Atsiliepimai

Atsiliepimai

Henrieta

Negrąžina pinigų o prekės neturi

Taigi, nusipirkau prekę, po 8 dienų nesulaukusi siuntos parašiau el. Laišką pasiteirauti kas nutiko ir t.t. gavau atsakymą, kad prekės nėra, todėl turiu atsiųsti savo sąsk. Nr. Taip ir padariau. Po kelių dienų vėl rašau, kur mano pinigai, atsakymų negaunu, pinigų irgi nėra. Už prekę sumokėjau 03.23 d. Dabar yra 04.02 ir vis jokių žinių ir pinigų.

Atsiliepimas parašytas: 2020.04.02

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

dovileev

Nerealios konsultantės!

Kas man labiausiai patiko šioje parduotuvėje - tai konsultančių suinteresuotumas pirkėju ir noras padėt, patart. Matosi, kad žmonės išmano savo darbą! Be to, šioje parduotuvėje galima rast daug profesionalių priemonių, didelis pasirinkimas, kainos nesikandžioja. Dar tikrai sugrįšiu!

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.04

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

ewaldux779

Gera parduotuvė

Retai tenka apsilankyti. Dažniausia, kai reikia kokių nors dovanų kelių dienų bėgyje. Kaip ir daugumoje tokio tipo parduotuvių galima rasti įvairaus asortimento produktų. Tiek vyrams, tiek moterims. Parduotuvėje viskas patogiai pateikta ir aptarnavimas malonus.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.02

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Heda

Puiki parduotuvė

Puiki parduotuvė. Daug profesionalių prekių, gana didelis asortimentas. Patarčiau visada skaityti prekių aprašymus ir atkreipti dėmesį į produktų sudėtį. Ne visada profesionalams skirtas produktas yra geros sudėties.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.15

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Sagenas

Puiki kokybė ir aptarnavimas

Ieškojau dovanos sesei. Pranaršiau internetą dėl būtent vienos konkrečios prekės ir ją radau būtent šioje parduotuvėje. Ir už visai gerą kainą, nes visur internete ji buvo didesnė. Prekės kokybiškos, buvau maloniai aptarnautas.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.12

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

JustasD

Puikus kolektyvas

Teko apsilankyti prieš žiemos šventes ieškant dovanos. Kol išrinkome geriausią dovaną, sužinojau tiek daug.. Dirbantis personalas begalo malonus. Pataria, pasiūlo, supažindina. Prekės kiek žinau kokybiškos, todėl nepigios, bet ir ne per brangios. Rekomenduoju.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.12

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai