūnais, nuėjau pasakyt jūsų administracijai, pasakė perdarysim. Trumpas priminimas esu alergiška svogūnams. Perdarė sumušti, dėkoju. Pasiemus sumuštini grįžus į darbo vietą, atsilupau sumuštini, ant kurio uždėtas lapukas “ be svogūnų” , o ten tu svogūnų daugiau nei pačio sumuštinio. Pinigai sumokėti išmesti į balą. Užsakymo nr 428 :)

Atsiliepimas parašytas: 2024.03.09

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Vilija

Labai blogai

Tiesiog pasibaisėtina, sumokėjome pinigus už tai ką užsisakėme ir negavome viso užsakymo ir negana to maistas atrode kaip jovalas. Salotos kurios turėtu būti mėsainio viduryje buvo ant badelės, o dvigubo sūrainio komplekas tai išvis vienas mažas mesainiukas. Daugiau Šiaulių Mcdonald's padalinyje tikrai nebesilankysime.
Nėra
Maistas atrodo kaip jovalas

Atsiliepimas parašytas: 2024.03.02

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Vilma

Labai nuvylė

Užsisakiau pyragėlį su vyšniomis o gavau su obuoliais , gaila kad iš karto nepastebejau . Pastebėjau kai buvau jau traukinį .
Personalas išsiblaškęs

Atsiliepimas parašytas: 2024.02.26

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:

Klausimai ir atsakymai