Atsiliepimai

Arena pizza

www.arenapizza.lt

Atsiliepimai

Deividas

Šaltas maistas į namus su plauku

Maistą atvežė šaltą, teko šildytis. Čia dar nėra taip blogai kaip rastas šviesus garbanotas plaukas kepsnio garnyre. Kadangi savo svetainėje pašalino galimybę kažką komentuoti maisto atžvilgiu, rašau čia.

Atsiliepimas parašytas: 2019.11.10

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Violeta

Prastas aptarnavimas

Baisus aptarnavimas, pilno užsakymo nesulaukėm, o paskambinus, kad užsakymas ne visas, pasakė, kad viskas gerai, jų klaida, užsakymo neužilgo sulauksime. Tačiau savo užsakyto maisto taip ir nesulaukėm, 2 valandos laukimo - likom alkani! :)

Atsiliepimas parašytas: 2019.10.28

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Laurita

Blogas ir lėtas pristatymas

17val paskambinus į arena pizza buvo paprašyta, kad 19.30val pristatytų į namus užsakymą, paskambinus 19.45val sakė vairuotojas neseniai išvažiavo. Vėl paskambinus 20.20val ir paprašius vairuotojo numerio jo aišku nedavė ir pasakė palaukti. Galiausiai užsakymą atvežė 20.40val... na akivaizdu, kad į žmonių prašymus ir jų laiko svarbą visiškai nekreipiama dėmesio, o pasiteisinimai tušti ir niekam tikę..

Atsiliepimas parašytas: 2019.10.25

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Joana

Šaltas maistas

Užsakymą pateikiame 19:25, gavome 21:15. Vieni sušiai labai skanūs, o kiti kurie turėjo būt karšti buvo visiškai šalti. Pica guminė, šalta. Sūrio spurgytės visiškai atšalusios. Tai nesupratau kam reikia dviejų valandų? Tam kad spėtų maistas atšalt? Mokami pinigai tačiau kokybės nėra.
Maistas šaltas, tenka laukti 2h

Atsiliepimas parašytas: 2019.10.05

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Karina

Picos net šuo nenorėjo

Trečiadienio vakarą picos laukėm 2h atvežė šalta ir guminę, ant picos nebuvo visų ingredientų kurie yra surašyti meniu. Padažas rūgštus, neprimena nei česnakinio, nei pikantiško. Nedarysim daugiau tokios klaidos ir iš čia picos daugiau niekada neužsisakysime.

Atsiliepimas parašytas: 2019.09.25

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Viktorija

Siaubinga

Atvežė picą šaltą ir sudžiūvusią, visa į košę pavirtusi. Laukėm gal 40 minučių ne piko valandomis darbo dieną. Automobilių nėra, paskambinus kažką pamurmėjo, kad užsiemę. Siaubingas aptarnavimas!
Pica sudžiuvusi, šalta, sutrinta

Atsiliepimas parašytas: 2019.09.17

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

G

Nuvylė

Užsisakėme NR.3 ir NR.16 firmines picas. Pačios tragiškiausios picos, kokias esame kada valgę. Šaltos, ingrendientai tiesiog dideliais gabalais supjaustyti ir sumesti. Nei skanu, nei ką. Nei supjaustyta pati pica. Plėšai, tai viskas tik nubyra ir padažu permirkęs blynas telieka. Papildomai pasiemėm česnakinį ir aštrų padažą, tai tik pavadinimas, kad česnakinis ir aštrus...:) “aštrus” išvis primena paprastą kečiupą. Tik bereikalingai išmesti pinigai ir sugadinta nuotaika. 5€ už mikroskopinę “picą”... durnystė :)

Atsiliepimas parašytas: 2019.09.15

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Martynas

Tragedija

Aptarnavimo kokybė, kaip pas trylikametes mergaites. Paskambini picą užsisakyt; fone kažkokie riksmai, šūkavimai, nieko suprast ką šneka neeina, kai nupyksti dėl tokios kokybės užsakymų, išvadina agresyviu klientu. Picos gal ir okei, bet padavėjos kas ten dirba, apie profesionalumą ir klientų aptarnavimą nieko gero neišmokę.

Atsiliepimas parašytas: 2019.08.11

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Kristina

Klaidingas užsakymas ir sumaitota pica

Užsisakėme picas, atvežė visai kitą picą. Negana to pica buvo pravėsusi bei sumaitota. Pusė picos buvo prilipusi prie dėžutės viršaus.

Atsiliepimas parašytas: 2019.06.16

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Paulius

Velniai

Sorry užsisakiau picą 22:28 dirbama iki 22:30 užsidegė, kad užsakymas vykdomas refresh ir rodo tuščią krepšelį. Alio Karlai jeigu dirbam iki 22:30 tai ir dirbam iki tiek o ne klounų ieškom ;)

Atsiliepimas parašytas: 2019.03.16

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai