Atsiliepimai

Atsiliepimai

Deimante

Skundas

epti pica tokiu plonu padu kad net neįmanoma jos paiimti, pakvietus padavejus paklausti ka jie mano apie tokia situacija tiesiog šypsosi ir sako jog ju kepejai yra apmokyti. Ar jūs atėję pavalgyti norėtumete gauti tokia pica (galiu atsiusti nuotraukas) nedakepta, žalia ir ar moketumete 25€ už tai kad atneše jums pica kurios neimanoma buvo valgyti ir palikote, ne del mano kaltės, bet galimai dėl kepėjos. Kokia jūsu nuomone ir ka galite pasakyti apie šia situacija?

Atsiliepimas parašytas: 2023.05.12

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Vilniaus m

Neskanus maistas!

Šiandien valgėme dienos pietus Šiaurės miestelyje, picerijoje Jurgis ir drakonas. Labai nusivylėme, eilinį kartą. Pagrindinis patiekalas buvo pasta su moliūgais ir cukinija. Lėkštėje buvo labai stambus neskanus makaronai, 3 mikroskopiniai gabaliukai cukinijos ir 0 moliūgų. Pabarstyta pigiu rūkytu sūriu. Neįmanoma valgyti. Ir tai 7.50 eur. už lėkšte makaronų. Picos jų taip pat neskanios, du kartus valgėm, nusivylėme. Meniu labai siauras. Atrodo, savininkam nusispjauti į gaminama maistą, tikriausia ir taip neblogai gyvena. Čia buvo paskutinis mūsų patirtis su šia įstaigą.
Mažai žmonių, yra daug sėdimų vietų
Neskanus maistas

Atsiliepimas parašytas: 2023.05.11

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Nadezda

Siaubingas aptarnavimas

Rezervavome staliuką vaiko gimtadieniui, rezervacijoje nurodėme tam tikrą stalą (prie vaikų žaidimų aikštelės, kad būtų patogiau prižiūrėti vaikus). Atėjus pamatėm, kad norimas stalas užimtas, nes padavėjos "naužmatė" sasiuvinyje rezervacijos. Pasodino į patį galą restorano, kur aikštelės nesimato, tai vienam iš tievų reikėjo eiti prižiūrėti vaikus, kol kiti bendravo, vietoje to, kad būtume visi kartu. Padavėjos net neatsiprašė normaliai. Iš pradžiu atnešė maistą, tik po to įrankius. Be to, reikėjo pačiai eiti, prašyti, kad kas nors iš padavėjų iki mūsų staliuko nuėtų, nes po to, kai atnešė maistą mes jau neegzistavome.
neapmokytas personalas

Atsiliepimas parašytas: 2023.02.04

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Jo

Nevykęs aptarnavimas, maistas neskanus

Vilniaus outlet'e Pociūno gatvėje aptarnavimas katastrofiškas. Salės užimtumas buvo mažas, gal kokie Max 4 staliukai. Meniu laukėme 20 min, užsakymai atėjo ne vienu metu, deserta paprašyta atnešti po pagrindinio patiekalo. Pavalgius ir pralaukus 15 min , teko eiti pačiai prašyti kad atneštų deserto. Tuščios lėkštės nebuvo paimtos, stalas buvo perpildytas, bet personalui buvo vienodai. Pica atnešta nesupjaustyta, nežinau ar tai įprasta praktika pas jus restoranuose, bet su desertiniu peilių pjauti pica... Maža tikimybė avarijai :) negana to, lėkščių šalia nepateikta, buvo užsakyta didelė pica, net nepasiteiravo ar reikės jų; pica su saliami dešra buvo be proto sūri ir padas ties viduriu per plonas, viskas krito nuo svorio,kurio padas neišlaikė - neskanu, sūru ir blogai patiekta. Po tokio aptarnavimo, vyšnia ant torto buvo tai, kad išeinant personalas neatsisveikino :) praejom pro jas :) mažai kas jums keisis, bet dabar žinosime kur tikrai kita kartą neiti - tai pas jus.
Vaikų aikštelė, kuriai jau reiktų atnaujinti kai kuriuos zaislus
Aptarnavimas, maisto kokybė, mandagaus elgesio su bet kokiais klientais

Atsiliepimas parašytas: 2022.08.31

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Val

Pica daugiau mėsos

Užvakar popietų valgėme picą Šiaurės miestelyje, picerijoje Jurgis ir drakonas. Labai nusivylėme, nes ant picos sudėta rūkyta dešra čiorizo ir dar du rūkyti kumpiai, ir visi jie yra sūrūs, žodžiu, sūresnės picos nesu niekur ragavusi nei Lietuvoje, nei užsienyje. Suvalgėme beveik, nes valgyti norėjome, bet labai blogai.....Klausimas, ar patys ragavo ką gamina? Ir pavadinčiau, ne "daugiau mėsos", bet "daugiau druskos:.......ir grindis reiktų kartais išsiplauti.

Atsiliepimas parašytas: 2022.08.26

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Enrika

Blogai, labai blogai Vilnius Ogmios miestelyje Jurgis ir Drakonas

Sekmadienį su šeima apsilankėme Vilniuje Ogmios miestelyje restorane Jurgis ir Drakonas. Gaila sumokėtų pinigų, aptarnavimas kaip sulėtintame kine, ypatingoji šefo pica skoninėmis savybėmis DARO GĖDA ne tik virtuvės šefui, bet ir savininkams, padas picos guminis, pats patiekalas pateiktas šaltas, ant picos viršaus maisto fragmentai ji pati plika, žodžiu valgykite picos padą. GĖDA, gyvenime neisiu ir visiems noriu apie tai papasakoti, nemėtykite pinigų lankant tokius restoranus!!!!!!

Atsiliepimas parašytas: 2022.02.21

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:

Labai skanu

Jauki, šilta aplinka, labai skanios picos ir geras aptarnavimas. Ačiū kepėjoms Ugnei ir Paulai už nuostabų darbą ir skanias picas.

Atsiliepimas parašytas: 2022.01.11

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Danielė

Labai skanus maistas ir nuostabus aptarnavimas

Vilniaus ogmios miesto Jurgis ir Drakonas šiandien mane labai maloniai nustebino. Visų pirma aptarnavo labai šiltai, ir pats maistas nerealiai skanus!
Maisto kokybė, aptarnavimas
-

Atsiliepimas parašytas: 2020.02.09

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Olegas

Graži aplinka, fantastinis aptarnavimas, tragiškas maistas

2019 m gruodžio mėn. lankemės Kaune, senamiestyje.
Stiprioji pusė: aptarnavimas, aplinka draugiška šeimai, dizainas.
Silpnoji: maistas. Picos tarsi valgytum bato aulą, padas guminis, priedų mažai. Vaikiškas meniu išvis be skonio - vaikams nepatiko, darželyje skaniau valgo.
Žaislų nors ir nemažai, bet aplaužyti, sudrožti, elektroniniai neveikia.
Lėkštės apdaužytais kraštais.
Kainos gerokai aukštesnės negu vidutinės.

Atsiliepimas parašytas: 2019.12.15

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
gerutis10

Maistas ir aptarnavimas puikus

Labiausia patiko pylimo gatvei kurioje aptarnavimas yra nuostabus geresnis už JD restoraną Vilniaus Akropoli. Patiekalu pavadinimai nuostabus originalus ir patys patiekalai nemažiau nuostabesni už pavadinimus. Rekomenduoju paragauti "ŠEFO MĖGSTAMIAUSIA". Likau sužavėtas

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.27

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:

Klausimai ir atsakymai