Atsiliepimai

Atsiliepimai

simonasruo

Tikrai gera plančetė

Tikrai gera planšetė tiek dirbti, tiek žaidimus žaisti. Baterija laiko gana ilgai, niekas nestringa, bent kol naudoju metus.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.26

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

sarg

Gera plančetė

Plančetė yra tikrai gera,kokybiška greit nesugendanti šia plančete jau naudoju apie metus ir kolkas tikrai niekuom nenuvylė,dar net nepradėjo striginėti.Patariu imti šia plančete jei norite,kad ilgai laikytu būtu kokybiška.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.26

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Lukas

Puikus pasirinkimas kasdieniniam naudojimui

Ieškodamas planšetės teko rinktis iš kelių variantų, vis dėlto, nusprendžiau, kad išbandysiu Galaxy Tab S2. Turiu iškarto pasakyti, kad planšetė nenuvylė savo charakteristikom, tačiau buvo naudojama tik kasdieniniam naudojimui namuose, kodėl? -Pasirinkau 9.7” įstrižainės modėlį ir supratau, kad šis prietaisas yra gerokai man perdidelis, kad būtų patogus naudoti kelyje. Prietaisas turi 8MP kamerą su kuria galėsite atliktis nuostabias nuotraukas, tačiau spalvų ryškumas nėra stipriausia šio modelio pusė. Nors Galaxy Tab S2 ir turi 3GB ram, tačiau marshmallow operacinės sistemos, kas darbą padaro gerokai lėtesnį nei naudojant iOs. Dėl šių priežąsčių negaliu teigti, kad ši planšetė geras pasirinkimas tiems, kurie dažnai keliauja. Vertėtų rinktis 8.0" įstrižainės modelį ar pagalvoti apie kitą planšetę.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.03

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai