Atsiliepimai

Eurokos

www.eurokos.lt

Atsiliepimai

Raminta0112

Vidutinė

Dažnai užsuku, nes arti namų, patinka jog nemažai ekologiškų prekių, kurias labai vertinu, bet trūksta ekologiškos dekoratyvinės kosmetikos ir eko pažastuko, vien dėl jo turiu važiuoti į kitą miesto galą pirkti kitur. aptarnavimas tikrai lb geras visada patars, parodys, pasiūlys geresnę akcija, bet per daug į akis nelys, super :)

Atsiliepimas parašytas: 2017.06.02

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

kitiniuks

Labai malonus aptarnavimas

Puiki parduotuvė, turi didelį kosmetikos ir higienos prekių pasirinkimą.Kainos įvairios, priklauso nuo kokybės, tačiau esant nuolaidoms tikrai galima rasti gerų variantų.Aptarnavimas ir visa armosfera parduotuvėje buvo aukščiausio lygio,labai patiko.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.13

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Asta

Gera parduotuvė

Gera parduotuvė su normaliom kainom, dažnai būna įvairios nuolaidos. Esu atsirinkusi kvepalus iš šios parduotuvės ir kai būna nuolaida nusiperku. Kūno ir plaukų priežiūros priemones reikia žiūrėti, nes yra ir geros kokybės ir beveik beverčių. Draugams rekomenduočiau čia apsipirkti.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.05

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

dovileev

Būna ir geriau

Gan platus prekių pasirinkimas, dažnai būna akcijų, tačiau ne kartą teko nusivilti kvepalų kokybe, todėl jų ten nebeperku. Taip pat konsultantės mėgstančios pavaikščioti iš paskos, kas dažnai sulaiko nuo ėjimo į šią parduotuvę.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.04

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Danguota

Mėgstama parduotuvė

Mėgstu šią parduotuvę, dažnai čia nusiperku kosmetikos ar higienos reikmenų. Patinka, kad čia būna daug akcijų, atsiranda naujų prekių. Labiausiai šią parduotuvę vertinu dėl to, kad joje kaip niekur kitur daug ekoligiškų, natūralių arba natūralesnių priemonių, aliejų plaukams už tikrai prieinamą kainą.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.03

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Dovilė

Eurokos - nėra blogai

Kiek teko lankytis Eurokos parduotuvėje, tai nieko ypatingo ir neesu nusipirkus. Tai daugiau parduotuvė skirta paauglėms, kurios nori nebrangiai nusipirkti kosmetikos, bet žinoma jos kokybė nebus gera. Jeigu norite kokybiškos kosmetikos patariu rinktis kitą parduotuvę, nes čia jos nelabai yra.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.02

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Gintas2014

Pats tas dovanoms

Retai čia užeinu. Dažniausia porga, kai reikia kažko padovanoti švenčių proga. Galima rasti įvairių kelioninių rinkinukų, ar tiesiog kvepalų, kurių čia didelis pasirinkimas. Parduotuvė patogi, viskas aiškiai išdėliota ir personalas maloniai aptarnauja.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.28

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Blofeld

Puiki parduotuvė

Viena iš daugumos kosmetikos prekių parduotuvių. Prekių yra ir vyrams, kartais padaromos neblogos akcijos kvepalams, dėl kurių čia ir lankausi. Galima rasti daugumoje patogių vietų, aptarnavimas neblogas.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.25

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Marius

Paprasta, bet neprasta kosmetikos prekių parduotuvė

"EUROKOS" parduotuvės nėra niekuo ypatingos, prekių pasiūla didelė, bet dauguma prekių yra pigios ir nekokybiškos. Parduotuvės aplinka standartinė, norisi greičiau išsirinkti prekę ir eiti lauk. Kvepalų pasibandymui galima rasti tik pačius pigiausius, brangesnių kvepalų nepasibandysite, nes jų nelaiko neatidarytų.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.21

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

gintariukeas

Gera parduotuvė

Turi patogią naujovę - pirkimą internetu. Patinka, nes įdeda mėginukų, laiku pristato. Bedrai parduotuvė nebloga, tačiau nesiūlo tokių gerų akcijų bei nuolaidų kaip drogas.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.20

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai