Dr.OHHIRA® geriamasis skystas kolagenas atsiliepimai / skundai - Atsiliepimai.lt

Atsiliepimai

Atsiliepimai

Aleksandra

Numalšina kelio skausmus

Šį kolageną geriu jau ne pirmą kartą, visada jaučiu gerą poveikį, jėgų antplūdį ryte. Dėl traumos, pavasarį, dėl orų kaitos, paaštrėja kelio skausmas ir tik šis kolagenas man padeda.

Geriame kartu su vyru ir džiaugiamės šiuo atradimu. Beje, vyras geria smulkioms raukšlytėms aplink akis mažinti :) tikrai pastebiu skirtumą. Oda tampa dregnesnė ir gaivesnė.
Skanus!
Nepastebėjau

Atsiliepimas parašytas: 2019.04.03

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Raimonda

Puikus ne tik odai, bet ir sąnariams

Geriamą kolageną Dr. OHHIRA naudoju kelis kartus per metus. Jis puikiai atgaivina po žiemos pavargusią odą ir padeda pasiruošti aktyviam judėjimo sezonui. Jau po pirmos savaitės oda atrodo, kaip pamaitinta iš vidaus, glotni, elastinga ir spindinti. Poveikis kelio sąnariams jaučiamas išgėrus kursą.
Akivaizdus rezultatas
Nepastebėjau

Atsiliepimas parašytas: 2019.03.15

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Gintarė

Energijos pliūpsnis ir drėgmės šaltinis odai iš vidaus

Vartojant pirmoje dienos pusėje, efektas jaučiasi iš kart, kuris pasireiškia dienos eigoje energijos pliūpsniu ir padeda susikoncentruoti bei produktyviai praleisti dieną. Paliekant šį ritualą antrai dienos pusei arba vakarui, efektas pasijus jau po pusės kurso. Pabudus ryte veido oda atrodys labiau "pailsėjusi", skaistesnė bei putlesnė, lyg "pamaitinta", papildomo veido kremo norėsis vis mažiau.
Saldžarūgštis uogų skonis, nesijaučia žuvies prieskonio
Trūkumų neradau

Atsiliepimas parašytas: 2019.03.15

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Marga

Itin veiksminga pagalba odai

Japonišką geriamą kolageną (10 buteliukų kursą) pirkau www.ohhira.lt. Poveikis odai pasijuto jau po 5 išgertų dozių: oda pasidarė drėgnesnė, elastingesnė, po dušo nebesinorėjo jos tepti kremu. Labai sustriprėjo nagai, plaukai pasidarė nebe tokie sausi. Dabar geriu po 2-3 kursus per metus ir visada vežuosi į keliones, kai laukia ilgi skrydžiai, nes tada tiek oda, tiek akys labai sausėja ir šitas kolagenas yra pats geriausias būdas palaikyti drėgmę "iš vidaus". Rekomenduoju!
Pagamintas Japonijoje (kokybė), malonaus saldžiarūgščio skonio, patogu gerti iš mažų buteliukų, greitai jaučiasi poveikis
Per greit baigiasi 10 buteliukų ;)

Atsiliepimas parašytas: 2019.03.14

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai