Atsiliepimai

Hugo Boss Bottled Night

Atsiliepimai

spirgis111

Neblogas

Teko išbandyti mažą kiekį šių kvepalų. Kvapas tikrai neblogas, bet nenaudočiau tokių kasdienai. Ir galbūt šiektiek per silpnas kvapas ir nelabai patiko tas gėlių aromatas. Jeigu naudoti juos tai tik kažkur išeinant ramiai pasibūt vakare.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.25

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

kitiniuks

Maloniai kvepiantys, ekonomiški kvepalai

Tai mano mėstamiausi kvepalai.Jų kvapas išsilaiko labai ilgai, o kvepia tikrai maloniai.Naudojasi ekonomiškai, todėl buteliuko užtenka ilgam laikui, o tai yra didelis pliusas nes kaina didoka, bet visgi už kokybišką daiktą verta mokėti daugiau.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.21

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Arminas

Puikūs kvepalai.

Labai geri kvepalai. Atradau juos visai neseniai. Patinka kvapas, kuris yra skirtas moderniems, šiuolaikiškiems vyrams. Puikiai tinka kasdieniniam naudojimui, kadangi kvepalai išlieka visą dieną. Rekomenduoju!

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.14

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

petrasr

Nerealūs kvepalai

Tikrai, superiniai kvepalai, aukščiausios kokybės. Kaip ir minėjo - nėra pigūs, bet verti savo kainos. Hugo Boss apskritai, kokybės etalonas bent jau man. Kvepalai puikūs, išsilaiko kvapas tikrai ilgai, yra malonūs ir "jaukūs". Pastebėjau, kad nėra dažni šie kvepalai tarp žmonių, kurie jais naudojasi, tai labai patinka tas toks išskirtinumas.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.10

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

sauliusfm

Kaina atitinkanti kokybę

Nerealaus kvapo kvepalai. Žinoma kaina nemaža, 100 ml - apie 50 eur., bet kvapas tikrai geras ir išskirtinis. Laiko tikrai normaliai apie dieną. Drabužiuose kvapas išlieka dar ilgiau. Išskirtinis kvapas, nepanašus į jokį kitą.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.09

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai