Atsiliepimai

Ermitažas

www.ermitazas.lt

Atsiliepimai

Emaei

Internetinė prekyba

Užsisakiau prekę, susimokėti, po 5dienų paskambino ir pasakė, kad atšaukia, nes išpardavė parduotuvėje. Pinigus žadėjo grąžinti per 14 dienų...

Atsiliepimas parašytas: 2021.08.27

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Raimondas

apgavyste

Pirkau internetu vejapjovė AL-KO CLASSIC 4.66 P-A, 2000 W, 123 cm³, 46 cm, 65 l pjovimo fukcijose nurodyta surinkimas, mulčiavimas, metimas į šoną, o realiai tik surinkimas. Paskambinus internetines prekybos numeriu atsakymas laukite išsiaiškinsime ir tyla nei ačiū nei atsiprašom.

Atsiliepimas parašytas: 2020.06.22

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Tina

Nerekomenduoju

Ermitažo nerekomenduoju. Ne pirmą kartą turiu nesklandumų su jais. Visiškai neatsakingi. Po savaitės atšaukia užsakymą, pinigų negrąžina, susisiekti nėra galimybės. Paskutinį kartą bandžiau ten pirktis ir tikrai perspėsiu šeimos narius bei pažįstamus.

Atsiliepimas parašytas: 2020.04.06

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Algirdas

Internetinė prekyba

Atsiprašant, kokį šūdą malate su prekių atsiėmimo Ozo g. 25? Kaip įmanoma tokių greičiu suktis, jog vieno užsakymo žmogus laukia dvi su puse valandos gyvoje mašinų eileje. Niekam nelinkiu šiuo karantino laikotarpiu uzsisakineti iš ermitazo. Tikriausiai pristatymas į namus trunka irgi kelias savaites.
Karantino laikotarpiu jokių privalumų nera
Lėčiau už vėžlį

Atsiliepimas parašytas: 2020.03.27

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Henry

Nuoširdus ačiū Vilniaus Ermitažo Tualetinių reikmenų skyriaus Onutei

Labai sužavėti Onutės dirbančios Vilniaus Ermitaže Tualetinių reikmenų skyriuje žiniomis ir patarimais. Jos dėka išsirinkome tinkamiausią mums variantą. Ji labai kantri ir myli savo darbą. Tikrai nuostabu bendrauti su darbuotoju, kuris dirba darbą su pasimėgavimu. Sužavėti ir labai dekingi
Paslaugus ir gerai pasiruošęs personalas

Atsiliepimas parašytas: 2018.12.26

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Raminta0112

Didelė problema dėl konsultantų

Visai neseniai ieškojom kilimo ir šioje parduotuvėje radom geriausia kainos kokybės variantą, šalia mūsų kitas žmogus rinkosi ir manau jau net išsirinko tapetus (girdėjau pokalbį telefonu), konsultanto pralaukėm gerą 20 min, taip ir nesulaukėm, pasigavom vadybininke ji bandė surasti konsultante telefonu bet irgi nepriskambino liepė laukti, pralaukus dar 10 min. atėjo vyrukas atpjovė reikiama kiekį kilimo, pjaustydamas jį, kelis kartus lauko batais perlipo per jį, nors kilimas šviesus, svetainę, ir žymekliu (markeriu) žymėjo pjovimo vietą ant pačio kilimo pūkelio, davus dėl to pastabą sako tai čia tuoj išsiplaus ar išsivaikščios, perkant nauja kilimą nesinori parvežus jo plauti, kol mums atpjovė kilimą prieš tai liepė dar susimokėti iki pjovimo, kitas žmogus vis dar kantriai stovėjo ir laukė jo laukimo lakas apie 1 val.

Atsiliepimas parašytas: 2017.06.02

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

kitiniuks

Tikras atradimas

Lankiausi kartą šioje parduotuvėje vien iš smalsumo.Galiu pasakyti, kad buvau šiektiek nustebintas prekių gausa ir pakankamai geromis kainomis, o taip pat jaukia atmosfera ir maloniu aptarnavimu, kitaip sakant, buvo visas paketas.Rekomenduoju.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.13

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

sarkis

Gera parduotuvė

Labai dažnai lankydavausi ir lankausi šioje parduotuvėje esu labai patenkintas prekių kokybe ir asortimentu taip pat kainos yra visiems prieinamos rekomenduoju

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.08

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Frunt

Ermitažas

Labai didelis prekių pasirinkimas, manau panorėjus viską galima susirasti vienoje parduotuvėje. Labai patogiai parduotuvė padalinta į 2 aukštus. Pirmame daugiausiai statybinės medžiagos, antras jau labiau skirtas elektronikai ir kitiems panašiems dalykams. Kalbant apie kainas, jos maždaug visur tokios pačios ir nematau prasmės jų nagrinėti.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.07

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

L33t

lėtas aptarnavimas

Labai jau lėtas aptarnavimas, kalbu apie elektros ir santechnikos skyrius. Norint ką nors ten nusipirkti turi sulaukti pardavėjos kuri velniai žino kur randasi ( bet kur tik ne tuose skyriuose). Manau čia Ermitažo valdžios problema, nes užkrauna pardavėjas ir jos nespėja visų aptarnauti... Klaipėdos randasi nelabai patogioj vietoj, nes norint grįžti į Klaipėda turi padaryt didelį ratą.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.04

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai