Atsiliepimai

Atsiliepimai

etna

Daiktu ir maisto prekiu kokybe labai prasta

Teko susidurti ne karta su LIDL tiek del garantiniu tiek del maisto produktu, kuriuos reikejo ismesti.
Paskutinis atvejis buvo del maisto, kuris buvo supelijes, net nusiuntus kokybes departamentui ir cekius ir foto jie neprisiima savo kaltes, liepe kreiptis i gamintoja. As dar nesusiduriau su tokiais prastais darbuotojais kaip LIDL. Kiek teko tureti reikalu ir del garantijos ir grazinimu tai vargo vakariene. Nezinau kokia ju politika ir kokius zmones samdo, bet nei vienas kitas tinklas kaip Rimi/Maxima/Iki taip nesielgia su klientais.
sugede produktai, gendantys daiktai

Atsiliepimas parašytas: 2024.06.05

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Regina

Visada malonus aptarnavimas❤️

Kiek kartų užeiciau į Visagino lidl parduotuvę,tiek esu nustebusi. Visas personalas yra labai paslaugus ,visada mokantis patarti, visada išeinu su nuotaika ir noriu sugryžti į šią parduotuvę. Pati mylimiausia parduotuvė❤️❤️❤️

Atsiliepimas parašytas: 2024.05.07

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Žygimantas

Sugede produktai

Nusipirkome supelyjusius sausainius, kuriu galiojimas dar iki 2024.05.02
Esame labai nusivyle ir vos neapsinuodijome šiais sausainiais..
Sugede produktai

Atsiliepimas parašytas: 2024.04.22

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Janina

NEPATENKINTA APTARNAVIMU

2024 m. balandžio 16 d. 7: 15 val. apsilankius LIDL parduotuvėje Kėdainiuose likau nepatenkinta. Viena kasa lyg turėjo veikti, kitos uždarytos.Sudėjus produktus ant prekystalio prie kasos buvo pasakyta, kad neaptarnausim, eikit į savitarną, o prekių buvo daug. Kodėl iš anksto pirkėją neinformavo, kad neaptarnausim kasoje arba galėjo uždėti lentelę. Žinoma prekes palikau, nes jau neturėjau laiko , nes skubėjau į darbą. Visada mėgau apsipirkti prieš darbą Jūsų parduotuvėje, bet dabar reiks pasirinkti.
Tai gausus prekių pasirinkimas
Kodėl panaikintos spintelės daiktams susidėti.

Atsiliepimas parašytas: 2024.04.16

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Domante

Apsauga

Esu pasibaisėjusi. Viskas vyko lidl parduotuvėje adresu Taikos pr 66B Klaipėda. Situacija tokia atvykus apsipirkti , susimokejus už prekes jau einant link išėjimo, užrakino duris ir pasikvietė mane apsauga, pirma mintis buvo gal nepatvirtino mokėjimo kortele ,gal ką numečiau. Žodžiu nueinam pas jų į kabinetą pradeda manęs klausinėti ar turiu čeki, sakau nu ne napasiemiau , sako o už striuke nereikia susimokėti sakau kokia striuke ( nes buvau su liemene) sako už šitą kurią vilki , sakau ,kad čia liemenė ir jį pirkta iš berška parduotuvės , parodžiau etiketė ir kaip ir laisva jau esu, ji nei atsiprašė manęs nei ką , nes patyriau gėda prieš kitus žmones. Sakau kodėl nusprendėt,kad aš ją pavogiau , sako nes atėjai be striukes, jūs gal juokaujat sakau parodykit kameras ,sako neturi teisės. Ir dar kas mane nustebino ,kad ji sako MES DAŽNAI TAIP TIKRINAM ŽMONES!! Nu čia viršūne, jums čia gal pramoga ?? Ai va sugalvojau ir prie visų žmonių sulaikau ir nusivedu. Nenorėjau jau konfliktuoti nes mašinoje lauke vaikas . Bet būkit atsargūs ,kad netaptumet ir jūs tokios pramogos auka, nes jausmas tikrai nemalonus.
Kainos
Apsaugos elgesys

Atsiliepimas parašytas: 2024.04.01

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Laima

Žaislai

Beveik kasdien apsipirkdavau po darbo maisto Lidl parduotuvėje. Buvo viena mėgstamiausiu. Ko nesu pirkusi tai žaislų. Nusipirkau 2 vaikiškus paspirtukus. Vienam vaikui 3 metų tiko. Kito nei neišpakavome, nes žinojome, kad netiks 6 metų vaikui.
Nuėjus gražinti pasakė, kad žaislai negražinami. Nesuprantu kodėl jei net minimalei nepraplėštas nepajudintas..

Atsiliepimas parašytas: 2024.03.25

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Ausra

Ponios direktorės elgesys

03-22 prieš pietus apsilankius Palangos parduotuvėje, teko patirtį nemalonumų. Atsivežiau du mašelius taros. Vienas taromatas visai neveikė, į kitą moteris dėjo tarą, deja, jis užstrigo. Stovim 4 žmonės su tarom, laukiam..... Pasakiau savitarnų pardavėjui, jis pranešė per raciją...... laukiam, nėra judesio. Pasakom du kartus apsaugos darbuotojui, nėra garsų. Po 20 min. laukimo važiuoju į parduotuvę su visa tara, sutinku direktorę,kuri pasimetus ant žemės dėžę su vynuogėm ją tiesiog spirią į priekį. Pasakius dar kartą apie taromatą, gaunu melagingą patikinimą, kad dirbą, ir dar priekaištų laviną, kad čia mat zyziu. Nors ten judesio nebuvo pusę valandos, kol laukėm.... Buvo mėgstama parduotuvė, bet su tokiu "valdovės" elgesiu pagalvosiu...... O kaži, ar kas ten tikrina ar laikomasi higienos reikalavimų, kad galima prekes tiesiog spardyti kojomis ant žemės klientam matant? Kokį ji rodo pavyzdį savo pavaldiniam?
Arti namų
Labai trūksta švaros.

Atsiliepimas parašytas: 2024.03.22

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Aušra

Apsipirkimas savitarnoje kovo 16d 12 val 12 min

Labai nusivyliau savitarnos darbuotojais lidl brazdžionio g. 23B, Kaune, vijūkų rajone. Apsipirkau 2024 03 17d. Dirbo pagyvenusi šviesiais plaukais moteris ir vyras. Buvau su mažu 1.5 metų vaiku, kuris spiegė, mėtė prekes, kritinėjo ant žemės, bėgiojo po parduotuvę ir aš tenorėjau greičiau apsipirkti. Prireikė pašalinti prekę iš krepšelio. Kviečiau konsultantą. Jie mane tiesiog ignoravo. Pakviečiau balsu tris kartus. Šviesi moteris toliau plepėjo su kasininke, o vyras prieidinėjo prie kitų, bet ne prie manęs. Pakviečiau dar kartą. Jau pradėjo ir pirkėjai sakyti jiems, jog prieikit, moteriai sunku su mažu vaiku. Šviesi moteris ne tik, kad nepadėjo, bet vis anuliuodavo mano iškvietimą ir spalva kasos lemputės pasikeisdavo iš raudonos į žalią. Palaukiau, kol vyras priėjo prie dar kito pirkėjo, jau maniau, jog prieis prie manęs, bet ne! Jis nuėjo prie šviesios konsultantės ir jie pradėjo šnekėtis visiškai mane ignoruodami. Aš likau nesupratusi tokio elgesio, man tai pirmas toks kartas. Kol piktai nepriėjau prie jų ir nepakviečiau - dėmesio nesulaukiau. Mano vaikas tuo metu sėkmingai bėgiojo prie kitų žmonių, mėtė prekes, o aš laksčiau iš paskos. Mūsų nepastebėti buvo neįmanoma. Nusivylusi tų dviejų žmonių aptarnavimu, jaučiausi tikrai nesupratusi už ką nusipelniau tokio jų elgesio. Data kovo 16 d 12 val 12 min. O gal čia šviesi darbuotoja taip baudė mane už mano mažo vaiko elgesį? Maximoje yra specialios kasos mamoms su mažu vaiku, šioje lidl parduotuvėje mamos ignoruojamos ir diskriminaciją patiria. Siūlyčiau pasikalbėti su darbuotojais dėl elementaraus žmogiškumo.
Pati parduotuvė patinka
Darbuotojų elgesys

Atsiliepimas parašytas: 2024.03.16

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
elina

Graži parduotuve

Malonus ir draugiškas aptarnavimas Šilutes Lidl parduotuvėje.Ačiū už pagalbą,bei suteikta informacija

Atsiliepimas parašytas: 2024.03.14

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Janina

Mylimiausia parduotuvė

Labai graži ir tvarkinga parduotuvė, visada švaru. Labai gera prekių pasiūla. Labiausiai geras daržovių ir vaisių šviežumas. Prekės labai kokybės. Greitas aptarnavimas kasose ir savitarnos kasose. Paslaugūs ir draugiški darbuotojai. Rekomenduoju Vilniuje Stanevičiaus lidl parduotuvę.
Tvarkingingumas ir švara
Nėra

Atsiliepimas parašytas: 2024.02.04

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:

Klausimai ir atsakymai

Erik
Kodėl Lidl Kaune Savanorių pr./S.Žukausko. pardavinėja supuvusias šilauoges?

Erik parašė klausimą 2024.04.04

Netinkamas klausimas? Pranešk

Atsakyti
Eduardas
Blogas internetas dėl Lidl programėlės Vilnius Ukmergės g. 256. Gal galite pasirūpinti Wi-Fi skleidimu. Ačiū.

Eduardas parašė klausimą 2023.11.29

Netinkamas klausimas? Pranešk

Atsakyti