Atsiliepimai

Atsiliepimai

Raimonda

Internetinė prekyba atsiuntė gaminį su pažeista pakuote ir nupjautomis apsauginė

Internetu užsisakiau planšetinį kompiuterį. Atsiųsta pakuotė buvo atidaryta ir su pažeistais apsauginiais lipdukais. Pirkimo metu nebuvo nurodyta, jog prekė galimai iš ekspozicijos.
Paskambinus telefonu konsultantui, iš paskutiniųjų teigiama, kad produktas naujas, nors ir išpakuotas.
Po ilgų diskusijų vos ne vos priėmė prekę atgal.
Pilnai sutinku, kad prekė geros būklės ir veikianti, tačiau įsigijus naują prekę neturėtų kilti abejonių dėl jos naujumo.
Būkite atidūs tikrindami ką gaunate iš šio prekybos tinklo - aš tikrinau jau paskutinį kartą.
Visiškai jokio lankstumo kliento atžvilgiu.

Atsiliepimas parašytas: 2020.06.17

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Raimonda

ne operatyvus darbas

Norėjome padovanoti lygintuvą, kurį užsakėme internetu laukėme pristatymo 4 dienas ir buvo nuspręsta paskambinti pasiteirauti kada prekė pasieks paštomatą. Darbuotojai pradėjo aiškintis kodėl jis vis dar neišsiųstas tik tuomet suprato, kad tokios prekės net neturi. Įdomu kiek tektų laukti prekės jei nebūčiau paskambinusi. O internetinėje parduotuvėje jį vis dar galima buvo įsigyti dar tikrai kelias dienas, apmdaudu. Buvo paprašyta kuo skubiau grąžinti pinigus, perduotas sąskaitos numeris, bet vėlgi kol pati nepaklausiau parašiusi kada bus grąžinti pinigai nesiteikė patys parašyti, kad jų buchalterija nemato apmokėjimo ir parašyti tai įrodančio dokumeto. Ir čia vėl tenka laukti...Per mažai atsiprašymų žodžių, greito ir operatyvaus darbo. Bent panaikintumėte prekių pirkimo galimybes tų prekių, kurių net neturite.

Atsiliepimas parašytas: 2020.03.27

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Rasita

Nerekomenduoju

Prėkės laukiau dvi savaitės ir paskambinus gavau atsakymą, kad gausiu kitą sav. Nusivyliau elektromarkt paslaugomis, prekės iš užsienio greičiau ateina.

Atsiliepimas parašytas: 2020.02.21

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Aistė

NEREKOMENDUOJU

NEREKOMENDUOJU niekam susidurti su šia kompanija. Visada laikiau viena iš geresnių elektronikos parduotuvių Lietuvoje, bet po šio įvykio nenoriu net matyti elekteomarkt pavadinimo.
2019-11-11 pirkau naują pasikartosiu NAUJĄ šaldytuvą iš elektroninės elektromarkt parduotuvės, po kelių dienų kurjeris man pristato šaldytuvą iš pirmo žvilgsnio supakuoyą taip kaip ir turėtų būti supakuotas šaldytuvas.
Prie kurjerio akių praplėšus vieną šoną dėžės tam kad būtų patogu nešti, radome nedidelį įlenkimą kurį kurjeris užfiksavo ir išvažiavo. Parnešus į 4 aukštą pilnai nuėmus dėžę nuo šaldytuvo radome mažiausiai 5 vietose įlenktą visiškai be jokių plėvelių ar kitų apsaugų šaldytuvą. Maža to atsidarius vidų lentynos visos kritę, iškritę taip pat jokių apsaugų, o kulminacija - dam da dam : plaukai, maisto likučiai, ir kiti nešvarumai šaldytuvo viduje (Viskas užfiksuota nuotraukose). Ką jūs sau galvojat, aš skambinu vadybinkei ar kas ji tokia bebūtų (jai skambinti del įlenkimo nurodė kurjeris) ir su didžiausiu nepasitenkinimu išklausius moteriškė mano situaciją man sako tai jūs ne man turit skambint o į nemokamą liniją ir dar parašyti laišką, palaukit sakau o ką jūs veikiat tada ir kam jūsų numeris puikuojasi ant važtaraščio? O jos atsakymas buvo "Nu gerai parašysiu tą laišką ir pranešiu jums". Po kiek laiko parašo bereikšmę žinutę. Taip žinutę, o ne paskambina.
Toliau.
Bendrauju laiškais su Aleksandru, kuris darau prielaidą, kad absoliučiai nesupranta, kaip reikia bendrauti su klientais. Sugalvoja atrašo, kažkas užplaukia neatrašo į ~8 žinutes. Užsako kurjerį paimti šaldutuvui, su kuriuo susitariama kad šaldytuvą jis paims sekančią dieną, kurjeris (Venipak) sugalvojęs kad neatidaviau jam siuntinio atšaukia užsakymą ir su manim daugiau niekas nesusiekia.
Tokių nemalonių žmonių kaip elektromarkt darbuotojai dar nesu sutikusi. Ir nelinkiu niekam sutikti.
Visiems nusišvilpt.

Atsiliepimas parašytas: 2019.11.17

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Jovita

Sudaužytas televizorius

2018-11-19 pirkome televizorių elektroninėje parduotuvėje. Atsivežę namo ir išpakavę prekę pamatėme, kad televizoriaus ekranas sudaužytas. Iškart paskambinome elektromarkt informacijos telefonu, mums pasakė rašyti prašyma/skundą ir jame išdėstyti susikloščiusią situaciją, taip ir padarėme. Kitą dieną mūsų paprašė atsiųsti daugiau televizoriaus ir dėžės nuotraukų, išsiuntėme ir vakare gavome atsakymą, kad neįmanoma nustatyti dėl ko kaltės buvo sudaužytas televizorius, todėl prekė keičiama nebus ir pinigų elektromarkt parduotuvė negražins. Parduotuvė visiškai nevertina savo klientų, perkant prekę iš mūsų nebuvo gautas sutikimas, kad prekė tvarkinga, nebuvo suteikta galimybė įsitikinti ar prekė kokybiška ir veikianti.
Sudaužytas televizoriaus ekranas

Atsiliepimas parašytas: 2018.11.20

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
RAMUNAS

Klaikus aptarnavimas

Kainos užkeltos. Perkant prekę iš ekspozicijos nebuvo padaryta nei cento nuolaida. Dar blogiau, perkamą televizorių supakavo ne visos komplektacijos (neįdėjo pajungimo laido). Tai aš pastebėjau atsivežus televizorių namo ir bandant jį pajungti. Paskambinus į parduotuvę, jie paaiškino, kad yra žmogiškasis faktorius ir jei man reikia to laido, tai imk ir atvažiuok, pasiimk. Pasakiau, kad jūs neįdėjot, tai imkit ir atvežkit, tai mane pasiuntė toli, toli. Jokio atsiprašymo, jokios pagarbos klientui. Tikiuosi daugiau niekada nereikės man nieko pirkti šioje parduotuvėje.

Atsiliepimas parašytas: 2018.09.26

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Raminta0112

Brangi parduotuvė su maloniu personalu

Kainos tikrai labai užkeltos nei perkant kitur, bet malonu vien dėl to jog dirba žmogiški darbuotojai kurie gali duoti žmogišką patarimą.

Atsiliepimas parašytas: 2017.06.02

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
DEZAVU

Prekės kokybiškos, tačiau kaina kosminė

Palyginus kitus e-shopus ir šį centrą tai kainos užkeltos tikrai nenormaliai. Kam kelt tiek tas kainas tiesiog nesuprantu. Kokybė kaip kokybė, tikrai kokybiška, tačiau pas konkurentus tam tikras prekes gali rast 100 eurų pigiau... Na nebent esat turtuoliai ir jums būtinai reikia prekės iš elektromarkt.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.11

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Frunt

Vieta apžiūrėti prekes

Kodėl taip manau? Ogi beveik visi šiuo metu perka elektronikos prekes iš el. parduotuvių tokiu būdu sutaupydami. Tokios parduotuvės yra skirtos tik prekių apžiūrėjimui prieš jas nusprendžiant pirkti. Pati parduotuvė nebloga. Nors man ir nepatinka jos išdėstymas, kita vertus jis yra kiekvienam suprantamas, ir turbūt kiekvienas yra prie jo įpratęs.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.11

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
kitiniuks

Normali parduotuvė

Kartais perku šioje parduotuvėje, bet tai darau retai, nes dažnai kitose parduotuvėse kainos būna geresnės, nors prekių pasirinkimas čia ir nemažas. Aptarnavimas malonus, pataria ir atsako į turimus klausimus.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.10

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:

Klausimai ir atsakymai