Atsiliepimai

American Pizza

www.americanpizza.lt

Atsiliepimai

Delfinukas

Netoleruotinas laukimas

Jau pametem skaičių kelinta karta bandom užsisakyti pica į namus iš šilainiu filialo (pristatymas irgi Šilainiuose) ir vis girdim, kad laukti reikės 2val!! Nors tai yra 7min kelias iki mūsų. Kas svarbiausia, kad tas pats laukimo laikas būna nurodomas bet kurią dieną ir bet kuriuo metu. Ar ši picerija tokia uzsivertusi užsakymais? Nes kai pasakom, kad atvažiuosime pasiimti tai visada būna paruošta per 15-20min. Peršasi tokia išvada, kad niekas nenori pristatyti į namus tai neturėtų ir tokios paslaugos siūlyti.
Skanios picos
Neverta bandyti užsakinėti į namus, nebent norit laukti 2val.

Atsiliepimas parašytas: 2019.11.20

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Gabriele

Faršas šlykštus

Šiaip American pica patinka, nokiu nusiskundimų neturiu, tačiau anksciau imdavome dazniausiai amerikietiska kuri su faršu ir visada būdavo skanu. Ši karta užsisakėme Bruklino pica ir faršas tragiškas, nežinau kaip ji ten daro bet TIKRAI šlykšti net pica per ta faršą... tad hebra keistit faršą nes tikrai jis neveža skranduką. Paklauskit recepto farso iš ekspreso ten neblogas tikrai
Dideles ir pigios
Faršas žiauriai šlykštus

Atsiliepimas parašytas: 2018.12.16

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Zilvinas

Nemalonus aptarnavimas

Gana dažnai užsisakome picą iš sukilėlių pr esančios picerijos, prisiskambinti sunku, dažnai numeta, galbūt užsiėme intensyviai, tačiau pakėlus ragelį iškarto jaučiasi atsainumas, nemalonus tonas, pats turi atsakyti už padavėją, nieko neklausia, kadangi tai yra nuolatos jau nebesinori užsakinėti, nei pačiam nei kitam rekomenduoti. Tikiuosi situaciją pagerės.
Skanios picos, puikus kepejų darbas
Labai blogas aptarnanavimas, atsainumas, nemalonus tonas, tiesiog baisu...

Atsiliepimas parašytas: 2018.05.21

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Raminta0112

Skanios picos

Pigios, sočios ir didelėm porcijom salos, plius patinka jog priima išankstinius užsakymus ir gali pvz po 30 min atvažiuoti pasiimsimi jau paruošto misto, tiesa su pristatytymu tikrai problemos ir lb ilgai užtrunka

Atsiliepimas parašytas: 2017.07.08

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

simonasruo

Gera, bet paskutiniu metu nuvilia

Picerijoje picos yra ziauriai geros. Storas padas ir ant jo būna tikrai daug indigrientų. Visgi, kyla problemos su pristatymu į namus, bent jau šilainiuose. Reikia laukti mažiausiai dvi valandas, o ir tada nežinai ar gausi savo picą. Jeigu perki vietoje, viskas tvarkoj.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.09

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

petrasr

Picerija kaip picerija

Tokio tipo picerijose, kavinėse ir t.t. vertinimą įprastai pradedu nuo aptarnavimo. American Pizza aptarnavimas man patinka. Atsakingi ir rūpestingi darbuotojai, užsakytas maistas patiektas be priekaištų, nėra niekada prie ko prikibti. Dabar jei apie picas, tai jos nėra prastos, bet toli gražu nėra geriausios, kurių galima rasti Lietuvoje. Visko ant picos pridėta tikrai nemažai, bet kaip ir minėjo - be padažo apsieiti sunku. Yra tokių picų, kurios be jokių papildomų komponentų lenda gerai. Labai stora ir kieta picos pluta, tad įprastai nei aš, nei mano draugai, kolegos jos net nevalgome. Mano nuomone, pluta turėtų būti minkšta, ne per stora, tada pica visa būna iš karto geresnė. Na, kainos nėra didelės, o ir nesu kažkoks picų ekspertas. Karts nuo karto užeinu. Jauki atmosfera, nebrangu.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.09

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Myxas

Picerija be trūkumų

Picerija visiškai be trūkumų puikus profesionalus aptarnavimas, dirba geri žmonės, picos taip pat labai sočios ir skanios, viskas tiesiog nuostabu. Rekomenduoju tiems kas dar nėra čia buve.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.06

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

sarasnoos

Vienos skaniausių picų

Labai nustebino pirmą kartą užėjus, jog picos labai sočios, stori padai, bet svarbiausia ir tikrai skanios, o ir kaina nesikandžioja labai :). Tikrai puiki vieta Kaune pavalgyt picos. Kuomet reikia rinktis piceriją, praktiškai visada renkuos American Pizza! Rekomenduoju!

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.06

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Gintas2014

Skanios picos

Labai skanios picos, bet padas gana storas ir sausas, tai skaniai valgosi tik su daug padažo. Aptarnavimas normalus, nėra pats mieliausias. O pati vieta viduje, tai pigi greito maisto užkandinė.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.29

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

DEZAVU

Labai skanios picos

Viena iš mėgstamiausių picerijų, kadangi kaina ir kiekis, kurį gauni atitinka tą kainą. Picos storu padu, pilna priedų ir labai skanios, todėl visi geriau rinkitės ne charlie ar la crepe picas, o išbandykit šitas, nes tikrai gana skanios. Į namus greit atveža, dažniausiai net greičiau negu pasako laiko terminą, tai labai džiaugiuosi. Na tik pabrango dabar per eurą, bet tai čia palyginus niekis.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.28

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai