Atsiliepimai

Douglas

www.douglas.lt

Atsiliepimai

jurate1977

Reiktų susirūpinti aptarnavimu Vilniaus Akropolio Douglas

Apsilankėme su dukra (21 m.) Douglas Akropolyje Vilniuje. Buvome nemaloniai nustebintos nepagarbus, nemandagus aptarnavimo. Dukrai reikėjo patarimo renkantis pudros spalvą. Paprašius pabandyti ant veido, ne pirmos jaunystės konsultantė tiesiog su baisiausiu nepasitenkinimu padavė šepetėlį (tepkis jei nori). Pagalbos jokios, teikėsi tik skirtingas spalvas atnešti... Su manimi elgėsi pagarbiau (gal amžius visgi daro savo), bet už mėginėlį teko susimokėti 1,19 eur. Reikėjo matyti, kaip krapštė paskutinius krempudros likučius iš pakuotės, kad įdėtų į mėginėlio indelį, tiksliau ant indėlio kraštelio.
Laimei, kad turėjome tą vakarą reikalų centre ir užbėgome į Douglas Gedimino pr. Konsultantė Greta (berods toks vardas) ne tik kad puikiai patarė dukrai dėl spalvos, profesionaliai užtepė ant veiduko, papasakojo apie sudėtį, tinkamumą pagal odos tipus ir pan., bet ir įdėjo nemokamai į mėginuko indėlį pakankamą kiekį pudrytės pasibandymui namuose. Likau nesupratus: po tuo pačiu Douglas pavadinimu galiojo skirtingi aptarnavimo standartai ar kaip?
Aptarnavimas

Atsiliepimas parašytas: 2019.03.15

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Emile

Visiška nepagarba klientams

Šiandien užėjus į Douglas Oze Vilniuje abi su mama labai nusivylėme ir pasibaisėjome šios parduotuvės darbuotojomis. Iš pradžių, laukėme konsultantės sužinot ar yra vienų kvepalų testeris - pamačiau ją artėjant link mūsų, pasižiūrint (labiau dėbtelint žvilgsniu "ko tu čia nori?"), ant savęs pasipurškiant kitus kvepalus ir nueinant į kitą parduotuvės pusę. Labai dažnai būna priešingai - su pernelyg įkyriom konsultantėm, kur neduoda oro įkvėpti, o čia visiškai priešingai. Na ką gi, net šiek komiška situacija. Bet kas labiausiai šokiravo, tai apsauginė. Tik po kurio laiko pamačiau, kad labai nemaloniai stebi, kol galiausiai išvis atsistojo priešais ir akylai žiūrėjo. Kas per nesąmonė!!! Jūs savo klientus vagiais laikote? Net mano mama, gerumo įsikūnijimas, supyko ir norėjo prie jos prieiti ir pasakyti "kad aš tai tikrai nevogsiu".
Niekad nebegrįšiu dėl tokios nepagarbos. Taip norėjome skanių kvepalų (kuriuos ir nusipirkom beje), bet tikrai nesitikėjome susigadinti ir šventišką nuotaiką.
Jeigu jau vagysčių skaičius pas jus didelis (darbo metu parduotuvės kvepalais besipurškiančios jūsų pačių darbininkės tai jau išvis ironiška...), įsiveskit vaizdo kameras, ir apsauginiai nesužvėrės sėdėdami kambariuke, ir klientai ne vagiliais bus apibaksnoti.
Visiška nepagarba klientams

Atsiliepimas parašytas: 2018.12.28

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Ugne

Pasipiktinus ozo douglas politika

Šiandien apie 15.30 ozo douglas parduotuvėje mane ir mano drauges labai nemaloniai nustebino apsauginis, kuris priėjęs prie mūsú tarė:,, Ar jūs dar ilgai čia būsite, vis tiek nieko neperkate” . Tuo metu viena draugė testavo lūpdažius kelis, mes patarinėjome , kurį pasirinkti. Atsakykite, kur parašyta, per kiek laiko aš turiu apsispręsti , ká pirkti ar kiek testuoti produktá. Tai yra pats neetiškiausias poelgis parduotuvėje. Niekada čia negrìšiú.Beje mes suaugusios esam, atėjom ne vaikai, ir kai apsauginis tave priverčia pasijausti , kaip vagilei , nes 10min stovi prie kosmetikos, tai yra labai šlykštu.

Atsiliepimas parašytas: 2018.10.16

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

123456z

Neprofesionalios konsultantės

Jūsų konsultantės - neprofesionalios. Suprantu, kad pasiteirauti ar gali padėti ir "saugoti" parduotuvėje siūlomas prekes - jos privalo. Saugoti prekes, bet ne pirkėją. Manęs saugoti nereikia. Klientas kuo puikiausiai matomas iš šiek tiek tolimesnio atstumo, bet ne per žingsnį, visą apsipirkinėjimo laiką sekant iš paskos. Nesu vagis, o toks konsultantės elgesys, labai žeidžia. Tokiu atveju, norisi greičiau išeiti iš parduotuvės ir daugiau į ją nesugrįžti. Taip pat klientų apkalbinėjimas su kolege - neturėtų būti girdimas, matomas klientui. Apsipirkinėjau Kaune, Megoje. (Stebėjimas parduotuvės lankytojų gali būti atliekamas ir šiek tiek subtiliau).

Atsiliepimas parašytas: 2018.10.05

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Vera

Douglas Akropolis aptarnavimas

Ilgai ieškojau kvepalų, todėl, kad rasčiau kas man tinka esu aplankiusi visas Douglas parduotuves po kelis kartus. Pati kompetetingiausia mane pasitikusi konsultante yra Natali, kuri atliko savo darbą nepriekaištingai. Tikrai to negalėčiau pasakyti apie kitas darbuotojas is kitu Douglas parduotuvių, kurios siūlydavo tai kas patinka joms, o ne kas patinka klientui :)
Maloni isiklausanti konsultante Natali
Nepatoguma kelianti apsaugos darbuotoja

Atsiliepimas parašytas: 2018.09.30

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Evelina

Baisus aptarnavimas

Šiandien, liepos 28 dieną apie 20:00 valandą aš su savo draugėmis apsilankėme Douglas parduotuvėje Oze. Aišku aš suprantu kad mes dar visai jaunos (visoms po 12-14 metų) ir atrodo kad mes atėjome čia pažaisti, tačiau norėjome pasižiurėti ir gal but netgi nupirkti dovaną mūsų draugei. Tačiau kai tik mes įėjome į parduotuvę, apsauginis iškart mums pasakė “jei atėjote tik pasižiūrėti, tai prašau išeikite”. Tai kaip čia suprast? Kur parašyta, kad mes negalime ateiti tik pasižiūrėti? Nes jei ateis ne paauglė, o moteris tik pasižiūrėti, jos gi neišvarys? Kur parašyta, kad iki 18 metų negalima lankytis šitoje parduotuvėje? Toks elgesys mus labai papiktino. Tačiau Oze taip atsitinka jau ne pirmą kartą. Man asmeniškai tai yra visiškai nesuprantama. Tačiau norėtusi pagirti Vilniaus Akropolio Douglas darbuotojas. Atėjusios su drauge į parduotuvę prie mūsų iškart priejo pardavėja-konsultantė, padėjo išsirinkti tinkamus produktus ir labai maloniai su mumis bendravo (net ir tada, kai tą pačią dieną atėjome trečią kartą). Čia mes tikrai apsilankysime ne vieną kartą, o Ozo Douglą niekada daugiau kojų nekišim. Ir kitiems nerekomenduočiau ten lankytis

Atsiliepimas parašytas: 2018.07.28

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Vika

Personalas

Man labai nepatinka personalas douglose, aš ėjau į parduotuvę su drauge, man trylika metų, o mano draugei dvylika. Ir pardavėja pasakė mums išeiti iš parduotuves, nes mes nieko neįpirkom. Ir taip buvo ne viena karta. Man labai nepatinka personalas douglose.

Atsiliepimas parašytas: 2018.07.28

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Blackbeard

Gera vieta dovanoms

Patinka jų politika šventiniu laikotarpiu – visuomet turi gražių dovanų idėjų, šalia pluša mergaitės, pakuojančios viską į profesionalius kalėdinius maišelius. Tačiau čia tik ir lankausi per Kalėdas, nes iš ties erzina darbuotojų įkyrumas ir privatumo stoka. O kas liečia prekių kokybę, manau ji kaip ir Droge ar Eurokose, nieko itin ypatingo.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.10

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Evaldas

Daug visko

Nors pats čia nesu pirkęs kvepalų, o dažniausiai ateinu tik kad pauostyt, kurie yra skaniausi. Išsirinku man labiausiai patinkamus kvepalus ir tuomet internete juos susirandu ir nusiperku ženkliai pigiau. Šaip labai malonios darbuotojos visada pataria ir pakonsultuoja, bet poto lieka nusivylusios šiek tiek, kad vistiek neperku pas juos. Patinka dar tas, kad pasirinkimas yra labai didelis ir tikrai rasite to ko ieškote.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.09

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

mantisz

Visai nebloga parduotuvė.

Pats asmeniškai kosmetinių prekių parduotuvėse nesilankau dažnai. Tačiau, kai reikia rinktis, einu į šią parduotuvę. Prekių pasirinkimas gana didelis, kainos padorios. Rekomenduoju.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.08

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai