Atsiliepimai

LABRASKE COMPLEX BEAUTY POTION Vitaminai moterims

Atsiliepimai

Vitolda

Labai naudingas papildas, negaliu be jo gyventi - Complex beauty potion

Esu išbandžiusi labai daug papildų, tačiau šios firmos papildai man buvo atradimas! Šis kompleksas man ypač veiksmingas, jau po dviejų savaičių pasijutau žvalesnė ir energingesnė. Po mėnesio ir oda tapo skaistesnė bei elastingesnė-sumažėjo smulkiųjų raukšlelių ypač veido srityje. Taip pat puikaus skonio! Dabar rekomenduoju ir visoms savo draugėms! Tikrai nesigailėsite vartodamos
Sudaro visos reikalingiausios medžiagos ir dar didelėmis koncentracijomis
Nėra

Atsiliepimas parašytas: 2024.07.09

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
IndreRim

VITAMINŲ KOMPLEKSAS SU GERIAMU KOLAGENU GROŽIUI

Po daugelio nesėkmingų bandymų rasti tinkamą man maisto papildą, pagaliau radau man rodos. Jis toks skystas maisto papildas su I ir III tipo hidrolizuotu jūriniu kolagenu ir pilnas visokų kitokių vitaminų grožiui skirtų. Naudoju visą mėnesį, nes net po dviejų savaičių pajaučiua skirtumą.
Pirma, oda tapo lygesnė ir spindinti. Spuogai, kurie mane vargino ilgus metus, pastebimai sumažėjo. Be to, jis ne tik pagerino odos būklę, bet ir sustiprino nagus – jie nebelūžta ir atrodo sveikesni. Plaukai atgijo atrodo, mažiau slenka, ir įgavo blizgesį. Jis ten sudėtyje yra su hialurono rūgštimi, biotinu, cinku, siliciu, selenu ir dar ten visa krūva išvardinti. Vitaminų bomba žodžiu, skanaus skonio, tokios uogos tarsi atrodo, maišau su vandeniu, saldokas, bet jokio žuvies skonio ar kvapo nėra!kasdien išgeriu po 25 ml to skysčio su vandneiu arba į kavą įpilu. Vienas tas butelis, tai jo pakanka 20 dienų, jei pataupant ir mėnesį itempsiu su vienu buteliu.
skystas, skanus, rezultatas super
nepastebėjau

Atsiliepimas parašytas: 2024.07.07

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:

Klausimai ir atsakymai