Atsiliepimai

Arena pizza

www.arenapizza.lt

Atsiliepimai

Martynas

Tragedija

Aptarnavimo kokybė, kaip pas trylikametes mergaites. Paskambini picą užsisakyt; fone kažkokie riksmai, šūkavimai, nieko suprast ką šneka neeina, kai nupyksti dėl tokios kokybės užsakymų, išvadina agresyviu klientu. Picos gal ir okei, bet padavėjos kas ten dirba, apie profesionalumą ir klientų aptarnavimą nieko gero neišmokę.

Atsiliepimas parašytas: 2019.08.11

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Kristina

Klaidingas užsakymas ir sumaitota pica

Užsisakėme picas, atvežė visai kitą picą. Negana to pica buvo pravėsusi bei sumaitota. Pusė picos buvo prilipusi prie dėžutės viršaus.

Atsiliepimas parašytas: 2019.06.16

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Paulius

Velniai

Sorry užsisakiau picą 22:28 dirbama iki 22:30 užsidegė, kad užsakymas vykdomas refresh ir rodo tuščią krepšelį. Alio Karlai jeigu dirbam iki 22:30 tai ir dirbam iki tiek o ne klounų ieškom ;)

Atsiliepimas parašytas: 2019.03.16

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Laura

Nemandagus personalas

Picą užsisakėme iš anksto (~10val) ir nurodėme pristatymo laiką - 12 val. Picą atvežė po 50 min. T. y. 12:50 val. Pasakius kad yra vėluojama beveik valandą, darbuotojas pasiūlė pažiūrėti į oro sąlygas lauke (bet tai esmė ir yra tokia, kad užsisakėme pries dvi valandas!!!) Plius, darbuotojas pasiūlė važiuoti kartu ir pažiūrėti kiek jis dar darbo turi, ir dar, kad ne mes vienos tokią dieną užsisakėme maistą. Žodžiu likom pačios kaltos.
Picą teko šildyti mikrobangų krosnelėje

Atsiliepimas parašytas: 2018.12.07

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Vaida

šalta ilgai laukta pica

Šiandien, užsakius picą nebuvome perspėti, kad teks ilgai laukti maisto (laukėme 1.5val: skambinta 18.37val, atvežė 20.05val). Sulaukus picos-ji buvo šalta. Paskambinus į piceriją -mergina nemandagiai kalbėjo, kėlė balsą. Sutarėme, kad "perveš", anot jos picą po 30min. Lauksim.
skanios picos
nemandagus personalas

Atsiliepimas parašytas: 2018.11.25

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Paulė

Nemandagi darbuotoja

Laba diena, nors pas jus aš lankausi ir maistu esu patenkinta, tačiau šiandien paskambinus užsisakyti maistą į namus likau nemaloniai priimta. Mergina pakėlusi telefono ragelį naglai ir nepagarbiai kalbėjo, tokiais žodžiais, kaip "išsitrauk ragelį, įsikišus į nežinia kur"
Tokios darbuotojos tik gadina restorano vardą, kadangi nemoka gražiai bendraut su klientais. Gėda.
Nemandagi darbuotoja

Atsiliepimas parašytas: 2018.06.13

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Raminta0112

VeganPica

Labai apsidžiaugiau sužinojus jog ten kepa Veganiškas picas, nuskubėjau jos išbandyti, idėja gal ir gera, bet paklaus ar prie jos turi ir vegan padažą atsakė jog dėje ne, paprasto kečiupo taip pat neturėjo, teko valgyti sausą, skonis neįpatingas, cukinijos man lb čia netiko, humaso ir pomidorų padaže humaso net nejutau, tik pigus optiimos linijos lygio rūgštus pomidoro padažo.

Atsiliepimas parašytas: 2017.11.26

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

petrasr

Turbūt viena populiaresnių picerijų

Čia su draugais dažnai užsukame pagurkšnoti kokių nors gėrimų, sukrimsti po picą. Dažniausiai imame didžiausias, šeimynines picas. Tai tikrai esame labai patenkinti. Didelės, sočios picos, visko daug pridėta, skanūs padažai, malonus aptarnavimas o ir kaina gaunasi labai nedidelė. Iš tiesų, verta užeiti.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.09

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

arnoldasz

Visada pilna žmonių, nes gera pica

Daugiausiai surenkanti žmonių picerija. Visada pilna. Labai man patinka viduje medžio apdaila. Picos skanios tik reikia imti brangesnes tas kur su sūrio kraštu arba dešrele krašte. Nes tos plonapadės nieko gero. Skani gira. Kainos normalios, tos plonapadės 2.90, storapadės jau po 5 eurus.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.06

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

DEZAVU

Įdomi picerija, turinti savo spec. picas

Tik šioje vienoje picerijoje pastebėjau, jog pasiūlo spec. picą, jog į picos papločio kraštus įdėtų dar ir dešrelę ar sūrio, todėl skonis būna visai įdomus ir pati pica labai soti. Kainos kaip ir kitose tokio tipo picerijose, patinka, jog galima užsisakyti internetu, nereikia skambinėti telefonu, gan greit atveža. Tikrai patogu bei skanu.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.29

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai